Ulubiona broń

sk8mat0 napisał(a):
Lubię też kij bejsbolowy, tylko że nie da sie nim walnąć policjanta.

Jak się nie da :?: :?: :?:
Nie rozumiem

Ostrzeżenie +1 - M.
Da się, tylko że jak zajdziesz kogoś od tyłu i walniesz go z całej siły w plecy, to powinien się przewrócić. Na gliniarzy to nie działa
Ja najbardziej lubię:
Z broni "Większych" Thompsona 1928

Z broni białych Nóż

Z pistoletów Colt 1911 Klasyczny pistolet ;-)
MAFIA II
Ulubiona pukaweczka ? Colt 1911 bez zastrzeżeń można ładować ''head'y'' ! :-D
Oooo! Ja to mam świra na Thompsonie i Obrzynie :mrgreen:
Moimi ulubionymi są: S&W Model 27 Magnum , Tommy-gun i Strzelba
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Bez Dwóch Zdań Thompson
Jestem sympatykiem Thompsona, jest szybkostrzelny oraz celny. Nie pogardzę też Strzelbą, silna i jak się trafi, to zabija od razu :mrgreen: Jeśli chodzi o bronie mniejsze, to colt i magnum :3 Colt, bo jest szybkostrzelny, ma mały odrzut i celny, a magnum może i ma odrzut, ale nadrabia siłą. Niezbyt lubię colta detectiva, S&W 10, obrzyna. Zwyczajnie nie przepadam za tymi broniami :-/
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja tam lubię S&W Model 27 Magnum (głownie za dźwięk jaki z siebie wydaje) i Thompsona... A sami wiecie za co.
Zawsze jest jakiś pierwszy raz. - Don Salieri
Thompson i Colt 1911 taki mój ulubiony zestaw :D
Moją ulubioną "mniejszą" bronią jest Colt 1911. Broń silna, celna, szybkostrzelna i w ogóle zabójczo skuteczna. Jeśli nie mam go akurat pod ręką, z pewnością sięgnę po Colt Detective Special. Lubię go za sporą celność (chyba największą ze wszystkich pistoletów, choć mogę się mylić - dawno już nie grałem).

Z większych broni - strzelba. Potężna, dość szybkostrzelna i... jeśli umiejętnie się strzela to nawet celna. Poza tym fajnie się patrzy, jak wróg nagle zgina się wpół i odlatuje :)
Lubię też Thompsona. Nawet silny, no i oczywiście szybko strzela. To dobra alternatywa dla Coltów, bo pojedyncze strzały są naprawdę celne.
Thompson 1928
Colt 1911
S&W Model Magnum :)
Jakże inaczej Colt 1911 nie pogardze także Thompsonem :D i obrzynem :).
Jak wyżej: Thomson walczy o pierwsze miejsce z Coltem 1911.

PZDR
Cieżko się zdecydować na jedną więc na równi głosuję za Coltem 1911 i Thompsonem.
cron