Oczekiwania od Mafii II

Mnich napisał(a):
Mnich napisał(a):
Sk1bA_ napisał(a):
"Thomasowi i Sahara"?? loool xD
"Gdy Vito miał 20 lat, był u kolegi. Pod dom podjechał Bolt Thrower w którym byli Joe i Eddy "... Joe znał Vita od dzieciństwa...
"Joe, pamiętasz tego gangstera, ten Thomas Angelo ? Pamiętasz jak wtedy go zabiliśmy ? Podobno był najsławniejszym mafiozem na świece..." Długo by nie pożył ten "najsłynniejszy mafiozo na świecie"


Omg ! Napisałem, że tak sobie napisałem fabułę, więc nie mów, że Joe znał Vita od dzieciństwa...
Orientuj się chłopie


Wiem co napisałeś, bo umiem czytać.
Jednak ja naniosłem swoje uwagi i nie moja sprawa czy ci się podoba czy nie...
Fabuła strasznie prostolinijna.
muore il bandito, la mafia vive
Opisałem ją krótko...
Obrazek
Sk1bA_ napisał(a):
Opisałem ją krótko...


jak na fabułę 30 sekundowej animacji to wiele...
... ale na Mafię II to chyba jednak za krótko...

Może Tommy oprócz ''Sahary'' miał jakąś na boku... :-P
Było to streszczenie lektury :lol:
Napisałem te ważniejsze scenki :-o
Obrazek
Zmieniając temat... :-> Ja oczekuje od Mafii, że będzie tam Free ride...
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
Zmieniając temat... :-> Ja oczekuje od Mafii, że będzie tam Free ride...


Tutaj chyba będzie coś jak San Andreas, tzn. robimy co chcemy między misjami, czego zabrakło w Mafii I.
muore il bandito, la mafia vive
Hmmm czy ja wiem, czy takie rozwiązanie byłoby ciekawe.. Było by to dość nudne, dlatego, że dopiero po ukończeniu rozgrywki mielibyśmy wpływ na pogodę, czas i miejsce, w których chcielibyśmy eksplorować miasto. Zaczynamy grę, zimą 1945', piździ, mało ludzi na ulicy, śmierdzi wojną, etc.

No chyba, że... odblokowanie etapów free ride wprost proporcjonalnie do stopnia przebytej kariery wątku głównego. To już lepiej ;-) Czyli, zaczynając grę, mamy mniejszy teren do zabawy, mniejszą liczbę samochodów, jest zima, ale możemy sobie wybrać, noc, świtanie, dzień, wieczór, słońce, śnieg + charakterystyka miasta zgodna z latami w wątku głównym, tak żeby grając w 45' i przechodząc do opcji free ride nie zobaczyć jak wygląda miasto w 52 ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Mnich napisał(a):
Tomasz napisał(a):
Zmieniając temat... :-> Ja oczekuje od Mafii, że będzie tam Free ride...


Tutaj chyba będzie coś jak San Andreas, tzn. robimy co chcemy między misjami, czego zabrakło w Mafii I.


hm... to by było trochę głupie jak w SA, bo jeżeli misja zakończyła się niepowiedzeniem to towarzyszący nam np. Eddie zniknął by jak np. Smoke w SA? :-|
Blitzkrieg1410 napisał(a):
hm... to by było trochę głupie jak w SA, bo jeżeli misja zakończyła się niepowiedzeniem to towarzyszący nam np. Eddie zniknął by jak np. Smoke w SA? :-|


Smoke zginął na końcu, więc nie ma tu co porównywać.
Zresztą jeżeli misja, skończyłaby się niepowodzeniem, za zapewne moglibyśmy rozpocząć ją po raz drugi.
Albo poprostu przeniesie nas do okna z SAVE'ami, loading mission i jedziesz od nowa.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
hm... to by było trochę głupie jak w SA, bo jeżeli misja zakończyła się niepowiedzeniem to towarzyszący nam np. Eddie zniknął by jak np. Smoke w SA? :-|


Smoke zginął na końcu, więc nie ma tu co porównywać.


Chodziło mi o to, że gdy np. pociąg z gangsterami nam uciekł, to nasz towarzysz nagle wyparowywał

Mnich napisał(a):

Albo poprostu przeniesie nas do okna z SAVE'ami, loading mission i jedziesz od nowa.


A co jeżeli po raz 10 przechodzisz tą misję, wkurzasz się i chcesz odreagować na mieście, a nie masz saeve z mieszkania? ;-)
Blitzkrieg1410 napisał(a):

A co jeżeli po raz 10 przechodzisz tą misję, wkurzasz się i chcesz odreagować na mieście, a nie masz saeve z mieszkania? ;-)


Twórcy napewno coś wymyślą i mam nadzieję, że wszystkim spodoba się takie rozwiązanie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
o, i na tym zakończmy dyskusję o tym... ;-)

/edit
Wolę chyba FR bo daje większą swobodę z usmiercaniu głównych bohaterów :-P
Ja jestem za Free Ride + możliwość wybory dowolnej misji z kariery :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Mam nadzieję, że w dwójce będą zwierzeta. Np. psy, ale conajmniej z 10 ras oraz krowy i konie. To uczyniło by grę bardziej realną od IV.
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Mam nadzieję, że w dwójce będą zwierzeta. Np. psy, ale conajmniej z 10 ras oraz krowy i konie. To uczyniło by grę bardziej realną od IV.


oczywiście, że będą :P
to wiemy już na pewno ;o
czekaj, zaraz znajdę screeny... jednak znaleźć nie mogę :P może Kevin je zamieści...

btw. w Mafii I też są psy :roll:
cron