Co lepsze Mafia czy Gta SA

Cóż MAFIA mi się znudziła, GTA SA też. W MAFIĘ jednak grałem 2 lata, a w GTA SA 1 rok.
Fajne by było połączenie zalet obydwu gier, fajna akcja i dużo rzeczy do robienia oraz fabuła,
ciekawe misje i klimat.
Dla mnie wygrywa Mafia. Czemu?. Ma świetną fabułe, Stare samochody. Naprawdę Mafia pod każdym względem dla mnie wygrywa.
P.S- Dobrze że 2K Games nie wymyśliło jakieś rakietnicy, tylko prawdziwą broń.
Obrazek
Połączyć klimat Mafii z SA? Nieeee! To tak jak połączyć eleganckiego włoskiego mafioso z brudnym czarnym gangsta z ulicy (ojć!). Oczywiście, że wygrywa Mafia!
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ja Mafię przeszedłem i jakoś mnie nie ciągnęło, żeby przejść ją drugi raz. Nie podobał mi się model jazdy, wiem, że to ma być realistyczne i samochody są stare, ale po prostu mi się nie podoba. No i ta trudność misji. Owszem, nie lubię jak jest za łatwo, ale ja gram dla odprężenia, a nie dla wyzwania. W GTA natomiast mogę się odprężyć, pomimo iż coraz więcej osób przerzuca się na IV(jeśli mają odpowiedniego kompa xd mi ładnie działa ale mam wszystkie ustawienia graficzne ustawione na najniższe). Ja pozostaje przy GTA. Chociaż nie mogę się doczekać multi do Mafii 2, serwery RP będą super!
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Grand Theft Auto San Andreas to nie to samo co Mafia. Ja zawsze mówię- to są 2 różne gry. Gta jest typową grą w której wygłupiamy się w mieście i bawimy się w ulicznego gangstera. Mafia jest natomiast grą liniową o ścisłej fabule w której nie mam miejsca na takie wygłupy (oprócz free ride)

Moim zdaniem

Gta Sa- 8/10
Mafia - 10/10
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
MAFIA !

Mafia to gra którą jako pierwszą przeszedłem z chęcią. I bez kodów cheatów itp
Gta jest nudne a te misje są robione na ,,odczep się"
mafia bije gta pod każdym względem

ps: w gta grają dzieci bo na opakowaniu pisze +18 i się tym jarają że grają w gry dla dorosłych ;p

w mafię grają porządzi ludzie ;P

Pozdrawiam fanów wspaniałej gry MAFIA ;)
Z tego co wiem, to na okładce Mafii także jest napisane, że w grę tą można grać od 18 lat.
Czyli to, że grałem w GTA SA znaczy, że jestem dzieckiem?? Chłopie nie wiem czy się chcesz podlizać miłośnikom Mafii nazywając ich porządnymi ludźmi, ale Twoja wypowiedź jest na poziomie dziecka, które dopiero co się dorwało do internetu i nie zawsze przemyśli to co chce napisać.

Edit
@Down
No właśnie, jest taki mod, czyli w podstawowej wersji tej gry go nie było, a modów do GTA SA są setki, a tutaj jest mowa o podstawowej wersji.
Czy Mafia to same samochody?? Oczywiście są ważnym elementem nadającym grze klimat, ale wydaje mi się, że to fabuła odgrywa tu ważniejszy czynnik.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, masz w połowie rację, że tutaj (na tym forum) zawsze wygra Mafia, ale dla każdego z innego powodu, dla jednego, bo lepszy klimat, dla drugiego, bo nienawidzi podróbek gangsterów i imitacji mafii, a dla jeszcze innego fabuła.
Obrazek
ehh ale w GTA San Andreas jest mod Hot Coffee +18 a w mafii nie ma takich scen...
a zresztą młodzież nie za bardzo chyba lubi takie auta z lat 30 - 40, wolą sportowe auta

ten temat jest lipny do zamknięcia
przecież wiadomo że na forum o mafii ta gra wygra
a na forum o gta - wygra gta
Hahahaha myślisz, że wszyscy, którzy grają w GTA grają specjalnie po to, żeby zobaczyć seks? O mój boże, ale ty jesteś śmieszny : D
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Dla mnie zdecydowanie Mafia chociaż GTA też nie jest złe ale jeśli miałbym porównywać Mafie 2 i GTA IV to jednak GTA lepsze Mafia 2 nie jest zła ale spodziewałem się czegoś więcej
Glory Glory ManUtd XD
Oczywiście że Mafia :-D
Dla autora tematu- lepiej nie oglądaj recenzji tego "pseudo-trolla" Klocucha na Youtube bo dla niego wszystko jest podobne do "San Nandreas" tylko gorsze :mrgreen:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Temat całkowicie chybiony. To tak jakby porównywać Mario do PacMan'a. Niby to samo, ale jednak nie.

GTA: SA jest obsadzone w innych realiach, jest zbudowane na innym silniku. Gra ma inną mechanikę, klimat... Nawet rok wydania jest inny.

Naprawdę nie ma co porównywać.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Mafia odwzorowała w sposób idealny klimaty tamtych lat i miała doskonałą fabułę. GTA SA doskonale odwzorowało lata 80, gangi USA, wojny gangów, kultowe utwory rapu w radiu, obie te gry powinny być koronnym przykładem jeśli chodzi o najlepsze gry lat 30 Mafii i gangów lat 80. W obie bawiłem się wyśmienicie i spędziłem przy nich niesamowitą ilość godzin.
@up, Lata 90' :mrgreen:

Ale zgadzam się, masz rację.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)