Ulubiona broń

Thompson - nie ma to jak 600 strzałów na minutę z poczciwego Tommy'ego xD
"Przyjaźń to gówno"
skuteczność - Thompson 1928 / strzelba (niestety krótki zasięg)
długie dystanse - Mosin Nagant (mało dostępny :-| )
dobra zabawa - granaty+koktajle Mołotowa
ulubiony rewolwer - 27 M&P
uwielbiam obrzyna
Moje ulubione to Colt 1911 i Thompson.
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
A Moje to Magnum i Sawn off shotgun
Strzelba lub Colt ;D
Tommygun, Colt 1911, Obrzyn, Baseball, koktajl, nóż, snajperka, no i oczywiście miecz z little italy park modu. btw broni, wie ktoś, skąd wziąć głowę psa lub wiadro jako broń ? Wiem, że to głupio brzmi, ale na MT o tym czytałem, tylko nie pamiętam wątku.
Zdecydowanie Thompson,szkoda tylko że tak mało magazynków można zdobyć :-(
Glory Glory ManUtd XD
don_salieri napisał(a):
wie ktoś, skąd wziąć głowę psa lub wiadro jako broń ? Wiem, że to głupio brzmi, ale na MT o tym czytałem, tylko nie pamiętam wątku.

Wiadro jest w misji "Lepiej do tego przywyknij" u Vincenzo leży "na czymś" (dawno nie grałem w Mafię I). Krótko pisząc, jest naprzeciwko Vince 'a. Głowa psa w misji (głównie) Omerta. Jeden pies chodzi sobie koło galerii miejskiej w Central Island, bierzesz wóz, który łatwo rozwalić, i stawiasz go koło psa, a gdy podejdzie do niego to hec!!! i "Pies nie żyje". Po wybuchu samochodu głowa oddziela się od pozostałych części zwierzaka i ją bierzesz.
Ulubiona broń? Nóż, Kastet, Magnum, Strzelba, Tommy-gun, "dziesiątka" (dla tych, co nie wiedzą, to broń używana przez policję, tak ją nazywam) i Colt Detective Special :)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja najbardziej lubię strzelbę ,już jak chodziłem do przedszkola a mój brat przechodził Mafie to polubiałem tą broń.
Lubię też colta 1911 bo jest niezawodny na każdą chwile :)
Obrazek
Strzelba za siłę ognia,Colt 1911,który jest według mnie pistoletem idealnym oraz Magnum za celność,dźwięk i moc ;-)
Zdecydowanie automat Colt 1911.Lubię też S&W Model Magnum za ten jego wdzięk.Jeden strzał z daleka moze byc śmiertelny 8-) Oczywiście klasyczny Thompson 1928 z okrągłym magazynkiem
Najlepszy jest Thompson i obrzyn (normalnie odrzuca gościa na 2 metry!)
Lubię też kij bejsbolowy, tylko że nie da sie nim walnąć policjanta.

Ostrzeżenie +1 - M.
W rzeczywistości to żadna bron nie może spowodować żeby człowiek ''odleciał''Może tylko go cofnąć.
cron