youtube

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, iż wszystko pisałem za jednym razem i nie zmieniałem Twojego postu.
Kevin napisał(a):
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, iż wszystko pisałem za jednym razem i nie zmieniałem Twojego postu.


Wow. Jak poważnie to odebrałeś ;-)
Byłem przekonany, że MP3 tam nie było, hehe :-D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Wrzuciłem trailer pewnego filmu na YT i po sekundzie patrze film usunięty z powodu naruszonych praw autorskich.
Przecież trailery reklamują film i idą w parze z wytwórniami - wtf?!
A ja mam taki głupi problem na YT z moimi przesłanymi filmami. Otóż na stronie mojego kanału gdy kliknę na "przesłane pliki" większość z nich jest po dwa razy i nie wiem dlaczego? Ktoś wie jak temu zaradzić?

Edit: już sobie z tym sam poradziłem :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Nie wiem jak wy, ale ja jak dzisiaj wszedłem na YouTube trochę się pogubiłem. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy to rzeczywiście YT.

Dam screen, gdyby wróciło do normalności (jak to już się zdarzało): http://i50.tinypic.com/wvqwcz.png
Przykład na screenie (cóż za narcyzm!): http://www.youtube.com/watch#v=9QZWJWFsU80
Mafioso napisał(a):
Nie wiem jak wy, ale ja jak dzisiaj wszedłem na YouTube trochę się pogubiłem. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy to rzeczywiście YT.


Najwidoczniej sprawdzali nowy styl albo coś podobnego, w innym wypadku to jakiś błąd.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Mafioso napisał(a):
Nie wiem jak wy, ale ja jak dzisiaj wszedłem na YouTube trochę się pogubiłem. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy to rzeczywiście YT.


Najwidoczniej sprawdzali nowy styl albo coś podobnego, w innym wypadku to jakiś błąd.


Przed chwilą również tak miałem..
Może być coś takiego że gdy mamy do dyspozycji mało łącza dla Youtube one wyskakuje takie "poronione?" ??
Bo gdy wyłączyłem Ygoowa to wyskakiwało normalnie zaś gdy włączyłem sciąganie wyskakiwało właśnie takie dziwne..
Mafioso czy jest takie coś możliwe ??
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Nie ;-) Z tego co się dowiedziałem z bloga YT testują nowy wygląd, który ma zostać niedługo wprowadzony. To takie beta testy dla przypadkowych użytkowników.
Również załapałem się na beta testy ;)
Obrazek
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Również załapałem się na beta testy ;)
Obrazek


Coś się zmieniło? :-? Normalnie wygląda.. Nie?
Obrazek
Z tego co zdążyłem zauważyć nowy wygląd wprowadzili już na stałe. Zrezygnowali z ocen-gwiazek. Teraz jest bardziej prosty mechanizm - "podoba się" i "nie podoba się".
I jakiś dziwny system komentarzy - nie podoba mi się! Jestem osobą staroświecką i wolę kiedy pozostaje tak jak jest.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Mi się ten nowy styl jakoś nie podoba, nawet nie ma wyjścia do strony głównej, a przynajmniej ja go nie znalazłem.
Obrazek
Obrazek
Kliknij w logo YouTube ;-)
o.O
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek