Przeglądarki

Jakiej przeglądarki używasz?
0% (0)
13% (14)
2% (2)
55% (57)
19% (20)
10% (10)
0% (0)
1% (1)
Liczba głosów: 104
A ja używam Internet Explorer! Śmiejcie się śmiejcie , ale nie mam zamiaru zmieniać przęglądarki.
Obrazek
Ja używałem Explora, ale potem kumpel powiedział mi, że to cholerny dziurawiec i żebym zmienił na coś innego. Zmieniłem na Operę, nawet mi się podobała, ale potem gdzieś na necie zobaczyłem bardzo pochlebne komentarze na temat Liska i tak już sobie jest do dziś :-)
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Odsiewzam temat

Uzywam opery
Chrome Beta.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Od kiedy używam komputera korzystam Opery
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Internet Explorer. Dobrze mi służy.
Lis. Znaczy się FireFox. Szybki i niezastąpiony. Nie wyobrażam sobie bez niego życia :-P
Obrazek
Na kompie bez zmian: Opera

Natomiast ostatnio coraz częściej korzystam z internetu z mojego fona, a na nim mam Dolphin Browser. Bardzo podpasowała mi ona z racji dobrej szybkości działania. Jedynym minusem jest brak obsługi Flash Playera, ale to jest spowodowane wersja mojego Androida. Z czystym sumieniem mogę ja polecić wszystkim użytkownikom Andka ;)
Firefoxa od bardzo dawna, chociaż z niewyjaśnionych przyczyn czasami się zacina
Ja to najczęściej używam Internet Explorer, ale czasem pokorzystam i z Firefoxa ;-)

Już w ogóle nie korzystam z IE, a od marca Firefox poszedł trochę w odstawkę, teraz korzystam z niezawodnego i superszybkiego Google Chrome :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Używałem Lisa, ale strasznie się zacinała, więc zainstalowałem Opere. I tak chyba zostanie :-)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
mozilla Firefox - za szybkość i karty oraz zakładki szybko starty.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja oczywiście FireFox'a.

PS: Mój osiemdziesiąty post, jestem "Soldati" :-) .
Obrazek
L.A. - the city of crimes
ja Chrome, proste w obsłudze, fajny wygląd
Ja tak jak pan wyżej,Chrome.prosta w obsłudze,szybka przegladarka.
Czasem mi się kliknie na Explorera 9 ale jakoś do mnie nie przemawia;P
Obrazek
cron