Pierwszy obrazek promocyjny.

Podpicowałem i przybliżyłem trochę grafikę a dokładniej gangsterów i jestem pewny na 90% że ta osoba druga od lewej to Vito. Pierwsza osoba po lewej to ktoś nowy, nie Joe, za młody, za chudy, nie ta twarz. Kobietę pomijam bo nie wiemy nic o niej (oprócz karnacji). Natomiast człowiek po prawej ubrany w marynarkę ma okulary na sobie (czarne)

Obrazek

Daję linka, kliknijcie w niego i powiększcie obrazek (jest większy) i przypatrzcie się :-) http://i.imgur.com/clWLIsJ.jpg
Obrazek
Stawiam, że kobieta jest czarnoskóra.
Kobieta ewidentnie jest czarnoskóra. A mężczyzna 2 od lewej też mi wygląda na Vita. A sam teren bagienny przypomina mi tereny MIAMI.
Ciekawie się robi. Fajnie będzie się jeździło Dodgem z grającym w radiu "Fortunate Son" CCR'A.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Radio oraz grająca muzyczka zawsze dodawały klimatu, jestem tylko ciekaw ile godzin muzyki będzie w nich oraz ile stacji planują zrobić.
Obrazek
Drugi koleś od lewej zbyt szeroki w barach żeby to był Vito.
Wygląda na to, że poprzednie plotki mogą się potwierdzić. Mamy trzech kolesi jako głównych bohaterów, nie wliczając tej kobiety, która może być kimkolwiek. Sama scena to albo egzekucja albo przesłuchanie (przed egzekucją). Stawiam na to, że spętany człowiek posłuży jako przekąska dla jaszczurów. Samochody potwierdzają umieszczenie gry w latach 60 lub 70. Reszta to czyste spekulacje. Moim zdaniem wszystko nabierze kształtów gdy dostaniemy pierwszy trailer.
muore il bandito, la mafia vive
Mi się nieco nie chce wierzyć, że ta kobieta jest afroamerykanką. Lata 60 to okres intensywnej segregacji rasowej w USA. Nie sądzę, aby ''kolorowi'' mieli coś wspólnego z Mafią w tamtym okresie. Moja teza odnośnie tej postaci jest taka, że kobieta jest biała. Fryzura jeszcze o niczym nie świadczy. Oczywiście nikt nie ma pewności kto to naprawdę jest, bowiem postać stoi na tle reflektorów samochodowych i jej identyfikacja jest bardzo trudna.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Możemy też przyjąć, że kobieta jest czarna i mocno bagatelizując możemy pomyśleć, że to jest scena, która ma ją nastraszyć (nie chciała płacić albo coś w tym guście) ewentualnie może to być jakaś bliska jej osoba i bardzo możliwe, że trzej gangsterzy chcą jej pokazać co się stanie jeśli nie zrobi tego czego chcą.
I witam was wszystkich po szmacie czasu nieobecności :D :D :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Nie wygląda na przestraszoną, zapłakaną.
Obrazek
MadaraUchiha napisał(a):
[...]Ewentualnie może to być jakaś bliska jej osoba i bardzo możliwe, że trzej gangsterzy chcą jej pokazać co się stanie jeśli nie zrobi tego czego chcą.

Nie sądzę, aby tak było. Biorąc pod uwagę jej pozę, to raczej nie wygląda na przestraszoną. Raczej jest jedną z nich.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Kobieta w ogóle nie jest rozpłakana. Gdyby tak było nie stała by w takiej zdecydowanej pozycji jak widzimy na tym przybliżonym screenie. Wskazuje raczej na bezlitośnie patrzenie na egzekucję niż na chwile płaczu. ;-)
Obrazek
Jak się przyjrzeć w drugiego od lewej to widać coś jakby bandanę na jego czole. A poza tym Vito w tych latach miałby jakieś 50-60 lat, więc byłby za stary na pana z obrazka.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Być może, ale posturą jest bardzo podobny do Vita natomiast po pierwszym filmie będziemy wiedzieć na czym stoimy. :-)
Obrazek
Patrząc po samochodach obstawiał bym koniec lat 70-tych, natomiast co do umiejscowienia geograficznego przewiduję inspirację wymienionym wcześniej Miami, tudzież Nowym Orleanem.

PZDR
cron