Vito & Joe's Adventures -Modyfikacja do gry Mafia I

Witam oto mój trzeci projekt modu do Mafii I.
Z dedykacją dla "ruchu oporu" ;-)
Proponuję obejrzeć do końca i ewentualnie pisać błędy językowe ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Brak mi słów aby to opisać :-D
Robert - po raz kolejny mnie zaskoczyłeś... Oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu ;-)

Świetna modyfikacja, gdzie i kiedy będzie można ją pobrać?
Łał super modyfikacja dawno nie widziałem czegoś takiego.Wszystko jest dosłownie piękne.Licze że modyfikacja wyjdzie i że sam sobie kiedyś zagram w taką podróbę , oczywiście w pozytywnym znaczeniu Mafii 2 :-D
Obrazek
I to się nazywa mod! Świetna robota, z miłą chęcią zagram. Gratuluje talentu :)
Mod przepiękny \:/
Liczę na rychłe wydanie
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Wygląda obiecująco. Zagram na pewno :))
Mr Scaletta, you're under arrest
Brak słów !
Pięknie !
Ale i tak marzeniem mym jest to żeby zagrać w Jedynke w oprawie graficznej i całej reszcie dwójki ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Dzięki takim modyfikacjom można śmiało wrócić do Mafii I :)
Po prostu wspaniały mod. Chyba jeden z Twoich (może naj)lepszych.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
To jest genialne stworzone dla wielu ludzi takich jak ja, którzy nie mają sprzętu na Mafię 2, a chcą poczuć jej klimat. :-D
Obrazek
Ale fajnie Ci to wyszło. Trzeba być dobrym aby takie coś zrobić. Wielki respekt i oczywiście powodzenia w dalszych pracach ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Niezbyt żywy ten temat.

W jakim czasie można się spodziewać jakiejś bety? :)
Let the good times roll
Racja
Wiem, że trzeba się z tym wszystkim napracować, ale mod miał być w 2012 roku, a zostało tylko 5 miesięcy do końca.
Obrazek
Nie znam daty wydania. Myślę że do grudnia się wyrobię... ewentualnie początek 2013...
Wszystko zależy od mojego wolnego czasu, przez lato mam go mniej natomiast w zimę mam go mnóstwo ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Robin mam pomysł. Może pogadasz z tym kolo co robi tego moda Mafia MafiaII mod'
Tu masz link do tego moda http://flasch.7u.cz/?page_id=55
On robi tylko auta więc gdybyś z nim pogadał może zgodził by się na konwert .Umieścił byś te auta w Vito & Joe's Adventures mod
Moim zdaniem do tego twojego modu pasują auta nie oryginalne lecz te które wyglądają tak jak z mafij II.
Przemyśl to bo moim zdaniem naprawdę warto spróbować twój mod + jego auta = SUPER MOD

Proszę cię po raz ostatni, przestań używać w postach kolorów, bo post zamienia się wtedy tęczową kupę i strasznie źle się to czyta - niv
cron