Co lepsze Mafia czy Gta SA

Mafia 10/10
Grand Theft Auto: San Andreas 7.5/10
moim zdaniem mafia wygrywa pojedynek
Takie pytanie nie ma sensu. Co jest lepsze? Dla kogo lepsze? Dla mnie? A kogo to obchodzi, co myśli jeden człowiek. Pytanie może mieć sens, jak zapytać, co jest lepsze dla większości. A i tak mało to znaczy dala pytającego. To, że dla większości coś jest lepsze to nie znaczy, że i dla mnie musi być. Jeśli jednak próbować ocenić z punktu widzenia ogółu, to trzeba się odnieść do rankingu. W tym przypadku najlepiej takiego, który uśrednia oceny jak największej ilości ludzi. Czyli najlepiej anglojęzycznego portalu. Jak spojrzeć na ocenę Mafii nadaną przez IGN, to wyniosła ona 8,7 (według graczy). Ocena GTA SA jest wyższa i wyniosła 9,1. Jak spojrzeć na ocenę nadaną przez sam serwis IGN, to Mafia dostała 9,2, a GTA SA dostało 9,3, czyli również wygrywa. Tak więc będąc obiektywnym trzeba przyznać, że dla ogółu i przez ogół uznawane jest za lepsze GTA SA. Dokładnie to przez reprezentatywną grupę. Wszędzie wypowiedziało się ponad tysiąc osób.
Jak dla mnie niema co się denerwować. Browar jeśli chcą głosować to niech sobie głosują.
Jestem za Mafią :mrgreen:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ja też wolę Mafię, ale nie przeszkadza mi to, że większość ludzi woli GTA. Tak uznali, ich wola. Nie należę do ludzi, którzy próbują zmieniać myślenie innych bo jest inne niż moje. Denerwować też się nie denerwuję. Jeśli taki był w odbiorze mój post, to sorry. Po prostu temat trochę dziwny.
ja wole gta sa bo więcej misi i więcej bronii i lepiej
To raczej powinno być porównanie Mafia czy GTA3, ale jeśli już porównywać te gry to mafia wygrywa jeśli chodzi o fabułę i klimat.
Wątek niemający większego sensu, tym bardziej, że stworzony na forum fanowskim Mafii :-) Co jak co, ale tego Arcydzieła nie da się w żaden sposób do któregoś GTA porównać. Mimo, że obie gry są utrzymane w tematyce gangsterskiej, perspektywa, z jakiej widzimy świat w obu grach jest zupełnie inna. Inny jest również sam koncept. Nie rozpisując się, trzeba przyznać, że Mafia jest głównie nastawiona na podłoże fabularne, zaś takie Grand Theft Auto na swobodę oraz dobrą zabawę. Przy San Andreas spędziłem ogromną ilość godzin. Świetnie się przy nim bawiłem, jest to gra, do której można ciągle wracać. Jednak podłożem fabularnym, jak i przez wiele innych czynników, pierwsza Mafia zasłużyła sobie na szczególne miejsce w moim sercu, stała się moim numerem jeden spośród wszystkich gier komputerowych, jakie miałem okazję przejść ;-) Odpowiadając na pytanie, MAFIA oczywiście.
Takie pytanie jest bez sensu ,moim zdaniem cała seria gta jest..... po prostu mi się nie podoba , ale nie twierdze że Gta sa Jest niefajne podkreślam TO JEST TYLKO MOJA OCENA.
mafia i tyle w temacie
MAFIA ! przy niej nawet Saints Row wymięka
Oczywiście, że mafia :mrgreen:
Myślę, że temat jest do zamknięcia. I tak dziwne, że z takim pytaniem na forum Mafii uchował się te 4 lata.
cron