Pierwszy obrazek promocyjny.

Mimo wszystko wolalbym aby zostali przy mafii z Sycylii a irlandzka chińska triadę itd zostawili jako tych złych :D A może nie będą w mafii bezpośrednio tylko będą powiązani jak np na samym początku Vito bo przecież wstąpił do mafii dopiero po sprzatnieciu Wąsatego nie pamiętam która to była misja bo dawno nie grałem ani w jedynkę ani w dwójkę (że względów technicznych).
Wszyscy Ci, którzy nie są Sycylijczykami są jako takie chłopaki/ dziewczyny (?) na posyłki. Tak jak był Tom (do czasu) oraz Vito przed wstąpieniem do Mafii :-)
Obrazek
A co byście powiedzieli, gdyby można byłoby wybrać. Przykładowo Włosi nie lubią Ruskich, i na odwrót. Przykładowo Włosi dowiedzieli się, że Ruscy organizują przewóz broni. I teraz mamy dwa wyjścia:
1. Przyłączyć się do Włochów i zaczaić się na Ruskich. Mamy plusa u Włochów i minusa u Ruskich.
2. Poinformować Ruskich i zmienić trasę/sposób/czas przesyłki. Mamy plusa u Ruskich i minusa u Włochów.
Coś à la GTA2
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
W sumie taki system to byłaby niezła innowacja. I niezła zabawa. Uwielbiałem tego typu system w GTA 2. Chociaż dobrze by było, żeby te plusy i minusy nie przechodziły tak łagodnie, tylko jak coś zrobimy dla jednych, to Ci drudzy przez długi czas by nas bardzo nie lubili. W GTA 2 było to dość prymitywne, tylko na podstawie statystyk, ale frajdę dawało :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Oj ja nie wiem, czy w czasie Zimnej Wojny, rosyjska mafia miałaby jakąkolwiek rację bytu w Stanach Zjednoczonych, ale kto wie. Skoro w którymś Saints Row można ponoć zabijać wibratorem, to może i tutaj by się znalazło miejsce dla rosyjskiej mafii w USA. Zresztą, o ile pamiętam, to zakładając ten temat myślałem raczej o dyskusji nad obrazkiem promocyjnym, a nie o rzucaniu wizji fabuły. Od tego jest właściwy temat, także w tym dziale. Wszystko o obrazku zostało już chyba powiedziane, a sam wątek główny jest chyba wyczerpany.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mea culpa, sam nieopatrznie rozpocząłem ten offtopic na temat fabuły zamiast skupić się na obrazku. Wygląda na to, że temat obrazka sam się wyczerpał, więc kolejne dywagacje proszę pisać w odpowiednich tematach - jest wątek o naszych przewidywaniach względem fabuły, wątek o zmianie developera czy wątek o naszych ogólnych oczekiwaniach względem nowej Mafii. Jeżeli odpowiedniego tematu brak to zawsze można go założyć. Ten jednak zamykam, gdyż jak wspomniałem wyżej i jak wspomniał też Tom na temat obrazka chyba już wszystko zostało napisane.

Obrazek
cron