Polish Mod - wątek zbiorczy

A skonwertowany 125p to porażka. Ale Cukier na moją wyraźną prośbę zajął się tym już dawno :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Cześć! Jestem Pablok w Mafia Scene I jestem całkiem dobrym skrypterem i mogę zrobić mozliwosć wchodzenia
do budynków (Niestety z ładowaniem)
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
Mi się wydaję że ten 125p jest nawet ładny ale 126p jak to powiedzieć ma zbyt duży cień :shock:
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
Jogus_deFiat napisał(a):
A skonwertowany 125p to porażka. Ale Cukier na moją wyraźną prośbę zajął się tym już dawno :P


Dokładnie..
Odrazu chcę do tego jedną uwage..
Rejstracja :)
Black Blach mają być ;D
Reszta wygląda ok..
Jeszcze można by coś było zrobić z tym 126p bo ma kolorek taki nie teges :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
126p ma nie zbyt dobry kolor i zbyt duży cień
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
Hanys napisał(a):
Rejstracja :)
Black Blach mają być ;D

Rejestracje są oryginalne. Model nie był konwertowany pod Polish Mod'a, więc ich nie zmieniałem. W dzisiejszych konwersjach można już zauważyć, że każdy kolor ma osobną rejestrację (nie powtarzają się), po to, aby na ulicy nie można było spotkać samochodów z jednakowymi rejestracjami. To wszystko będzie poprawione, a wy widzę szukacie dziury w całym...

Hanys napisał(a):
Jeszcze można by coś było zrobić z tym 126p bo ma kolorek taki nie teges :D

A co, ty myślisz, że w PM będzie tylko jeden kolor?
Tu nie chodzi nawet o kolor, ani o chrom (poziom chromu jest oryginalny), tylko o model. Nie trzeba chyba tego tłumaczyć... Ale jak na razie nie mam zgody na innego maluszka, więc trzeba się nim zadowolić.

Jogus_deFiat napisał(a):
A skonwertowany 125p to porażka.

A co ty, ku*wa, chcesz od tej konwersji?
Obrazek
Jogus_deFiat napisał(a):
A skonwertowany 125p to porażka.

Jeśli chodzi Ci o wygląd bandziora to uwagi tylko do autora. Zdzichu go skonwertował.

// Edycja:
Sorry, w pośpiechu nie zauważyłem, że tam jest 5.
Jak dla mnie to Maluch jest zbyt "jajcowaty" (mówiłem tak jako 3-letni berbeć). Poza tym w porządku.
EDIT: Krystian, Maluch to 126p! :-P
vbusiarz napisał(a):
Jak dla mnie to Maluch jest zbyt "jajcowaty" (mówiłem tak jako 3-letni berbeć). Poza tym w porządku.
EDIT: Krystian, Maluch to 126p! :-P



Jak już Zdzichu powiedział na takiego tylko ma pozwolenie.
Ja się broń Boże nie czepiam :)
Tak to jest piękne że się rejstracje nie powtarzają..
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Zdzichu napisał(a):

Jogus_deFiat napisał(a):
A skonwertowany 125p to porażka.

A co ty, ku*wa, chcesz od tej konwersji?


Chodziło mi o to że jest nie ładny.. ale nieładny to on już był w SA, więc jak powiedział Mafioso to nie wina skonwertowania. Poza tym do modu daj starą wersje Fiata a nie od 83.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jogus_deFiat napisał(a):
[...]Poza tym do modu daj starą wersje Fiata a nie od 83.

Znajdź model starej wersji, załatw zgodę i dopiero wtedy pisz.
Poza tym, mod obejmuje okres od lat 60-tych do 90-tych, więc ten model jak najbardziej pasuje.
Obrazek
Zdzichu napisał(a):
Jogus_deFiat napisał(a):
[...]Poza tym do modu daj starą wersje Fiata a nie od 83.

Znajdź model starej wersji, załatw zgodę i dopiero wtedy pisz.
Poza tym, mod obejmuje okres od lat 60-tych do 90-tych, więc ten model jak najbardziej pasuje.


Cukier robi Fiata z 68' specjalnie dla mnie:P Szepnij mu słówko to Ci da.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
W tym temacie będzie zawsze aktualna lista rzeczy do zrobienia, pogrupowana na działy.
Rozpoczęcie prac nad daną rzeczą trzeba zgłosić, żeby uniknąć sytuacji, że np. dwaj graficy 3D zrobią ten sam model. Do jakiejś rzeczy jak najbardziej może się zgłosić osoba spoza ekipy. Lista będzie stopniowo aktualizowana.
Mile widziane sugestie (pisane w tym temacie) ;-)

Grafika 3D:
-modele samochodów (do uzgodnienia)
-modele motocykli (do uzgodnienia)
-modele budynków (do uzgodnienia)
-modele obiektów (do uzgodnienia)

Skrypty:
-samochody na parkingach (modele samochodów - losowe, swobodna jazda - dzień, parkingi zapełnione w granicach od 10% do 50%)
-ludzie usytuowani w różnych częściach miasta (rozmawiający, siedzący na ławkach, palący papierosy, spacerujący)

Tekstury:
-tekstury dróg, chodników
-tekstury budynków (domów, wieżowców)
-tekstury płotów, plansz reklamowych, słupów ogłoszeniowych

Organizacja:
-szukanie samochodów nadających się do PM
-załatwianie zgód na ich konwert

Legenda:
-brak przydziału
-w trakcie prac
-praca gotowa
-praca otwarta
Obrazek
No więc tak...
Ja już wiele razy mówiłem, jestem marnym zarządcą. Potrzebne są osoby, który mogły by pomóc przy administrowaniu modem tj. ustalać jakie samochody mają znaleźć się w modzie, jakie budynki trzeba zmienić, gdzie zmienić tekstury, jakie modele 3d są potrzebne itp.
Taka osoba jest potrzebna od zaraz. Inaczej daleko nie zajdziemy.
Druga sprawa to dyskusja. Użytkownicy wykazują małe zainteresowanie Polish Mod'em. A jest ona bardzo ważna. Posty typu "widziałem w gta taki samochód, można poprosić o zgodę na konwert" lub "przydałoby się zmienić w modzie znaki drogowe" są bezcenne. Dla pojedynczych użytkowników taka pomoc do nic, ale dla Polish Mod'a - ogromna.
Tyle miałem do powiedzenia.
Obrazek
Z chęcią mogę zrobić to:

Skrypty:
-ludzie usytuowani w różnych częściach miasta (rozmawiający, siedzący na ławkach, palący papierosy, spacerujący)

I możę zrobić więcej ludzi i samochodów na ulicach?
A z tymi ludzmi gdzie to ma być? Swobodna Jazda - Dzień?
I jak są ludzie rozmawiająci to muszą mieć dialogi?
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)