Vito & Joe's Adventures -Modyfikacja do gry Mafia I

No właśnie Lukical straszna szkoda, że prace nad tym modem stoją :( Wszystko wyglądało tak obiecująco. A jednak nadal pozostaje nadzieja, że jeszcze coś zrobią :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ile wreszcie mamy czekać ?!
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Nie doczekasz się.
Obrazek
Właśnie wiem :\ Tak samo jest z Titanic Mod . Niby cały czas coś robią ale światła dziennego nie ujrzy ten mod :( Szkoda fajnie się zapowiadało...
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Błagam cię człowieku, nie porównuj titanic moda z porzuconym projektem. Robin ma inne rzeczy na głowie i dopóki sam tutaj nie napisze to nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Titanic mod jest w ciągłej produkcji, polecam przejrzeć chociażby temat na mafiascene. Mr Robville na bieżąco go aktualizuje.
muore il bandito, la mafia vive
Wiem że Titanic Mod jest cały czas w projekcie ale to trwa i trwa w nieskończoność jestem niecierpliwy ale tyle czekać ? Wiem że jest to nie łatwe zadanie i stworzenie całego modelu statku wszystkich skryptów itp. Może zająć dużo czasu ale bez przesady.
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Nie, choćby chciał to nie wytrzymuję, muszę w końcu się odezwać.
Człowieku, spróbuj zrobić najprostszego moda, na prawdę, wtedy się dowiesz ile to roboty. Nie mów, że tylko trzeba chęci, bo chęci mogę być, później przejdą, nawet jak będzie czas, choć prędzej go mogłeś nie mieć, będziesz rzygać robiąc niektóre czynności w identyczny sposób po raz tysięczny, dodatkowo wszystko wymaga strasznie dużo czasu, ciągłe błędy, bo stary, słaby silnik, ciągle coś nie chce pasować i jest też problem. Zrobienie moda jak Titanic Mod w JEDNĄ osobę, przez 10 lat to i tak by było mistrzostwo. Jak jest tam odwzorowany każdy detal z projektów i zdjęć, każde pomieszczenie itp. Powodzenia. Tym bardziej jestem pełen podziwu dla Robina za takie długie wytrwanie, tyle lat i nadal jest zapał do roboty.
Stworzenie najprostszej modyfikacji typu "kilka misji i kilka nowych lokacji" to przy dobrych wiatrach i mnóstwie czasu (6/7 godzin dziennie) to średnio 2/3 miesiące, teraz wyobraź sobie coś tak ogromnego jak Titanic.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Przecież napisałem że to nie jest łatwe zadanie więc o co chodzi ? Nie podjął bym się zadania stworzenia jakiego kolwiek modu a tym bardziej tak zaawansowanego :\ // Z góry przepraszam za nieporozumienie .
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Ja cię trochę nie rozumiem. Najpierw wtryniasz się do tematu i zarzucasz autorowi moda zwłokę, a potem sam stwierdzasz, że nie podjął byś się modyfikowania, bo to za trudne? A co mają powiedzieć tacy moderzy, którzy nie raz całymi latami pracują nad modem? I gdzie w twojej wypowiedzi jest logika? Nie chcę cytować Dona, ale mam takie samo zdanie jak on. Na twoim miejscu zainteresował bym się logiką wypowiedzi, a nie modami. Podstawowe pytanie, jakie mi się ciśnie na klawiaturę, to to, czy właściwie ty przypadkiem nie łamiesz netykiety? Jak można odkopać tak stary temat i z wejścia atakować autora modu. Nie każdy moder ma wolny czas. Wiem coś o tym, bo 6 rano do 15-17, czasami nawet dłużej jestem w pracy, a po pracy w wolnych chwilach sam robię moda do Mafii II i chyba by mnie krew na miejscu zalała, gdybyś mi takie coś w temacie mojego moda zarzucił. Tyle ode mnie. Nie odpowiadaj na mój post, bo tylko możesz zarobić ostrzeżenie.

Jeżeli złamałem regulamin, to przepraszam administrację i Nivenera, ale już nie mogę czytać takich nonsensów.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Temat jest do dyskutowania o modyfikacji, a nie do lamentowania o terminie wypuszczenia modu. Pisanie wiadomości w stylu "ile mamy jeszcze czekać!!!11" nic nie da. Ludzie, którzy tworzą swoje mody robią to kiedy chcą, jak chcą, mogą sobie zawieszać prace kiedy tylko mają na to ochotę, lub też mogą sobie nawet ich nigdy nie skończyć i nam nic do tego. Nikt im za to nie płaci, ergo nikt nie ma prawa wymagać od nich by się pospieszyli.

Tym średnio optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć ten niepotrzebny spamfest, ustawiam temat z powrotem na właściwe tory, każdy następny post nie na temat = ostrzeżenie. Howgh.
Jak postępy nad modyfikacją?
Jak modyfikacja? :D
Planujesz w przyszłości wydać swój mod, czy jednak ostatecznie zrezygnowałeś ze względu na zbyt dużą czasochłonność tego typu pracy? Ile misji udało Ci się zrobić?
Czy modyfikacja jest dalej robiona ?
Jak idą prace? Jak stoją to wrzuć to co masz, chętnie bym sprawdził jak się prezentuje.