Vito & Joe's Adventures -Modyfikacja do gry Mafia I

W pełni rozumiem, że zrezygnowałeś z pracy nad tą modyfikacją, natomiast ciekawią mnie dwie rzeczy, jak jeszcze miałeś w planach robienie jej:
• W jaki sposób zgrywałeś dialogi z Mafii II? Patrzyłem to mają one dość niespotykane rozszerzenie *.sound i u mnie żaden program nie był w stanie ich otworzyć, nawet w audacity przez opcję importu surowych danych audio. W takim wypadku jedynie co mi przychodzi do głowy, aby pozgrywać dialogi z Mafii II, to wejść w tę grę, wyciszyć muzykę, dźwięki otoczenia, dźwięki efektów i zostawić sam dźwięk mowy. Włączyć jakiś program do nagrywania dźwięku i ustawić w ustawieniach mikrofonu na przechwytywanie dźwięku systemu i w ten sposób pozyskiwać audio rozmów.
• W jaki sposób miałeś zamiar rozwiązać zagadnienie mieszkań i innych lokacji? Miałeś zamiar wykorzystać lokacje z podstawowej wersji Mafii, jak np. mieszkanie Sarah czy Pauliego, czy może samemu modelować nowe lokacje? W końcu w Mafii II samych mieszkań głównego bohatera było aż trzy, więc trochę jest to kłopot. Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby ich skopiowanie z Role Play Moda, tylko potem w napisach końcowych napisać, że autorem danej lokacji jest DMateo07. Biuro Dareka mogłoby być w porcie Lost Heaven.

Jeżeli już nie robisz tego moda, to warto pomyśleć nad udostępnieniem tego co wcześniej zrobiłeś, na wypadek gdyby ktoś chciał dokończyć pracę nad tą modyfikacją, aby nie musiał robić rzeczy, które już są zrobione.
Witam :-)
Is the project abandoned?
Obrazek
Wygląda na to, że po ponad 10 latach od opublikowania zwiastuna modyfikacji przez robertaRobina88 coś wreszcie znowu ruszyło :) Czeskie studio moderskie 7K postanowiło dokończyć pomysł naszego rodaka:
Obrazek
cron