Polish Mod - wątek zbiorczy

Polskie prototypy były w planie już od początków Polish Moda ;-) Efektem tego jest np. Polonez Jamnik, Polonez Sedan, Polonez Pick-up, Polonez Sanitarka, Polonez Cabrio i Syrena 110.
Największym problemem jest ich zdobycie (lub wykonanie). Wiem, że do GTA IV jest Syrena Sport - można spytać o zgodę na konwert. Jeśli chodzi o Warszawę 210, to oprócz szkiców (do Syreny 110 musiałem narysować je sam - wyszło jak wyszło...) nie powinno być z jej wykonaniem żadnych większych problemów.
Na razie nie ma sensu tworzyć prototypów - priorytetem są samochody spotykane na drogach. Musimy zdobyć tyle samochodów, żeby starczyło na podmianę ich za oryginalne.
W Polonezy nie ma co inwestować - to mój pierwszy model i widać to po jakości wykonania.
Ilość samochodów w modzie zależy od ich twórców - mogą dać zgodę na konwert, lub nie. Mniej więcej1 na 10 twórców daje zgodę na konwert...
Obrazek
Wiem, że do GTA IV jest Syrena Sport - można spytać o zgodę na konwert

Dostałem zgodę na konwert już dawno, ale nie mam czasu (i chęci) aby ją skonwertować :mrgreen:
To dobrze. To w takim razie pewnie i jak dostanę. Na razie czekam na odpowiedź w sprawie konwersji Stratopoloneza i Poloneza Coupe autorstwa Piórka.
Dacia już skończona.
Można ją pobrać tutaj(adminów proszę o umieszczenie tego autka w tutejszym downloadzie ;-) ):
http://www.mediafire.com/?zedm0i0mn2j
Obrazek
Obrazek
Mogę ci ją podesłać w pliku .z3d bo oryginalnie jest ona wymodelowana w 3DS MAX i miałem trochę problemów z exportem do .z3d. Co do Dacii to skonwertowałem Dacię 1310 Sport, jak chcesz to użyj do moda.Link do pobrania jest TUTAJ
Mam takie pytanko, otóż czy osoby z poprzedniej ekipy zabrały z moda swoją pracę, czy ci zostawiły? Np. swoje tekstury, skrypty?
Ja mogę dorzucić, że też jestem modelerem 3D. Służę pomocą. Proszę pisać na PW.
Obrazek
Blitzkrieg1410 napisał(a):
[...]czy osoby z poprzedniej ekipy zabrały z moda swoją pracę, czy ci zostawiły?[...]

Niestety, zabrały. Nie udostępnią tego, bo czują się wielce obrażeni, że wywaliłem ich z PM. Poza tym, tam prawie nic nie było zrobione.

Dostałem zgodę na konwersję Syreny sport, Stratopoloneza i Poloneza Coupe. Prawdopodobnie będzie też Fiat 125p Pick-up

W PM przydałaby się pomoc intelektualna. Ja jestem pomysłodawcą moda, ale nie jestem w stanie wszystkiego zaplanować, skoordynować itp. Przyznam szczerze, że jestem marnym zarządcą. Ktoś byłby chętny do takiej pomocy?
Obrazek
A co będzie ze mną.

Coś długo się zastanawiasz :-/



Do gta 4 jest fajny Moskwitch 412 http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=405
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aktualnie w ekipie Polish Mod'a znajdują się:
1. Zdzichu -> pomysłodawca, grafika 3D i 2D, konwerty i parametry samochodów
2. JohnnyLower -> skrypty
3. robertRobin88 -> grafika 3d
4. Bjorn -> dźwięki i muzyka
5. Cukier -> grafika 3D

Poszukujemy:
-> Skrypterów
->grafików 3D
-> Grafików 2D (tekstury)
-> pomocników przy zarządzaniu, szukaniu informacji i źródeł treści do Polish Mod'a (np. samochodów do konwertów)

Chętnych proszę o kontakt poprzez E-mail lub PW.
E-mail: [email protected]
Obrazek
Zróbcie może możliwość wejścia do mieszkania Carlo albo Pauliego.Jak robi się wejścia z ładowaniem to nie jest to taki trudne.A tak wogule fajny kałach.Zapowiada się fajny mod.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Popularniejszymi Moskwiczami od modelu 412 były z całą pewnością modele 402/407/403 czy też model 408. Czy zamierzasz również dodać do Polish Modu Wołgę 21? Nadal nie otrzymałem odpowiedzi od Borislava w sprawie Pobiedy (Warszawy M20).
Wreszcie udało mi się skończyć konwert Syreny Sport. Model został wykonany przez Draby. Standardowo proszę adminów o dodanie go do downloadu ;-)
Screen:
Obrazek
Link:
http://www.mediafire.com/?ynonctihtwm
Obrazek
To może opisuj w tym temacie wszystkie samochody które będą w Polish modzie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lista samochodów w modzie:
FSO Polonez
-MR'78
-MR'78 z prostokątnymi reflektorami
-MR'78 Sanitarka (prototyp)
-MR'78 Jamnik (prototyp)
-MR'78 Milicja Drogówka
-MR'78 Milicja Wóz kadry
-MR'78 Sedan (prototyp)
-MR'78 Taksówka
-MR'78 Truck
-MR'78 Truck z budą
-MR'78 Truck z prostokątnymi reflektorami
-MR'78 Pick-up (prototyp)
-MR'78 Kabriolet (prototyp)
-MR'78 Coupe
-MR'78 2500 Racing
-MR'83
-MR'86
-MR'87
-MR'89
-MR'89 Policja
-MR'89 Truck
-MR'89 Truck z budą
-MR'91
-MR'94
-MR'94 Cargo Ambulans
-MR'94 Cargo
FSR Tarpan
-237D
FSC Żuk
-A07
FSD Nysa
-522
-522 Milicja
-522 Ambulans
Tatra
-T-613
-T-603
Syrena
-105
-110 (prototyp)
-Sport (prototyp)
Fiat
-125p
-125p Milicja
-125p Taksówka
-126p
-131s
Autosan
-H9-21
Dacia
-1310
-1300
Trabant
-601
Zastava
-1100p
Obrazek
Jak dla mnie to fiat 126p jest, jak by to nazwać.. zbyt jaskrawy?
cron