Przeglądarki

Jakiej przeglądarki używasz?
0% (0)
13% (14)
2% (2)
55% (57)
19% (20)
10% (10)
0% (0)
1% (1)
Liczba głosów: 104
Dzisiaj, gdy aktualizował mi się Firefox załączyłem Google Chrome. I szczerze mówiąc podoba mi się dużo bardziej, chodzi dużo płynniej (ostatnio mozilla mi się zacinała :-/ ). Chyba zostanę przy chrome :-)
Ja testowałem wszystkie przeglądarki ie, opera, safari itp.. ale firefox mi przypadł do gustu i już tak kilka lat jesteśmy ze sobą :))
Byłem również testerem
Intel quad q8300 2,80 Ghz, 4 gb ram (ddr2), Geforce 460 GTX (1gb ddr3), Gigabyte GA-P43-ES3G.

Windows 7 Ultimate 32-bit
Ja używam Chrome, nie potrzebuję tysięcy dodatków, które są dostępne w Fierfox'ie. Google Chrome, ładnie, płynnie chodzi, jest przejrzysta, wg mnie najlepsza przeglądarka dla osób, które mają podobne oczekiwania co do przeglądarki jak ja.
Obrazek
Ja używam Opery 11.00 i powiem że ta przeglądarka pięknie mi pracuje
Tylko Firefox... ;-) . A dlaczego? Dlatego, że według mnie jest najszybszą przeglądarką ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja mam Chrome od jakiegoś czasu. Bardzo fajna, szybka i wygodna przeglądarka. Tylko nie wiem jak np. podglądać właściwości obrazków i innych takich tam drobiazgów, no nie wiem. Długo miałam Operę (nadal mam na kompie), więc się przyzwyczaiłam, że to jest tu, a to jest tam i mimo, że Google Chrome mam od tych chyba paru miechów, to wciąż nie wszystko odkryłam. Mimo to polecam, fajna i wygodna, w sam raz też dla prostszych umysłów, takich jak mój ;-)
Obrazek
Ja tylko na początku korzystałem jeszcze ze starego Internet Explorera, potem kumpel polecił mi Operę, ale ona zbytnio nie przypadła mi do gustu. Potem zaciekawiony byłem Firofox'em, pobrałem go i... korzystam z niego do dzisiaj i jeszcze nie zawiódł mnie ani razu. ;-) . A co do przeglądarki Google Chrome, to może wypróbuję ją gdy Firefox mi się znudzi :-D
Obrazek They never fight alone...
Ja przesiadłem się z Chrome na FF. Lubię takie różne bajery, np. DownloadHelper, Autofill, Pogoda, AdBlock Plus (dzięki niemu zablokowałem wyświetlanie facepalmów :D), FlagFox, i TabScope do podglądu innych zakładek. Chyba zostanę przy nim. A co do Chrome to jest bardzo szybka przeglądarka, ale Mozilla też nie jest zła :->
Obrazek
po kilku latach przesiadłem się na Chrome... od jakiegoś czasu Mozilla Firefox po prostu zżerała mi procesor nawet do 100%. (2.7GHz) filmy na you tube buforowanie tragedia.- teraz serfowałem po forum na chromie i po prostu 2x szybciej!. Dlatego polecam Chrome jeśli zależy wam na szybkości i macie jeszcze Firefoxa.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jak zwykle firefox górą !!!!
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Mozilla Firefox i Google Chrome. Częściej używam Firefoxa więc wybrałem go w ankiecie.
Only Mozilla Firefox
Ja korzystam z Firefox :)
Obrazek
Reklama nowego IE 9.
Nie będę podawał strony, gdzie jest ten tekst, bo wtedy łamię regulamin.

W jaki sposób? - M.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Post trochę nie na temat, ale nie chciałem nowego tematu zakładać: :)

Ściągnąłem sobie ostatnio nowego firefoxa i mam taki problem podczas przeglądania stron:
Obrazek


Po kilku sekundach strona wygląda normalnie, jednak problem pojawia przy każdym przewijaniu, bardzo niewygodnie się w taki sposób przegląda strony. Da się to jakoś naprawić?
Powyłączaj wszystkie dodatki i wtyczki i sprawdź czy działa poprawnie. Jeśli tak, włączaj dodatki i wtyczki stopniowo, aż znajdziesz winowajcę. Niestety za każdym razem trzeba restartować przeglądarkę (zresztą będzie o tym komunikat w Firefoksie).
cron