Vito & Joe's Adventures -Modyfikacja do gry Mafia I

Jak najbardziej popieram kolegę wyżej, twórcy modów powinni łączyć się, lub co najmniej współpracować . Wtedy wychodzą modyfikacja o wiele lepszej jakości :->
Epicki mod! Czekam z niecierpliwością :mrgreen: Możesz tam wrzucić udoskonalony motyw z PolishModa, że muzyka gra tylko jak jesteś w samochodzie ;-) Jedyne co mi się w tym nie podoba, to to, że jak wysiądę i wsiądę to gra od nowa, to by było dobrze poprawić :-> Co ja tam narzekam, i tak wygląda to naprawdę epicko!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Przepraszam, że przeszkadzam, ale ten mod Robinie, można zgłosić po czesku(dzięki tłumaczowi) na e - mail firmy 2k Czech.
Może zgodzą się na wersje Mafii II, z techniką graficzną pierwszej części.
Zalecam Ci tą radę i mówię bardzo interesujący Mod 10/10!
Nie zgłaszamy nic nikomu ;-)

Z braku czasu mod "stoi" w koncie. Dlatego informuję, że nie zostanie wydany w tym roku.
Na początku roku 2013 również nie ujrzy światła dziennego . :-/

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
To kiedy będzie? Chyba za 2 lata :-?
Bardzo fajny mod. Czekam z niecierpliwością :)
Jutro już kwiecień 2013r. - czy ten mod w ogóle wyjdzie, czy prace są zawieszone?
@robertRobin88 - przydałoby się ruszyć trochę z tym modem.

@Down - może po prostu zapomniał? Dawno nie bywa na forum, nie widziałem go chyba od grudnia. Nikt nikogo nie pogania, powiedziałbym nawet, że w domyśle była to nawet propozycja współpracy.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ale nie ma co go poganiać, chłopak ma własne życie prywatne, może uczy się/pracuje i nie ma czasu na modyfikacje? Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie, naprawdę.
Mniku ma rację, oto co napisał robertRobin88:
Z braku czasu mod "stoi" w koncie. Dlatego informuję, że nie zostanie wydany w tym roku.
Na początku roku 2013 również nie ujrzy światła dziennego .

Celowo podkreśliłem interesujący nas fragment. Tak jak napisał Mniku, ludzie w pewnym wieku mają dużo więcej zajęć - praca, życie prywatne, rodzina i naprawdę czasem nie ma czasu na to, by nawet wejść na forum, nie mówiąc już o pracy nad modem, która pochłania całe godziny. Niektórym ciężko zrozumieć, jak to jest kiedy największym zmartwieniem człowieka przestaje być "sprawdzian z bioli". Uszanujmy to i cierpliwie czekajmy, wiele modów (nie tylko z Mafii) musiało cierpliwie przeleżeć długie okresy czasu na dyskach twardych ich twórców, zanim ujrzały światło dzienne.
Jak już napisałem, Nivenerze - mój post był jakby propozycją współpracy. Rozumiem, że Robin ma teraz inne zmartwienia i dlatego nie pracuje nad modem (zwłaszcza, że robi go samodzielnie).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No właśnie, a zresztą takie modowanie to bardzo czasochłonne, i trzeba się zaopatrzyc w dużą dawkę cierpliwości.
Kolejny miesiąc i nadal nic nie słychać o tym modzie ;/. Wyjdzie on w ogóle? ;p
Piszę to po raz ostatni - robertRobin88 napisał, że z braku czasu prace nad modem stoją w miejscu. Jeśli od tamtej pory nic nie napisał, to znaczy, że prace nie ruszyły. Dopóki sam tu czegoś nie napisze, to będzie znaczyło, że nic się w tej materii nie dzieje. Proszę o zaprzestanie pytania o to, czy mod kiedykolwiek powstanie. Jeśli już, to piszcie wiadomości prosto do robertaRobina88.
Mamy czerwiec 2014 r. I prace nadal stoją szkoda :( [*]

Bezsensowny post, do tego odkop - ostrzeżenie +1 - niv
cron