Polonizacja modów do Mafia The City Of Lost Heaven

Co sądzisz o moich spolszczeniach?
33% (1)
33% (1)
0% (0)
0% (0)
33% (1)
0% (0)
0% (0)
Liczba głosów: 3
Dla wszystkich zainteresowanych:
Właśnie przechodzę commision moda i podjąłem decyzję, że spolszczę go. Powinno mi to zająć jakieś 2 miesiące.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Powodzenia Życzę :)
Oj... przyda się.

BTW. Szukam kogoś do pomocy, kto spolszczył by pierwszą część. Chętni pisać na priv.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Z racji ze przeszedłem wszystkie cześci Commission moda postanowiłem poćwiczyć język i wyłapać sens wszystkich dialogów (bo w czasie gry ciężko ze wszystkim nadążyć) zacząłem tłumaczyć 3 cześć. Jak na razie przetłumaczonych mam 250 linijek z 913 tej części o ile dobrze pamiętam. Tak więc kiedyś może się doczekamy całości w ojczystym języku. ;)
Masz pecha, kolego. Ja już part 3 kończę. Zresztą o ile mnie pamięć nie myli, to pisałem ci na PW i zastrzegłem sobie prawa do spolszczania 2 ostatnich części. Tobie oddałem part 1. Mimo, że spolszczanie to ciężka robota, proszę mi tak nie "pomagać" i nie wydzierać mi projektów, które już rozpocząłem.
Oto fragmęt rozmowy na priv:
dekiro napisał(a):
skoro tlumaczysz czesc pierwsza to bez sensu jest sie tym dzielic.
Część 3 ma troche ponad 8k linijek. a chyba nie chcesz aby tylko pierwsza czesc commission moda przetlumaczona byla ;)


To właśnie część pierwsza była przeznaczona dla użytkownika, który by się zgłosił. Moje prace były już wtedy na zaawansowanym poziomie, ale części 1 nie ruszałem. Jak chcesz pomóc, to się dopytaj i nie rób sobie samowolki. Nikomu chyba nie potrzebne są dwa spolszczenia tego samego moda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Super tylko szkoda że piszesz mi o tym, że Ty tłumaczysz cześć drugą i trzecią własnie teraz tutaj zamiast 2 dni temu napisać mi dokładnie o tym na pw -.-
z tego co zacytowałeś chyba bez problemu można się domyślić że myślałem że Ty tłumaczysz cześć pierwszą. A teraz jeszcze jakiś bulwers...

Panowie, sprawy osobiste na PW. Radzę wrócić do tematu - M.
Spolszczenie całej modyfikacji zgodnie z planem powinno zająć mi do dwóch miesięcy. Co prawda sporą część już spolszczyłem, ale w chwili obecnej mam bardzo mało czasu. Być może będzie małe opóźnienie, ale do końca roku napewno się wyrobię.


[EDIT]

UWAGA!!!
Mam dwie wiadomości. Jedna jest zła, druga trochę lepsza. Zacznę od tej złej. Z powodu braku czasu nie mogę ukończyć spolszczenia Commission moda do końca roku.
Ta dobra to taka, że zgodnie z prawami autorskimi, które zamieściłem w temacie, zrzekłem się spolszczenia w/w moda na rzecz użytkownika, który zadeklarował się spolszczyć go do końca Listopada.*, także ci, którzy czekali na to spolszczenie, będą i tak je mieli.
*Data może ulec zmianie.

Pozdrawiam
~Tommy Gun
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Z racji tego, że ktoś już mnie wyręczył, z CM, proszę o zamknięcie tego tematu, bowiem spolszczeniami nie będę się już zajmował. Linki do moich spolszczeń możecie znaleźć pod każdym moim postem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron