Co się stało z Joe




jak myślicie co się z nim stało?. możecie pisać własnie scenariusze żeby rozkręcić temat ;d
Może to śmiesznie zabrzmi ale myślę że Leo mówi że nie był częścią naszej umowy i dziś tylko my idziemy do burdelu a jego ludzie odwiozą go do domu. Ale to raczej wątpliwe.
Tego, co się stało z Joe, nie wiemy. Możemy się jedynie domyślać. Moim zdaniem Joe zginął (mam taką nadzieję), a historia Mafii II jest już skończona. Dziwię się, czemu tak dużej ilości osób nie podobało się zakończenie. Według mnie jest ono doskonałe, dość nietypowe, smutne i dołujące - tego oczekiwałem! To jest mafia, tam panują twarde zasady, a biznes to biznes. Vito (mimo tego że przeżył) zakończył tragicznie. Stracił najlepszego przyjaciela, a na jego sumieniu będzie spoczywać ogromny ciężar, aż do końca życia. To jest najgorsze.

Z drugiej strony - mam pewne obawy, co do tego, że twórcy będą chcieli kontynuować tą historię (w DLC lub ewentualnie w III części). Jak wiemy, Joe miał przy sobie broń, a w samochodzie którym jechał, oprócz niego był jedynie kierowca i jeden żołnierz z rodziny Vinci. Po tym jak samochód skręcił, Joe mógł zorientować się co się dzieje, wyjąć broń i zabić wrogów. Choć z drugiej strony to bez sensu - i tak byłby już nad nim postawiony krzyżyk. Jeśli chodzi o Vito - nie oczekiwałbym z jego strony jakiejkolwiek reakcji, niestety nie mógł on już pomóc przyjacielowi. Co będzie dalej? Vito zapewne skończy przygodę z mafią (nie wyobrażam sobie, by pracował dla ludzi, którzy zabili Joe), może stanie się świadkiem koronnym? Tego nikt nie wie :)

Mam ogromną nadzieję, że twórcy nie będą kontynuować już tej historii. Jeżeli okaże się, że Joe jakimś cudem przeżył, będę ogroomnie zawiedziony.
Oczywiście, że Jeoy zginął. Wystarczy dokładnie prześledzić ostatnie słowa Leo Galante Wybacz mały, Joe nie był częścią naszej umowy Jakąś cenę za wojnę z chinolami trzeba było zapłacić, pewnie na Vita też czekałaby kara śmierci, gdyby nie protekcja consigliere Franka Vinci.
Ja za to chce aby Mafia 2 była kontynuawana w 3 części. Dalsze losy Vito bardzo mnie interesują i nie był bym (Jak co poniektórzy) zawiedziony. Dlaczego nie chcecie kontynuacji 2 części Mafii?

PS: I jeszcze jedno. Chcecie aby Vito odszedł z Mafi tak? Stało by się z nim to samo co z Tom'em Angelo i była by to powtarzalność. Świat Mafiijny jest okrótny i to jest w tej grze świetnie odwzorowane.
Okrótny?

Powiedział co wiedział... ja pier...

