Przeglądarki

Jakiej przeglądarki używasz?
0% (0)
13% (14)
2% (2)
55% (57)
19% (20)
10% (10)
0% (0)
1% (1)
Liczba głosów: 104
Ja od początku kiedy uzyskałem internet, użytkuję Firefox'a. Muszę przyznać, że w ciągu tych 4 lat cały ten program zmienił się nie do poznania. Najbardziej podoba mi się ogromna baza dodatków, Plug-In'ów, tematów i różnego typu bajerów ułatwiających korzystanie z tego wynalazku :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Dziś spróbowałem Google Chrome, byłem nawet zadowolony początkowo, jednak dwa poważne mankamenty mnie odrzuciły.

W pasku adresu nie zapisywały się strony, które tam wpisywaliśmy, lubię mieć na tym pasku odnośniki głównie do stron informacyjnych.

Kolejny mankament, to zakładki, historia przeglądanych stron zapisywała się do folderu z głównymi odnośnikami do ulubionych stron i podfolderów, co jest debilizmem autorów dla mnie.

Oglądniesz sobie jakąś stronkę o której nie chciałbyś żeby ktoś wiedział, po Tobie wchodzi siostra i wybierając sobie jakąś zapisana stronę z zakładek widzi gdzie wchodziłeś poprzednio.

Oczywiście w FF może sobie wejść w historie, ale tam wiem, że tego nie robi, bo nie zna takiej funkcji, a w Chrome ma, to podane na tacy.

Oczywiście jest tryb incognito, ale musiałbym nim przeglądać cały czas neta, a nie w tym rzecz.

Oczywiście tych funkcji nie da się za pomocą opcji pozmieniać. Autorzy znowu na siłę chcą zadowalać miliony osób, co mnie cholernie denerwuje, bo od przeglądarki oczekuje tego, że w 100% będę mógł ją dostosować do swoich potrzeb. A w tym nawet i Firefox nie jest idealny.

Przyznać trzeba, że Chrome śmiga szybciej niż FF.
Obrazek
FireFox jak dla mnie jest przeglądarką którą można spersonalizować tak jak się chce.
I póki co żadna z innych nie dotrzymuje jej kroku. Mam oryginalnego Windows'a XP, więc spokojnie
wytestowałem najnowszego IE.... dla mnie nie ma takiej jakiejś rewelacji.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja zawsze używałam i używać będe Internet Explorer.
Przyzwyczaiłam się do niego i chyba pozostane przy moim wyborze :)
Z początku używałem Opery, po jakimś czasie przerzuciłem się na Firefoxa i tak już pozostanie (chyba??)
Testowałem jeszcze Chrome'a ale nie podpasował mi zbytnio. Co do IE to używam go tylko raz żeby pobrać Mozille.
A więc tak... Na początku używałem Explorera, ale odkąd u kumpla zobaczyłem Firefoxa pobrałem go sobie i tak było jakieś 7 miesięcy. Później z ciekawości pobrałem Chrome i miałem przez 2-3 miesiące, znudziło mi się i wróciłem do Mozilli. Tak jest do dzisiaj! :-)
Ja używam cały czas Google Chrome. Po prostu przypasowała mi ta przeglądarka :-)
A ja, odkąd komp wrócił ze szpitala (śpiączkę miał :-? ) korzystam z Internet Explorer 8. Trochę przymula, za to ma fajne opcje (przy zakładkach i usuwaniu historii)...
Ja poszedłem za większością Polaków i korzystam z Firefox'a. Sporo fajnych wtyczek m.in "Video Download Helper" - narzędzie,którym mogę ściągnąć dowolny film z dowolnej strony i dowolne mp3 :mrgreen:
Obrazek
Google Chrome, miałem chyba wszystkie przeglądarki, moim zdaniem ta jest najlepsza.
W ostatnim tygodniu z przyczyn nieokreślonych wróciłem do Opery. Sam nawet nie wiem dlaczego ;-) Ważne korzystam z jej non stop i nawet zapomniałem już o Firefox'ie.
Wiecie do czego służy Internet Explorer ? Do ściągania innych przeglądarek. :D

Osobiście nie rozstaję się z Firefox. :)
Ja jak i większość osób korzystam z Firefoxa, najlepsza przeglądarka jak dla mnie.
Używam FireFox'a 2 lata . Używałem kiedyś Google Chrome, ale był to straszny szajs i powróciłem do FF ;-)
Ja od początku używałem Internet Explorer, a od 3 lat używam Firefoxa. Dla mnie obydwie przeglądarki są ok, ale przyzwyczaiłem się do FF.
Obrazek
L.A. - the city of crimes