Czy w Mafii 2 pojawi się jakaś postać z jedynki?

Czy według Was w kontynuacji Mafii pojawi się jakaś postać z pierwszej część?
80% (53)
20% (13)
Liczba głosów: 66
Mówi że to by był ciekawy dodatek,a nie coś co mi by sie spodobało.Ale fajnie by było,gdyby wystąpił syn Sergia Morello...o ile go posiadał :mrgreen: No cóż,wymyślam jak moge ale mam nadzieje że z jedynki ktoś będzie-I uciesze sie jak dziecko,gdy przewinie się przez fabułę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Krystian napisał(a):
Mnich napisał(a):
Zabijanie kobiet jest niezdrowe :lol: Vito napewno nie będzie psycholem, który zabije kobietę...


A Tobie Mnich, nigdy nie zdarzyło się postrzelić jakiejś "cywilki" próbując strzelać do gangsterów? :-P


To się nie kwalifikuje jako zbrodnie wojenne :-P
Krystian napisał(a):
Mnich napisał(a):
Zabijanie kobiet jest niezdrowe :lol: Vito napewno nie będzie psycholem, który zabije kobietę...


A Tobie Mnich, nigdy nie zdarzyło się postrzelić jakiejś "cywilki" próbując strzelać do gangsterów? :-P


Nigdy, prędzej faceta :-) Pierwsza zasada : kobiet i dzieci nie mieszamy w interesy :-)
muore il bandito, la mafia vive
Stawiam na Luca Bertone ... a skąd wiemy czy nasz odpowiednik Yellow Peta z dwójki nie będzie jakimś gangsterem Saleriego, który nie miał żadnego wpływu na fabułe jedynki ...

a ja widze podobieństo między Vincenzo i Joe .. wujek ?? bo ojciec to nie ... Joe od urodzenia mieszkał w Empire. Moooże Vincenzo opowie zza więziennych krat o Zdrajcy Angelo, zapozna go z umierającym Salierim który załatwił sobie wyjście ze względu na zdrowie .. Salieri dobrze zapłaci :P:P .. nie .. poprostu jedynka była tak dobra że nie wyobrażamy sobie dwójki bez nawiązań do Tomiego.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Coś mi się wydaje że to będzie Luca Bertone może on będzie kuzynem MIke Bursky.Może będzie ktoś taki jak syn kogoś z jedynki np.Franka lub salvadore
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Frank miał córkę i był za stary na dorabianie się syna w Europie xD
Zabicie Toma byłoby za mocne...
Mam nadzieje, że ktoś z jedynki się pojawi. Z tych bardziej istotnych postaci to może pośrednio chociaż, ale tak bezpośrednio mógłby to być Pepe.
Moim zdaniem nie będzie żadnej postaci z "jedynki" gdyż prawie wszyscy główni bohaterowie zginęli. Może będą ich dzieci albo coś w tym stylu. Uważam, że oni postawią na coś nowego.
Mam nadzieje,że żądna postać z pierwszej częśći się nie pojawi.
Myślę,że twórcy postawili na zupełnie inną historie,która niema powiązania z częścią pierwszą.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Nie przepadam za powtarzalnością postaci w sequelach, więc mam nadzieję, że twórcy odłożyli postacie z jedynki do archiwum i wykreowali zupełnie nowych bohaterów w żaden sposób nie powiązanych z poprzedniczką.
eh, zaczęliście temat o synach i córkach... Tom też miał dzieci..., może się pojawi jego syn?
Poza tym miał firmę przewozową na drugim końcu USA. Może ta firma będzie obecna w EB, ( rzecz jasna nie jako Angelo Transport) ;)
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
On pracował w firmie, a nie miał. Oczywiście z tego co pamiętam. :mrgreen:
Hm, mi się wydaje, że będziemy kierować Joe, gdy on będzie nam to opowiadał - pewien nie jestem...

Co do 1 misji, o niej chyba nic nie wiemy, co nie? Myślę, że akcja będzie się rozgrywała na froncie. (tak zejdę z tematu)

/Bez off-topu proszę. Acozz
Obrazek
Nie chciałbym ,a by w Mafi była scena z pola bitwy...to by znisczyło gre. Raczej usłyszymy o jakiś wydarzeniach z jedynki niż kogoś zobaczymy.
A ja myślę,że misja z pola bitwy była by naprawdę dobrym rozwiązaniem i na pewno urozmaiciło by to rozgrywkę.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Moim zdaniem zobaczymy... Tommiego Angelo. I jestem tego pewny. Zresztą przekonamy się po premierze :-)
Obrazek