Oczekiwania od Mafii II

Mafia II zaliczyła taką wtopę z marketingiem, że czuje niesmak. Wypowiedzi twórców z Denby Grace'm na czele mnie drażnią (nic po za cholerną paplaniną) a filmików unikam jak ognia. Czasem na screena rzucę okiem. Niech Bóg ma w opiece Mafię II.
Ciężko się nie zgodzić z Acozz(em) (odmienia to się w ogóle?:D) . Masz rację w tym co piszesz. Znamy już 3 misje!!!!!! Teraz słownie: TRZY MISJE!!! No chyba troszkę za dużo. Ja rozumiem jedną (niekompletną), ale nie trzy. Bohaterów wszystkich znamy, nie tyle nawet z wyglądu (to jeszcze jakoś by uszło), ale my znamy ich z charakterów, czym się zajmowali, skąd pochodzili, jacy są itp. Mam pisać dalej? Bo to nie koniec "nowinek". Broń - bez tajemnic, wiemy wszystko. Samochody - większość znamy. Czego brakuje? Chyba tylko kompletnego scenariusza... Kto wie, może i ten niedługo "wycieknie"? - ironia, z powodu frustracji.
Z całym szacunkiem, ale nie wolno "obsuwek" premiery "wynagradzać" graczom w taki sposób... Bo ja tak to odbieram. Mam nadzieję, że gra będzie dość długa i, że będzie więcej misji niż w jedynce, wtedy te 3 pokazane misje może da się im wybaczyć. Będę szczery - nie wiem jak to jest z wydaniami ich innych gier i całym marketingiem, ale w Mafii II nie najlepiej im to wyszło. A do premiery jeszcze 4 miesiące, kto wie co nam jeszcze pokażą.
Obrazek
Co się stało to się nie odstanie.
Dantes troche sie z toba zgodze bo sporo rzeczy wiemy juz na temat mafii 2 lecz tworcy gry bardzo dobrze wiedza co maja robic widocznie skoro to wszystko chcieli pokazac wiec pewnie cos ciekawego przed nami ukrywaja moze jakas niespodzianka ;) oczywiscie moge sie mylic
cron