Czy w Mafii 2 pojawi się jakaś postać z jedynki?

Czy według Was w kontynuacji Mafii pojawi się jakaś postać z pierwszej część?
80% (53)
20% (13)
Liczba głosów: 66
Za to powinien być teraz Ban. Jeszcze tuz przed premierą gry. Dobrze, że nie napisał zakończenia o_o
:evil: może ja sie nie chciałem tego dowiedzieć, a on mi będzie rzucał spoilerem w twarz. :evil:
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Przez takich ludzi pomimo że nie chciałem znam prawie całą fabułę gry,dobrze że chociaż nie przeczytałem gdzieś zakończenia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Co wy tacy mściwi nie wydaje mi się żeby ta sytuacja z Tommym była jakoś bardzo istotna w fabule mafii drugiej.Wydaje mi się,że po prostu jest to takie nawiązanie do części pierwszej.Co nie zmienia faktu,żę powinien to zaznaczyć jako spoiler.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
jak tak bardzo chcecie to moge wam napisać jaki jest koniec mafii 2 bo mało mi zależy na tym czy nie zbanujecie czy nie
Lepiej już nic nie pisz, bo i tak za dużo wiemy.
.

Ogarnij się z wulgaryzmami koleś, na razie przymknę oko. //dosia92

NO I HUJ SPIERDALAJ Z MOJEGO POSTA.
Po pierwsze nie przeklinaj (pomijam błąd ortograficzny). Po drugie, a może powinno być po pierwsze TO JUŻ JEST ZNANE OD KILKU DNI. Ludzie taki problem zajrzeć do odpowiedniego tematu?
Obrazek
cron