Ciekawostki

Majkool, kluby? Masz na myśli kluby dla panów? :>
Majkool te bronie juz wczesniej podalem ;p
Bronie można dodać przez Vito trainer.

Majkool, Joe'go nie podmieniłem za gliniarza :P Temat: Joe naszym bodyguardem
1) Jeżeli będziemy jechali z limitem prędkości to nie będziemy ruszali ani hamowali z piskiem opon.
2) Jeżeli podczas jazdy będziemy musieli zapłacić mandat to jeżeli nie wyjdziemy z samochodu to policjant podejdzie do okna i poprosi o wyłączenie silnika i wyjście z pojazdu ;D
3) Jeśli strzelimy kilka razy w klamkę zamkniętego samochodu, drzwi się otworzą
4) W parku przed naszym domem (a konkretnie przy posągu) stoi ..... pucybut :D Żeby wypolerował nam buty musimy podejść do niego (nie można podbiec)
5) Jeżeli założymy koszulę z podwiniętymi rękawami i zaczniemy strzelać z Thompsona (prawdopodobnie z inną bronią z dużym odrzutem też to działa) to rękawy opadną w dół i możemy się cieszyć koszulą z długim rękawem xD (mam physx włączony na medium - nie wiem czy to działa bez physx'a)

Edit : Na oficjalnym forum 2K Czech pojawił się temat (http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=80775), w którym autor wątku pisze "We know that vito will be leaving the empirebay map on two seperate occassions, but where do you think he'll go?" To oznacza, że Vito 2 razy opuści Empire Bay :DD
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Fajne jest też to że jak w jakimś miejscu typu sklep lub bar zrobisz rozróbę tzn zabijesz sprzedawcę klientów itp. to po pewnym czasie jak sie tam wróci to na drzwiach będą zamieszczone żółte taśmy z napisem "do not cross" czyli że miejsce zbrodni.
Obrazek
Bardzo przydatne rzeczy szczególnie to ruszanie z piskiem opon mnie trochę denerwowało, natomiast to z tymi klamkami od samochodu to niezłe hehe mi się też podoba walka Vito jak są te różne akcje np. przy płocie jak staniemy to Vito bije się całkiem inaczej i powiedzmy że wykorzystuje ten płot do walki z kimś :-P Winseb a ty sam to znalazłeś czy gdzieś było napisane na jakiejś str. ??? bo może są jeszcze jakieś ciekawostki ??? ;-)
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Część sam znalazłem w grze, a część na forum 2K ;) http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=80626

I jeszcze jedna ciekawostka (jest związana z pogodą i może nie wszyscy chcą to czytać dlatego dam jako spoiler :) )
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
winseb napisał(a):
3) Jeśli strzelimy kilka razy w klamkę zamkniętego samochodu, drzwi się otworzą


Sprawdziłem. Nie działa. Chyba, że robię coś źle.
Powiedzcie jak to robicie, że odblokowujecie sobie wszystkie bronie, włączacie sobie noc, ustawiacie od razu płaszcz Vito, i że da się otwierać samochód przez wyłamanie zamka.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
wojtas022 napisał(a):
winseb napisał(a):
3) Jeśli strzelimy kilka razy w klamkę zamkniętego samochodu, drzwi się otworzą


Sprawdziłem. Nie działa. Chyba, że robię coś źle.

Uwierz mi, działa :P (Filmik mojego autorstwa - Żeby nie było to gra mi chodzi bez najmniejszego zacięcia tylko Fraps tak zwolnił xDD)
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Albercik302 napisał(a):
Powiedzcie jak to robicie, że odblokowujecie sobie wszystkie bronie, włączacie sobie noc, ustawiacie od razu płaszcz Vito, i że da się otwierać samochód przez wyłamanie zamka.

Proszę, zajrzyj do tego tematu. Cukier wszystko łopatologicznie objaśnił:

lua-i-mafia-2-demo-t1760.html
Thx. Ale mam jedno pytanko. Te pliki Configurable_Injector.exe no i resztę to trzeba wrzucić do mafia ii public demo\pc?
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Nie, możesz je uruchamiać z miejsca gdzie masz je wypakowane ;)
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Czy po wpisaniu tekstu do konsolki wystarczy tylko wrócić do gry? Bo mi się nic nie dzieje jak tak zrobię :-(
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Albercik302 napisał(a):
Czy po wpisaniu tekstu do konsolki wystarczy tylko wrócić do gry? Bo mi się nic nie dzieje jak tak zrobię :-(


Wklejasz kod i wciskasz ENTER :-)

Taka mała ciekawostka: nie przechodźcie obojętnie jak zobaczycie żulika ;-)

Obrazek