Czy w Mafii 2 pojawi się jakaś postać z jedynki?

Czy według Was w kontynuacji Mafii pojawi się jakaś postać z pierwszej część?
80% (53)
20% (13)
Liczba głosów: 66
Hmmm twórcy podkreślają że pierwsza misja będzie zaskoczeniem dla wszystkich graczy - ja sądzę że będzie to jakaś misja powiązana z jedynką

A co do zabójstwa Toma - nie ma mowy zginą zamordowany przez innych ludzi..
Mam nadzieję, że pojawi się jakaś postać. Choćby w postaci Easter Egg'u. Pozatym na pewno nie będziemy uczestniczyć w mordzie Thomasa. Bo wielu zrobiło by to z bólem serca...
Możliwe, że spotkamy starego Salierego ((Będzie pewnie na wózku))
Mordercy Tommy'ego to byli pewnie Joe i Eddy ((Podobieństwo na to wskazuje))
Tak więc Joe i Eddy to postacie z jedynki ?
Obrazek
nie... Salieri nie miał god mode i umarł już dawno, ze starości w więzieniu albo w apartamencie na florydzie xD
Nie, nie pojawią się. A jeśli już, to (oczywiście według mnie) jedynie w postaci wzmianki przez któregoś bohatera, albo ogłoszenia o morderstwie w biały dzień w radio.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
A może po prostu Angelo będzie naszym złym sąsiadem, który codziennie rano będzie nam zabierał gazetę z pod drzwi :-P
Pamiętacie tego gościa od gazet co stał niedaleko kościoła (tak mi się wydaje)? Może będzie krzyczał Świadek koronny największego procesu mafii zamordowany!.
W 1950 roku Salieri będzie miał dopiero 74 lata, więc wszystko jest możliwe :-D
Obrazek
Ja wciąż wierze, że staniemy za zamordowaniem Angelo. Może i zadziałała moja fantazja i pewnie takiej opcji nie będzie, ale mówią, że marzenia się spełniają ;-)

Nawiasem mówiąc, witam Was po moich krótkich wakacjach, spowodowanych cięższą pracą i sprawami związanymi z uczelnią. Wszędzie dobrze, ale na forum Mafia Town najlepiej ;-)

Pozdrawiam i do zobaczenia w konkretnych tematach !
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ja sobie wyobrażam, że dostaniemy zadanie, w którym musimy śledzić Angelo i potem skombinować dwóch kolesi, którzy go zabiją.

Podobnie jak Tomasz witam po 5 tygodniowym nie udzielaniu się z powodu wakacji u babci i z rodzicami. Mafioso odpuść proszę ten OT
Obrazek
Ja tam liczę na Saleriego :P Może będzie takim mafijnym szamanem :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
A ja mam nadzieje,że zabjemy Toma.Tak,wiem to będzie dosyć dziwne,ale to będzie ciekawe być po ttej drugiej stronie lufy :-) Ucieszyłbym się także z Sarry/córeczki.To było by ciekawy dodtek.A jeśli była by misje gdzie będzemy musieli zabić córeczkę(albo chłopczyka,nie pamiętam ;P)Toma,teraz już dorosłą,będzie to jeszcze ciekawsze...Aby Vito miał mniej czułości niż Tom :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Nie no, bez takich. Why? A bohater bez serca nie weźmie nas za serca i nie będzie budził takiej sympatii jak Tom. Uważam, że właśnie to, że bohaterem ''jedynki'' był prawdziwy człowiek, nie jakiś kiler bez serca czy superman jak CJ przesądziło o jej sukcesie.
Zabijanie kobiet jest niezdrowe :lol: Vito napewno nie będzie psycholem, który zabije kobietę...
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Zabijanie kobiet jest niezdrowe :lol: Vito napewno nie będzie psycholem, który zabije kobietę...


A Tobie Mnich, nigdy nie zdarzyło się postrzelić jakiejś "cywilki" próbując strzelać do gangsterów? :-P
cron