Polish Mod - wątek zbiorczy

Ja tylko mam pytanie? Czy strój Tomiego będzie taki sam jak w zwykłej mafii czy inny ?
Obrazek
Angel of Death
Mogę zająć się reklamami z tamtych lat... ;D
W razie czego PW a ja zabieram się do pracy ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Mam propozycję: niech Tommy będzie tak ubrany :-P

Obrazek
Obrazek
Zgłaszam swoją kandydaturę ;)
Mogę robić reklamy/plakaty/tekstury na budki telefoniczne itd.. Znaki drogowe też :)
Jak coś to rano podeśle moje prace ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Kałach mi się podoba. Fajne tekstury robią swoje ;-) Oby tak dalej!

Być może niektórzy wiedzą, że jestem fanem motorowerów z czasów PRLu. W związku z tym narodziło się moje pytanie: czy w modyfikacji będzie dostępny chociażby jeden pojazd tego typu? Nie wyobrażam sobie odpowiedzi NIE :lol:

Jeśli Zdzichu się na to zgodzi, to służę wielką pomocą w tej kwestii ;-)
matek18x napisał(a):
Ja tylko mam pytanie? Czy strój Tomiego będzie taki sam jak w zwykłej mafii czy inny ?

Oczywiście.

Hanys napisał(a):
Zgłaszam swoją kandydaturę ;)
Mogę robić reklamy/plakaty/tekstury na budki telefoniczne itd.. Znaki drogowe też :)

Trzeba ustalić gdzie zmienimy tylko tekstury, a gdzie całe modele. Na przykład w znakach drogowych, budce telefonicznej zmieniłem całe modele. Domy jednorodzinne na pewno będą zmienione (na prl-owskie "kostki"). Na razie przydałoby się dodać plakaty na np. drewniane płoty. Zmienić tekstury kamienic. Pojeżdżę po mieście (w mafii ;-) ) i zobaczę co i jak należy zmienić. Ja osobiście nie żyłem w czasach PRL-u, więc w tej dziedzinie przydała by się pomoc starszych użytkowników ;-)
Btw: plakaty są na stronie: http://www.polskaprl.rejtravel.pl/plakaty.htm

Kevin napisał(a):
[...]Być może niektórzy wiedzą, że jestem fanem motorowerów z czasów PRLu. W związku z tym narodziło się moje pytanie: czy w modyfikacji będzie dostępny chociażby jeden pojazd tego typu? Nie wyobrażam sobie odpowiedzi NIE :lol:

Oczywiście :-) Trzeba je tylko zdobyć lub wymodelować. Osobiście myślałem o WFM-ce lub Junaku. Jeśli ktoś widział jakiś polski (lub zagraniczny z czasów prl-u) motor do np. GTA niech pisze, bo trzeba spytać autora o zgodę na konwert ;-) Mi wymodelowanie jednego auta zajmuje 1-2 miesiące, więc trzeba szukać innych (legalnych) źródeł.
Mam zgodę na konwert i umieszczenie w modzie Jawy (autorstwa Jamszy), ale ten motor ma 100k poly (każdy kabelek jest wymodelowany itp.) więc trzeba by go okroić i to sporo. Dla porównania mój Żuk ma 30k poly :-P
Konwersje aut z innych gier będą chyba podstawowym źródłem samochodów. Zależy to tylko od ich autorów, czy zgodzą się na konwersję i umieszczenie w PM.
Obrazek
Czy w modzie pojawi się Lech Wałęsa? :mrgreen:
Proponuje jakąś misje z nim związaną.
Obrazek
A ja bym propanował żeby gdzie niegdzie na murach widniał napis "Solidarność" itd. :mrgreen:

Taką teksture chyba nie trudno zrobić.
Trzeba nad tym pomyśleć. Na przykład jak jest ta wstawka z braćmi Morello, jak katują jakiegoś faceta. To można napisać "Moskwa" i zrobić Bieruta zamiast tego faceta.
Albo po prostu Milicjantów jak kogoś katują i tekst "Bij tak, żeby nie było widać".
Dobrym pomysłem było by, żeby Tommy był po stronie "Solidarności".
Obrazek
Zdzichu masz dużo pomysłów i zapału ale nie ma ekipy żeby to zrobić..
Ja osobiście zabieram się za plakaty w większości propagandowe.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Obrazek

http://www.polmot.skip.pl/images/teksty/gtavc/Komar.rar

Takie Komary produkowane były od 1969 roku ;-)
Panowie !
Potrzebna mi osoba do testowania Tekstur Plakatów !!
Jako że robię tekstury a nie mam Mafii na kompie to mam problem :/
Osoba która mogłaby sprawdzić tekstury pisać w tym temacie...
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No to teraz spróbuję załatwić zgodę na konwert ;-)
Lista broni (strzelba, obrzyn, Mosin-Nagant pozostają bez zmian):
Nagant wz. 1895 (Colt Detective Special)
TT wz. 33 (Colt 1991)
P-64 Makarow (S&W Model 10 M&P)
Steczkin APS (S&W Model 27 Magnum)
Mosin M-91 (US Rifle M1903 Springfield)
Obrazek
Zaglądajcie w ten post tutaj po edicie będę dawał moje tekstury :
Obrazek
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A nie można użyć oryginalnych plakatów?
Obrazek
Obrazek
cron