Polonizacja modów do Mafia The City Of Lost Heaven

Co sądzisz o moich spolszczeniach?
33% (1)
33% (1)
0% (0)
0% (0)
33% (1)
0% (0)
0% (0)
Liczba głosów: 3
Witam po raz kolejny. Nie jest to już chyba tajemnicą, że oprócz grania w Mafię i Mafię II, zajmuję się też drobnym moddingiem. Ale przejdźmy do rzeczy: Oglądając na yt gameplay'e z rozmaitych zagranicznych modów, zauwarzyłem,że gracze mają problem z rozszyfrowaniem poleceń, czy też dialogów. Postanowiłem coś z tym zrobić. Było z tym trochę pierpszenia, ale największa tego typu modyfikacja jest już spolszczona. Chodzi oczywiście o mission pack 1.2 (wersja z czeskim dubbingiem).

Spolszczenie jest do pobrania stąd: http://chomikuj.pl/Thompsonm1928/Mafia+I
*Proszę się nie obawiać. Plik nie dość, że jest mały, to jeszcze skompresowany.Także można go pobrać bez logowania się i bez żadnych kosztów.

Jak ktoś ma ulubiony mod obcojęzyczny, którego tekst jest nie do rozszyfrowania, to podajcie nazwę, a ja postaram się tym zająć w przyszłości, bowiem teraz jestem zajęty dość dużym projektem do Mafii II.

Jak ktoś ma problem z instalają, to równierz proszę pisać.

UWAGA!!!
Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o ochronie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) zastrzegam sobie wyłączne prawo do wykonywania projektów przeze mnie rozpoczętych. Nie dotyczy to sytuacji, gdy dobrowolnie zrzekam się całego* projektu lub jego części.** Zastrzegam sobie pełne prawa autorskie do moich projektów, których się nie zrzekłem w całości.***
*Może to nastąpić, gdy ogólne wykonanie projektu nie będzie możliwe z powodu braku czasu, bądź wystąpienia losowych okoliczności uniemożliwiających mi jego wykonanie. W takich przypadkach wyznaczam chętnego użytkownika, który wykona projekt za mnie.
**Zakazane jest odbieranie mi projektu w całości, gdy zrzeknę się tylko jego części.
***Dzieci neostrady chcące się dowartościować poprzez odebranie mi moich projektów bez mojej zgody informuję, że w tym kraju jest to nielegalne. A jeżeli się to nie podoba, to niech szukają szczęścia gdzie indziej. Najlepiej na Madagaskarze, albo w Bombaju
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Spolszcz Commision Moda, całe 3 części. Powodzenia, haha.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Commision mod? To więcej spolszczania niż cała Mafia :-F .Może się tym zajmę (pod warunkiem,że pójdę na wcześniejszą emeryturę) :)) .
Bo teraz mam pełno roboty z tym nowym radiem do mafii II.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie miałem okazji jeszcze zagrać w żadnego moda (prócz Racing Moda, z którym mam problem. Zainteresowanych odsyłam do mojego tematu) dodającego nowe misje, głównie właśnie przez barierę językową. Czeski dubbing można jeszcze przeżyć ;-) Nie wiem, czy ma to jakiś wątek niewielki fabularny ale teraz dzięki spolszczeniu będę mógł się przekonać. Dzięki Tommy.
Z tym Commision Modem to żartowałem :-P
Na pierwszy ruszt bym na Twoim miejscu wziął się za takie mody, do których nie ma nawet wersji po angielsku, tylko np. po rusku, czesku itp. Z nimi jest największy problem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie jestem pewien,ale chyba wezmę się za city of lost dream.Przeczytałem w necie,że sporo graczy ma problem z przejściem przez bezsensowne polecenia.

EDIT:Chyba nic z CoLD nie będzie.Ponoć nawet nie ma co spolszczać.

I kolejny mod spolszczony przeze mnie (sorry,że tak post za postem)

Tym razem na warsztat wziąłem znakomitą modyfikacje Theater mod v 1.0.Zainteresowanych tym spolszczeniem zapraszam: http://chomikuj.pl/Thompsonm1928/Mafia+I
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Aż w wolnej chwili sprawdzę coś tam naskubał, jakbym mógł tylko prosić o linka do Mission Packa, którego spolszczałeś, bo z tego co wiem jest ich kilka.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
mógł tylko prosić o linka do Mission Packa, którego spolszczałeś, bo z tego co wiem jest ich kilka.


Link jest w temacie (nie jest to cały mission pack,lecz tylko plik odpowiadający za polski tekst)

A jeśli chodzi ci o mission pack kompatybilny z tym spolszczeniem to nie do końca pamiętam,bo pobierałem z dwa lata temu,ale chyba to było to

http://www.ulozto.cz/xpoTAEQ/mafia-miss ... 1-2-cz-rar

Zainstaluj Mission Pack,a następnie wklej spolszczenie.Przypominam:link do spolszczenia w temacie.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dzięki, właśnie chodziło mi o samą modyfikację, spolszczenie już miałem pobrane ;)
Jutro sprawdzę i powiem co i jak.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Może się okazać,że mission pack,który pobrałeś to stara wersja i spolszczenie na niej nie działa.(Nie wiem czy nie działa,ale na starszej wersji mogą być problemy)
Nową wersję moda poznasz po czeskim dubbingu,którego w starej nie ma.Ponadto nowsza wersja jest dłuższa.
W razie problemów ze spolszczeniem/instalacją spolszczenia pisz w temacie.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Witam, pobrałem misje w wersji 1.2, wszystko działa ładnie do momentu w którym musimy uciec Joe'mu i Eddiemu, po pierwsze Tommy nie siedzi w samochodzie (Właściwie w nim stoi, dałbym jakiegoś screena, ale coś mi fraps i inne do screenshot'ów nie działają) no i od razu mam następny kłopot pojawia się okienko. A na górze czerwone "Joe zginął, zanim udało ci się wydobyć od niego informację....
Baszu43 napisał(a):
Witam, pobrałem misje w wersji 1.2, wszystko działa ładnie do momentu w którym musimy uciec Joe'mu i Eddiemu, po pierwsze Tommy nie siedzi w samochodzie (Właściwie w nim stoi


Tommy ma stać,ale obok samochodu.Widocznie jakiś błąd ze spawnowaniem postaci Tommy'ego.

Baszu43 napisał(a):
od razu mam następny kłopot pojawia się okienko. A na górze czerwone "Joe zginął, zanim udało ci się wydobyć od niego informację....


To na pewno nie jest wina mojego spolszczenia,ponadto takiego tekstu nie wprowadzałem.Jesteś pewny,że mówisz o Mission Packu v 1.2?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tak, Mision Pack 1.2, zresztą m.in. w menu jest napisane, że Mission Pack 1.2. Pokombinuje z tym Frapsem i screeny zrobie ;)

PS. Nie mówię, że wina twojego tłumaczenia które jest ok...
Baszu43 napisał(a):
zresztą m.in. w menu jest napisane, że Mission Pack 1.2.


Jak wygląda Menu Główne twojego Mission Packa? Przedstawia domek,czy rewolwer i tablicę z napisem Mission Pack?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tak, domek...

EDIT: Były screeny, ale coś się z nimi stało ;)