Przeglądarki

Jakiej przeglądarki używasz?
0% (0)
13% (14)
2% (2)
55% (57)
19% (20)
10% (10)
0% (0)
1% (1)
Liczba głosów: 104
Bez przeglądarek nie byłoby internetu, nie byłoby MafiaTown.
Jakiej przeglądarki używasz? Czemu?
Używałeś innej? Jakiej? Czemu już nie używasz?
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.
Obrazek
Baaardzo dawno temu i przez bardzo krótki czas używałem Internet Explorer'a, od chwili zmiany jej na Firefox'a uważam ją za najlepszą na rynku przeglądarkę internetową do ściągania Firefoxa bądź jak kto woli innej przeglądarki. Kiedyś używałem albo inaczej, sprawdzałem Opere i Chroma. Nie są one złe, ale jednak za bardzo się przyzwyczaiłem do Liska i tak już zostało do tej pory ;-)
Od dłuższego czasu używam liska, IE to badziew, a opera mi nie przypasowała.
Długo używałem IE, ale stwierdziłem, że jest ona zbyt dziurawa. Potem przeszedłem na Firefoxa i tak jest do dziś :) Opere testowałem, ale nie przypadła mi do gustu.
IE mialem przez krotki okres, pozniej opere i sie do niej przyzwyczailem wedlug mnie jest to dobra przegladarka. Od kilku miesiecy mam Firefoxa ale zadko z niego korzystam nie potrafie sie "przestawic" z opery na liska.
Murphy był optymistą.
FireFox 2. Why? Podobają mi się zakładki i karty :-P Dawno, dawno temu w IE6 tego nie było, więc wziąłem FF2, a teraz to z przyzwyczajenia już, kiedyś chciałem zmienić na FF3, ale na niektórych stronach nie dało się kliknąć niektórych odnośników.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
nawet nie wiedziałem, że istnieje coś innego niż IE :shock:
dobrze się było dowiedzieć :-P
wawrzus napisał(a):
IE mialem przez krotki okres, pozniej opere i sie do niej przyzwyczailem wedlug mnie jest to dobra przegladarka. Od kilku miesiecy mam Firefoxa ale zadko z niego korzystam nie potrafie sie "przestawic" z opery na liska.


Ja tak samo jak wawrzuś ;)
Obrazek
Ja tam jakoś cały czas IE używam. Problemów żadnych nie mam, więc jak narazie nie zamierzam zmieniać na inne.
muore il bandito, la mafia vive
Ja używam firefoxa i nie mam zamiaru go wymieniać na żadną inna. Pasuje mi jak ulał.
Obrazek
Tak przy okazji tematu przeglądarek to przypominam użytkownikom Internet Explorera 6, że niektóre elementy mogą trochę dziwnie wyglądać na MT. Zalecane jest IE7.

----

Ja także używam liska. Próbowałem Opery, ale i tak zostałem na starym - lepiej mi odpowiada wygląd Firefoxa.
Na początku oczywiście używałem Internet Explorera, ale jak kazdy wie to bullshit więc zmieniłem na Mozillę, potem troche serfowałem w Operze i tak na zmianę. W Końcu wygrała Opera bo jest według mnie wygodniejsza. Poza tym Mozilla czasami wieszała mi się przy wyświetlaniu zdjęć.
Przesiadłem się w końcu z FF2 na FF3 i nie żałuję.
Przeglądarka super ;-)
Większość stron jest już pod nią zoptymalizowana, wiec nie ma już problemów.
Mam wgrany motyw od przeglądarki Google Chrome i różne bardzo fajne dodatki :-D

Polecam wszystkim tą przeglądarkę ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
IE :) bo jest w standardzie a jestem za leniwy żeby zalożyć co innego. Strone w nim widać, ulubione sie da zapisywać, więc starczy :)
Obrazek
Jak wielu użytkowników na początku IE, a potem Firefox i tak zostało, bo nie ma lepszej przeglądarki. Testowałem Opere, ale jest dziwna.
Obrazek
cron