Oczekiwania od Mafii II

Apropos realizmu. Ciekawe czy zastosują to, co w GTA4 kiedy zderzają się dwa samochody z nadmierną prędkością. Chodzi mi mianowicie o to, czy główny bohater wyleci przez przednią szybę.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Jednak, według mnie bohater nie powinien przeżywac takiego wypadku. No chyba, że na easy :-P
Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem w jaki sposób należy włamać się do auta. Byłoby perfekcyjnie gdyby Vito musiał bawić się przy kabelkach :-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem w jaki sposób należy włamać się do auta. Byłoby perfekcyjnie gdyby Vito musiał bawić się przy kabelkach :-)


byłoby to bardzo realistyczne, ale chyba możnaby sie nieco zalamac bo odpalajac samochód policja zdążyłaby złapac Cię 3 razy :p
Murphy był optymistą.
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Jednak, według mnie bohater nie powinien przeżywac takiego wypadku. No chyba, że na easy :-P


A czy ja powiedziałem że miałby przeżyć ? :-P Powiedziałem, że było by to bardzo realistyczne, a czy martwy, czy cudem żywy... whatever. Trzeba by było uważać.. i przynajmniej by uczyło, że na drodze trzeba zwolnić. ;-)

Mnich napisał(a):
Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem w jaki sposób należy włamać się do auta.


Ja też. ;-), ale co do kabelków to

wawrzus napisał(a):
byłoby to bardzo realistyczne, ale chyba możnaby sie nieco zalamac bo odpalajac samochód policja zdążyłaby złapac Cię 3 razy :-P
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ja chciałbym, żeby były prostytutki :P W sumie to przydałby się taki element jak w GTA ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
barth89 napisał(a):
Ja chciałbym, żeby były prostytutki :P W sumie to przydałby się taki element jak w GTA ;)


Hahah zabrzmiało to tak, jakbyś miał się upajać widokiem ogiera Vito w akcji. ;-) Chodź element społeczeństwa jak najbardziej realistyczny. Piwa mu ;-) Fajnie gdyby były w grze.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Bo będą. I to na 100%!
Kevin napisał(a):
Bo będą. I to na 100%!


W ostatnim gameplay'u widać dziwki ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
No tak, ale mogły być wrzucone tylko do cutscenki. Nie było nigdzie informacji, że będzie można korzystać z usług domów towarzyskich. Nie przypominam sobie.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
No tak, ale mogły być wrzucone tylko do cutscenki. Nie było nigdzie informacji, że będzie można korzystać z usług domów towarzyskich. Nie przypominam sobie.


Niby tak, ale mam nadzieję, że będzie taka opcja ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Niby tak, ale mam nadzieję, że będzie taka opcja ;-)


To całkowicie zmienia postać rzeczy :-P, jeśli będą, to już wyobrażam sobie wizytę po jakiejś cięższej misji w takim lokalu gestem rozluźnienia heheh ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
A propo szczegółów,ja chciałbym żeby w czasie jazdy Vito zmieniał biegi,dodawał gazu,wciskał sprzęgło,a nie siedział i nic nie robił tak jak w Mafii 1,mogli by tez dac opcje zmiany radia,zeby w kolko nie lecialo to samo.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Andre napisał(a):
mogli by tez dac opcje zmiany radia,zeby w kolko nie lecialo to samo


Hymmm... z tego co pamiętam to będziemy mieli taką możliwość ;-)
A mnie w tych grach drażni że koleś jest ubrany w sweterek i ma tam cały arsenał ... kurde. Broń do bagażnika w samochodzie a przy sobie pistolet ...
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron