Ciekawostki

Możesz powiedzieć jak zmieniłeś porę dnia na wieczór :D? Fajnie by było zagrać w nocy.
Wrzucaj nikt się nie obrazi :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Spokojnie wrzucę ;)

Znajdzie się jakaś osoba, która wejdzie na ventrilo do mnie?

Hostname or IP: s1.svoice.pl
Port number: 6386
Channel: micronn
Password: mafia

Potrzebuje coś przetestować z osobą.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Kiedy wrzucisz :-)
Ja bym chętnie pomógł ale nigdy nie korzystałem z ventrilo co najwyżej TS
Napisałem mu na PW, więc już ja się tego podejmę :)


Koniec OT
BArdziej mnie interesuje
Ustawiłem sobie garnitur domyślnie po wystartowaniu, bez zapisanej gry.

Czyli można grę zapisywać? Gdzie :O
Niestety i tak nie zwiedzimy calego miasta, gdyz w demie go nie ma. Prędzej, czy poźniej wpadamy " w głąb miasta".

Nie wiem, czy dualo Wam się zauważyć, ale jeśli delikatnie udeżymy w auto, to kierowca wydzie i na nas nakrzyczy.

Podsumowując, to demo ma wiele wad - wydaje mi się, że było robione bardzo szybko i twórcy chcieli ukazać jak najmniej.
Demo nie było robione na szybko, po prostu ucieli mape, zrobili limit czasowy, dali Demo Limited + 1 misja i tyle :) za dużo się nie napracowali.

Żeby nie było OT to napisze że jest więcej takich zezłomowanych samochodów. Można naliczyć z 20 - 40 w całym EB.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Pozaczepiałem trochę jednego krawężnika ;-) Fajna była jego reakcja:

Heh, mnie też dziś "spisał" bo nachodziłem na niego ciągle. Z tą policją i systemami "kar" to fajna rzecz, bo jak wiadomo nie za wszystko się mandat należy czy odsiadka.

EDIT:// @DOWN: Z tą inteligencją to niestety prawda, bo zbyt inteligentni nie są. Ale jakby nie patrzeć to policjanci więc nie mogą być zbyt mądrzy (Z wyjątkiem Adama, on jest wyjątkiem spośród wielu) :mrgreen:

EDIT 2 //:@Wojtas022: Poprawione ;-)
Policja w tej grze to majstersztyk, to moze nie patrząc na jej inteligencje;p
dosia92 napisał(a):
Ale jakby nie patrzeć to policjanci więc nie mogą być zbyt mądrzy :mrgreen:

Dobrze, że Dantes tego nie słyszy ;-)

Powiem szczerze, że Empire Bay nocą wygląda lepiej jak za dnia... te reflektory nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eKfHGnv0iFo&feature=player_embedded[/youtube]

Aura deszczowa też ma swój urok:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JkMcN14WTP4&feature=player_embedded[/youtube]
Super to wygląda :D, Nam, graczom dema dano najgorszy okres do podziwiania. No, chyba że ktoś chce podziwiać blask słońca i zieleń xD. Czy jest możliwość, byście udostępnili nam sposób na te zmiany :D?

Wszyscy będą Wam wdzięczni xD.
Ta pogoda noc czy deszcz powoduje, że gra zyskuje na klimacie( tak jeszcze więcej klimatu)
cron