Mam gdzieś co sobie myślicie i mam gdzieś Wasze zdanie, ale Joe'go polubiłem tak bardzo, że chciałbym aby przeżył. Chciałbym go zobaczyć w DLC, ale nie w Mafii III, bo Mafia III powinna być już nową i w miarę możliwości lepszą, ciekawszą fabułą. Zakończenie było bardzo dobre. Nic dodać, nic ująć. Czego by jeszcze oczekiwać? Poryczałem się kiedy tylko usłyszałem słowa Leo i minę Joe'a kiedy zjeżdżał pod jakiś dom. Uderzające zakończenie... uderzające... Przez resztę dnia miałem doła i zastanawiałem się, dlaczego zabili Joe'go. Nie, żebym nie wiedział. Po prostu nie mogłem w to uwierzyć, jak taka fajna postać może zakończyć żywot w taki sposób... Ciekawe co Joe sobie myślał. Myślał, że Vito go zdradził? Wzruszające było też, kiedy Joe przy samym wyjściu z Obserwatorium wspomniał o 5 dolcach, które wisi mu Vito. Dobra, koniec...
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Ja też Joe bardzo polubiłem, ale trzeba się pogodzić, że on raczej umarł. Gdyby dalej żył byłoby to naciągane i głupie. zresztą gdyby jakimś cudem przeżył Chinole (a, nawet rodzina Vinci) chcieliby go zabić, a w tym wypadku Joe nie miał by szans i tak czy siak by zginął.
Obrazek
A może po porstu zawieźli Joe do innego miasta? Jak zaczynamy grę to Joe przywozi nas z dworca z tamtej czesci miasta.
Nie powiedzieli Vito, że go wywożą, bo mógłby go zdemaskować
Nigdzie nie jest powiedziane że Joe zginął zatem dwójka przyjaciół być może się jeszcze spotka w przyszłości. Fabuła Mafii 2 została tak zrobiona, że można by do niej spokojnie dorobić jeszcze kilka części. I coś mi mówi, że tak właśnie będzie! 2k wyda kilka nowych DLC w których fabuła będzie dalej ciągnięta.

Pamiętacie jak w zeszłym roku na GamesComie zaprezentowano gameplay z Mafii 2? To była misja, która nie istnieje w obecnej fabule. Być może będzie ona w którymś z DLC... Co wy na to? :-D
A ja coś czuję, że wyjdzie jakiś dodatek. Ta gra nie mogłaby się tak skończyć.
Każdy lubił Joe. Jego gadatliwość i humor.
Joe musi zginąć, bo inaczej wojna z żółtkami się nie skończy i nie sądze by Vito chciał zemsty na Leo.
Leo uratował dupę Vito w więźnieniu.
Obrazek
Również mi łezka poleciała jak zauważyłem, że Joe jedzie w innym kierunku. Bardzon się związałem z tą postacią, podobnie jak z Pauliem w Mafii 1. Piękna fabuła i fenomenalne zakończenie. Ale nie mam do końca pewności czy Joe został zamordowany... może rzeczywiście go odwieźli, co jest mocno naciągane.

Ale każdy zna ten mafijny patent w samochodznie. Było tak o filmie The Godfather. Po prostu zabijali delikwenta w aucie, by nikt nie widział i zazwyczaj garotą, chyba, że Joe wsiadał na tylne siedzenie. Co o tym myślicie ?

Btw. Kim do cholery jest ten Jimmy ? I co on będzie robił w tym dodatku ?
Live or die - make your choice...
Salwik napisał(a):
Btw. Kim do cholery jest ten Jimmy ? I co on będzie robił w tym dodatku ?



Poczytaj o nim. Zapewne są dwa newsy o nim krążące po MT na głównej ;-)

Joe pewnie też się obróci czy zauważy że drugiego samochodzu nie ma a wtedy... BUM! I kulka w głowie Joe już jest...
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Każdy lubił Joe. Jego gadatliwość i humor.
Joe musi zginąć, bo inaczej wojna z żółtkami się nie skończy i nie sądze by Vito chciał zemsty na Leo.
Leo uratował dupę Vito w więźnieniu.

Leo uratował dupę Vito w więzieniu, ale JOE to jego najlepszy przyjaciel, którego zna od dzieciństwa, więc wątpie, że VIto po tym, gdy Leo mu powie o śmierci Joe'go, tak po prostu popatrzy się na siedzenie w samochodzie.
Ta nazwa tematu brzmi jak by założyła go jakaś nastolatka i dopytywała się o tą gazetę Joy xddd ;D Weź ktoś to popraw ;pp


Co do losów Joe.... to ja WIEM że jeszcze nie zginął ;p on dopiero jedzie na śmierć ;) Fabuła się urywa.... i teraz pytanie: czy dowiemy się co się stało dalej z DLC czy zostanie to w sferze naszych domysłów
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
cron