Co się stało z Joe

Według mnie to Joe przeżył (optymistycznie), lub po prostu zabito go w zemście za rozróbę w Red Dragonie :->
Obrazek They never fight alone...
Możliwe że go pocieli tak jak henrego ale tego nie wiem ja myślę żę na początku mafii 3 będzie scenka jak leo to mówi Vito się zastanawia zabija kierowce leo i zaczyna się jak jedziesz samochodem tam gdzie jechał samochód z joe rozwalasz tamtych joe ci dziękuje mówi że to był ciężki dzień odwozisz go do domu a w następnej misji spotykasz się z joe jedziecie to oblać i nagle dowiadujesz się że zamordowano twoją siostrę albo ją pobił jej mąż bierzesz joe jedziesz z nim do jej męża torturujecie go on się przyznaje że to zrobił zabijasz go... eee kurde troche bardzo się rozpisałem pzdr takie jest moje zakończenie/początek.
@DonCorleone
Twoja wersja jest tak naciągana jak guma w starych majtach. :)
Wg Wikipedii w grze są ukryte pliki, gdzie Leo rozwija kwestię Joe.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Vito_Scaletta
Ostatni akapit, przeczytajcie.
Dzięki za opinie :) o to ci chodziło ?
Gdy Galante dowiaduje się, iż Carlo nie żyje, nakazuje Joe wsiąść do jednej z limuzyn, a następnie zaprasza Scalettę na omówienie pewnej sprawy do drugiej limuzyny. Po wejściu do niej Leo nie chce jednak nic mówić, a Vito zauważa, iż samochód z Joe zjeżdża z drogi do pobliskiej posiadłości. Galante przeprasza Scalettę, mówiąc, iż Joe nie był częścią umowy. Vito zaś patrzy na Leo czując się oszukanym i ponownie wykorzystanym. Z ukrytych plików w grze można się też dowiedzieć też wielu alternatywnych odpowiedzi Leo. Można z nich wywnioskować, że Joe został zawieziony na egzekucję, którą wykona Pan Chu, albowiem ktoś musiał zapłacić za rzeź w Red Dragonie by Chińczycy się uspokoili, a ponadto według Galante Vito może mieć wspaniałą przyszłość, ale Joe nie może być jej częścią. Dodaje też, że Vinci jest gotów wybaczyć Scaletcie, iż ten nieświadomie wywołał wojnę Chińczyków z nim a także zabił wielu jego mafiozów na placu budowy. Rezultat jest jednak ten sam; Vito traci swoich przyjaciół i rodzinę za wyjątkiem swojej siostry, Franceski, która jednak widząc, że Scaletta stał się zwyczajnym mordercą, nie chce go znać
@Don_Corleone
Chyba, za dużo filmów się naoglądałeś <lol2> sorki, ale jak czytałem Twoją propozycje to mnie rozśmieszyła :))
Co do tej informacji z Wikipedii, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, żeby po czymś takim, co Joe wraz z Vito zrobili rodzinie Vinci, Vito mógł dla nich jeszcze pracować.
Obrazek
@Don_Corleone
Dokładnie ten fragment. Trzeba przyznać, że ciekawe.
Wiem za dużo filmów gangsterskich :)
Ja mam nadzieję ze Joe przezyl , i chętnie bym go zobaczyl w mafi III U MOJEGO BOKU JA TO BYLO W MAFI II
Ja myślę że Joe zginął, ponieważ ktoś musiał odpłacić za to wszystko.
Joe raczej zginal a mogla byc to smierc taka ze zawiezli go gdzies i zastrzelili. Jego cialo zakopali zolnierze rodziny Vinci a Vito gdyby nie Leo tez by tak skonczyl. Nie wiemy tego jednak na 100% i byc moze Joe zabije kierowce i zolnierza Vinci i uratuje sie i moze w 3 czesci zobaczymy spotkanie Joe i Vita
Spojżcie na zakończenie mafii 1. W mafii 2 sprawa została wyjaśniona. Wiemy jak namierzyli thomasa i w części 3 dowiemy sie więcej o śmierci joe. Bo napewno go zabili. Tak jak namierzyli franka
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nawet jak zabili Joego to szkoda fajny był :-)
Obrazek
Ludzie pomyślcie trochę. Przecież Joe to nie był żaden superbohater, w samochodzie było (nie pamiętam dokładnie ilu) kilku gangseterów, nie byli to przypadkowi przechodnie, byli to pewnie najlepsi ludzie rodziny, Joe nie mógł po prostu wyjąć broni i ich wszystkich porozwalać. Nawet jeśli zabiłby jednego, to zanim zdążyłby wycelować w drugiego miałby już kilka kulek w głowie. Nie wskrzeszajcie go na siłę.
Myśle że dla wielu z nas to Vito powinien siedzieć w tamtym aucie. Bo jeśli klimat jest bardziej kolorowy rock' n rollowy to postać gangstera to tylko coś al'a Joe:D laski ,alkohol i koszula hawajska :P Vito jakoś mi nie pasuje do tego klimatu Mafii który jest w grze -Vito jest zbyt poważny.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Według mnie Joe zginął, strasznie naciągana byłaby fabuła, gdyby się okazało, że jeden gangster rozwalił pięciu innych. Powinni tylko w zakończeniu M2 pokazać moment egzekucji Joe, byłoby to świetne zakończenie gry, podobnie jak jedynki, a w Mafii 3 Vito planujący zemstę na zabójcach jego przyjaciela :-)