youtube

Też niedawno na tą małą zmianę odtwarzacza YT natrafiłem, ale potem wróciło do normy tylko suwak dźwięku przestawili na lewo, ale potem i to wróciło do normy. Pewnie za jakiś czas to już zostanie na stałe.
Obrazek
Obrazek
Wygląd komentarzy, który ostatnio wprowadzili jest odrażający. Oby się to kiedyś zmieniło, na lepsze oczywiście...
muore il bandito, la mafia vive
Nie tylko komentarzy. Najgorsza jest zmiana listy podobnych filmików, kiedyś były wszystkie w miejscu przesuwanym paskiem, a teraz często trzeba jeździć po całej stronie żeby cokolwiek odnaleźć.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Dokładnie, jest to uciążliwe.... żeby znaleźć jakikolwiek filmik człowiek musi snuć się po tej stronie... zamiast zajrzeć tylko :)

Ps. ale leniuchy z nas :-P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Coś strasznego zaczęło się wyrabiać na tej stronie. Te wszystkie zmiany i blokady, typu: film nie może zostać wyświetlony w twoim kraju... czy jakoś tak. Mnie to wcale nie ułatwiało poruszania się po stronce.
Niedostępność niektórych filmów w Polsce też mnie wkurza, bo ktoś Ci podeśle filmik a tu... :( Wygląd odtwarzacza też mi się niezbyt podoba. Podobne filmy teraz (jak już ktoś wcześniej pisał) rozłożone tak, że trzeba przewijać po całym oknie :/ Mogli zostawić tak jak było, chociaż prostsze ocenianie filmów jest dobre :) (i tak zawsze dawałam 1 albo 5)
Obrazek
Jak już nie mieli czego wymyślić, to zrobili reklamy które wyskakują podczas oglądania filmu. Denerwuje mnie to dziadostwo...
muore il bandito, la mafia vive
Wystarcza Adblock Plus do Firefoxa albo filtry do Opery. Google Chrome też ma jakieś filtrowanie (jako dodatek).
Zauważyłem, że pojawiła się ikonka piłki nożnej w prawym dolnym rogu odtwarzacza. Gdy się naciśnie ten przycisk, słychać te wkurzające wuwuzele.
Obrazek
XtravaganZa napisał(a):
słychać te wkurzające wuwuzele.

(zależy co słuchasz - jeśli włączysz Biebera to przydatne)

Polskie to wkurzające :mrgreen: I nie robię sobie jaj, w "Fakcie" w tym tygodniu pisało, że wuwuzelę wymyślił... Częstochowianin! Uwierzycie lub nie - nie spamuję (chociaż to OT - sorry).

Zapraszam do dyskusji na ten temat w tym dziale.

I jeszcze raz przepraszam za OT.