Ulubiona broń

Colt 1911
Thompson i Colt 1911.
Ale chyba bardziej Colta 1911
Thompson oczywiście oraz Mosin-Nagant M1891/30 ;-)
Colt 1911
Thompson 1928
Lupara
Strzelba (tylko w Wycieczce na Wieś, nie wiem dlaczego tylko tam mi się podoba)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Oczywiście że słynny Tommy ;D
Każda broń ma swoje plusy i minusy, jednak jakbym miał wybrać moje ulubione, oraz te z których najczęściej korzystam, byłyby to kolejno:
- Thomson 1928
- Colt 1911
- Obrzyn (Lupara)
U mnie to Tomy gun obrzyn i colt
Pistolet: COLT 1911
P. Maszynowy:Jest tylko jeden...wiecie o którego chodzi
Strzelba: Pump Action
Karabin: Springfild M1903
Tradycyjnie Thomson. Na drugim miejscu uplasował by się obrzyn lub strzelba.
Thompson i colt;)
Obiektywnie rzecz ujmując najlepszy jest Colt no i oczywiście Thompson, zarówno na bliski(seria) lub dalszy(ogień pojedynczy) dystans.
Ja jednak będę nieco oryginalniejszy i powiem że moją ulubioną bronią jest Sprinfield-zawsze lubiłem ten karabin, chyba dlatego że tak rzadko można go było spotkać. Ale nie oszukujmy się, ta broń pasuje do mafijnych realiów jak pięść do nosa. Większość walk toczy się na krótki dystans, gdzie większe znaczenie od celności ma szybkostrzelność, bezpośrednio przekładająca się na siłę ognia. Trochę szkoda bo Sprigfield w takich sytuacjach nie pokazuje swego prawdziwego potencjału.
Moim numerem 2 jest za to powszechnie ceniony S&W Magnum. Co prawda odrzut trochę przeszkadza, daje za to niezastąpione poczucie mocy. Dzierżąc go Tommy przeistacza się w prawdziwego Brudnego Harrego :)
COLT 1911
Shotgun :)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Hmmmm chyba klasycznego Tommyguna :] Lupara też jest bardzo fajna :) No i na swój sposób lubię klasyczną strzelbę , aczkolwiek w drugiej części traci swój urok
Zdecydowanie strzelba ;)
Thompson i Colt 1911
cron