Co lepsze Mafia czy Gta SA

Jestem ciekaw co wam sie bardziej podoba mafia czy gta ?? :mrgreen:
Oczywiście że Mafia, za fabułę jaką żadna z gier z serii GTA nie ma. GTA SA jest dziecinne, spadochrony, 100 misji, ilość postaci... Łeh :-P .
Obrazek
To są dwie różne gry, mają jednak parę podobnych rozwiązań do siebie, ale jeżeli chodzi o fabułę to wolę Mafie, a z drugiej strony jak chodzi o rozpierduchę to wolę GTA, ciężki wybór, ale jak chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu np. pracy to jak najbardziej GTA.
San Andreas - ogromny świat i masa rzeczy do roboty, ale pod względem fabuły gra leży i kwiczy. Mam wrażenie, że scenariusz był pisany z myślą o dzieciakach.
Mafia - genialny klimat i fabuła. Gra, do której można wracać i wracać.
Co jest lepsze? To już kwestia gustu. Moim zdaniem Mafia jest znacznie lepsza, bardziej dojrzała, ale San Andreas także przyniosło mi masę świetnej zabawy (zwłaszcza te parę lat temu).
GTA: San Andreas jest dla mnie tylko ewolucją GTA III. Wg. mnie Mafia lepsza.
Fan of Tommy Gun :D
GTA San Andreas - duży obszar, możliwość rozwoju postaci lecz nudne misje i słaba fabuła
Mafia - Świetna fabuła, realistyczny model jazdy, dobrze odwzorowane auta
Myśle że za sprawą świetnej fabuły Mafia przebija GTA SA ostro. GTA dostarczyło jak wspomniał Siupak19 dużo zabawy poprzez rozpierduchę lecz jazda autami w swobodnej jeździe w Mafii była czymś wspanialszym dla mnie, więc moim typem jest Mafia
Twórcy Mafii nie poszli na łatwizne i nie zrobili gry podobnej do GTA.
W Mafii jest wszystko czego oczekuje prawdziwy fan filmów Martina Scorsese, np. ja.
Dlatego Mafia bije GTA SA pod każdym względem.
muore il bandito, la mafia vive
junior1296 napisał(a):
Jestem ciekaw co wam sie bardziej podoba mafia czy gta ?? :mrgreen:

Wchodzisz na stronę fanów mafii i sie pytasz co lepsze :-P Odpowiedz jest chyba jasna. Całkiem inaczej jest na innej stronie tym razem fanów GTA tam by ci powiedzieli ze San Andreas bo gangsta.
Obrazek
Packie napisał(a):
Wchodzisz na stronę fanów mafii i sie pytasz co lepsze Odpowiedz jest chyba jasna. Całkiem inaczej jest na innej stronie tym razem fanów GTA tam by ci powiedzieli ze San Andreas bo gangsta.


Np. ja jestem fanem obu tych gier, lubię Mafię oraz GTA nawet Scarface mi się podobał, lubię ogólnie takie klimaty.Jedynie Ojciec Chrzestny mi się nie przypadł mi do gustu, 100 razy gorszy niż średni Scarface, ale to już inna bajka

Niedługo będzie temat Co lepsze Mafia II czy GTA IV :-P
Zdecydowanie Mafia. Kilka razy instalowałem GTA SA ze wględu na multiplayer, Mafii nigdy mi się nie znudziła, mogłem grać w nią godzinami, a w GTA grałem max 1 h i wyłączałem. Gdyby Mafia miała tylko multiplayer,ehh...
Trochę dziwne, że pytasz o wybór na forum poświęconym Mafii.
Trochę dziwne pytanie jak dla mnie. Gta sa ma dużo misji i można sporo rzeczy robić. Ale mafia ma to coś że też jest grą bardzo fajną. I jak miał bym wybrać to tak:
Mafia

PS.
Gta sa też bardzo lubię. Ale Mafia mi się nie nudzi.
Jak dla mnie Mafia zostawia Gta daleko w tyle.Czasy kiedy naprawdę fajnie mi się grało w Gta to czasy kiedy wyszło Vice City pózniej moim zdaniem było gorzej.Mafia część 1 to jedna z moich ukochanych gier więc stawiam na mafie a mam nadzieję,że również na dwójce się nie zawiodę.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Jak koledzy wyżej pisali, jeśli chodzi o fabułę to Mafia wygrywa, jeśli o relaks po pracy lub szkole to GTA. Jest tam po prostu więcej, rzeczy do roboty :-) Ale tak czy siak Mafia jest lepsza :-]
Obrazek
No wiadomo że Mafia jak że inaczej lepsza fabuła grafika no i oczywiście KLIMAT nie ma lepszej gry od Mafii.Nawet nie ma co porównywać do Gta :P może fakt że gry są podobne ale jednak Mafia przezwycięża Gta Fabułą oraz niesamowitym klimatem. Np w Gta nie było tak bardzo powiązanych misji z fabułą jak w Mafii.W Mafii każda misja była połączona w pewien sposób z fabułą i to było w tej grze najlepsze oczywiście twórcy też zbudowali niesamowity klimat gry.
JEDNYM SŁOWEM GTA MOGŁO BY SIĘ JESZCZE DUŻO NAUCZYĆ OD MAFII :mrgreen: :-P
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
cron