Ulubiona broń

Nie prawda, nie towarzyszy nam w prawie każdej. Dostajemy ją już przy końcowych misjach z tego co pamiętam. Ta broń jest dobra jedynie w ostateczności, inaczej nie polecam jej używać.
muore il bandito, la mafia vive
Zgadza się, Colt Detective Special to jak dla mnie jedna z gorszych broni. Na daleki dystans radzi sobie znacznie gorzej niż chociażby Colt 1911. Musiałem strzelać ok. 6 razy w przeciwnika, żeby go zabić CDS-em. Ja tam lubię Magnuma ;) Robi dużo hałasu, ale 1-2 strzały i do piachu :-P
Moja ulubiona to oczywiście Colt 1911 i Thompson <3. Obrzyn też jest spoko ;-)
Obrazek
Moja ulubiona to Thompson
Moja ulubioną bronią jest Thompson z racji dobrego zasięgu, pojemnego magazynku oraz obrażeń zadawanych przez niego. Z kolei z broni krótkich na pierwszym miejscu jest Colt 1911 z powodu krótkiego czasu przeładowania, równie dobrego zasięgu oraz szybkostrzelności (czyt. małych odstępów pomiędzy wystrzeliwaniem kul)
Thompson oczywiście
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Ja najbardziej lubię Colta 1911 i Thompsona. :-)
Jak większość z was najbardziej lubię Thompsona i Colta 1911 , ale mam pytanie dotyczące Colta. Podczas gry gdy z niego strzelam to raz wystrzały brzmią głośniej ,a raz ciszej. Trochę mnie to wkurza szczerze mówiąc :-P Wy też tak macie?
Ja Najbardziej lubię : Thompsona, Strzelbę i Colta 1911.

Thompsona dlatego ,że najwięncej zabiłem z tej broni ludzi.
Strzelbę poniewarz można zabić człowieka za 1 strzałem.
Colta bo jest prawie każdej misji.
Obrazek
Angel of Death
Dla mnie tylko i wyłącznie Colt, z tą bronią przeszedłem całą gre
Dla mnie rządzą: obrzyn, Thompson 1928 i Colt 1911.
Mosin Nagnat, z racji tego że posiada lunetę i Magnum - najpotężniejszy pistolet w grze.
Ja najczęściej używałem Colta 1911 (chyba najlepszy pistolet w grze).Z broni długich najbardziej lubiłem strzelbę za odrzut :-)
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Najbardziej lubię Magnum. W trybie FREERIDE (prawie) nigdy się z nią nie rozstaję.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
A ja jakoś lubię Colt'a 1911. Zawsze można schować, zadaje w porządku obrażenia i dość łatwo skombinować do niego amunicję.
Obrazek