Czy w Mafii 2 pojawi się jakaś postać z jedynki?

Czy według Was w kontynuacji Mafii pojawi się jakaś postać z pierwszej część?
80% (53)
20% (13)
Liczba głosów: 66
"Czy według Was w kontynuacji Mafii pojawi się jakaś postać z pierwszej część?" Ja myślę, że tak :) Co Wy na to?
Przecież było powiedziane, że będą tylko małe powiązania - nie mówiono nic o postaciach.
Z powiązań jak narazie to tylko zauważyłem broń i jedną firmę ;)
Nie będzie żadnych postaci, czytaj newst ;-) ale może być coś w rodzaju easter eggów.
Mimo to jedna z postaci na screenach jest łudząco podobna do Tommy-ego Angelo...
Nie dziwi Was to?
W końcu to gra komputerowa. W grach wszystko może zdawać się podobne.
Ja myślę, że jakaś postać będzie. Poza tym jestem pewny, że przyjdzie nam bynajmniej uczestniczyć w mordzie na Tomasie.
Obrazek
Mi też się wydaje, że jakaś postać się pojawi. Poza tym jestem przekonany, że ludzie, którzy zabili Tommy'ego, to Joe i Henry. Krążą również plotki, że pojawi się detektyw Norman;) W morderstwie Toma nie będziwemy raczej bezpośrednoi uczestniczyć, ponieważ Vito o ile pamiętam tam nie było, a sterować będziemy tylko nim:P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Myślę, że może być tak, iż Joe przynajmniej opowie o Zabójstwie Toma, przeniesiemy się tam i obejrzymy, to jeszcze raz. Bo jeżeli, to faktycznie Joe i Henry zabili Toma i było, to w 1957 to nie będzie bata żebyśmy tej sceny nie obejrzeli ponownie.
Obrazek
Hmmm...akcja Mafii 2 ma dziać się na KOŃCU LAT CZTERDZIESTYCH I POCZĄTKU PIĘĆDZIESIĄTYCH! Według mnie 1957 rok to już schyłek lat '50 :)
Jak narazie mieliśmy wozy do '56 włącznie. Czyli dość wczesne skrzydła, najciekawsze rozwiazania sie pojawiaja wlasnie w '57 i później, nie wybaczylbym im jakby mi nie dali roku '57.

Wypowiadalem sie juz na forum oficjalnym, w kontekscie tego czy zobaczymy ta scene zemsty na Tommym w Mafii II albo czy bedzie mowa o Tommym generalnie. Spodziewam sie że jakiś stary starzec mafijny, kiedy juz przyjmą Vita i odwali z 3 zadania, opowie mu, ku przestrodze, o takiej gnidzie mr Angelu, ktory wsypal policji mafię ktora go przygarnęła jeszcze hen przed wojną. I poradzi mi zeby sie tak nie zachowywal na przyszlosc. W koncu Salieri mowil raz, ze sa bliscy rzadzenia calym miastem, wiec upadek mafii ktora rzadzila calym miastem musial sie odbic echem w reszcie Stanów.
A o samym zabojstwie Tommy'ego spodziewam sie uslyszec w formie newsa w mediach, w stylu "dokonano dzis w bialy dzien brutalnego mordu na srodku ulicy przed domem Thomasa A."
Obrazek
james_beckerson napisał(a):
A o samym zabojstwie Tommy'ego spodziewam sie uslyszec w formie newsa w mediach, w stylu "dokonano dzis w bialy dzien brutalnego mordu na srodku ulicy przed domem Thomasa A."

Hmm, to dziwne. Przecież Tommy dostał nową tożsamość. Jak gazety mogły się dowiedzieć kto to jest naprawdę?
Hehe no to to samo tylko z innym imieniem. A zreszta jak juz jest martwy to mogli skads dotrzec do tego ze byl świadkiem w procesach i teraz sie zemscili.
Obrazek
Dotrzeć do tożsamości świadka koronnego to dla Mafii nie musi być wcale duży problem. Zależy jakich i ilu sędziów, polityków i tym podobnych wysoko postawionych ludzi ma na swojej liście płac ta organizacja:P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Motyw z zabójstwem Angelo rzeczywiście jest idealny, żeby go wykorzystać. Wielu graczy tego oczekuje i myślę, że twórcy o tym wiedzą. Jeżeli wychodzi pod koniec lat '50, to mógłby się pojawić pod sam koniec gry, np. jako podsumowanie... Zresztą, nie ma co gdybać. Od tego jest 2K.
Jeśli chodzi o postacie z Mafii I, to sądzę, że mogliby wykorzystać jedynie te epizodyczne, drugoplanowe. Detektyw Norman byłby świetnym przykładem. Mimo to uważam, że nie będzie żadnych postaci, a jedynie zakamuflowane nawiązania do Jedynki, które zrozumieją starzy gracze.