Nasza-klasa

Czy masz konto na naszej-klasie?
63% (33)
25% (13)
12% (6)
0% (0)
Liczba głosów: 52
Macie tam konto? Niezły burdel po prostu tam się zrobił. Ja zakończyłem swoją przygodę z portalem dość nietypowo, bo po zalogowaniu w kafejce musiało mi zapamiętać hasło. Potem ktoś to wykorzystał i włamał się na moje konto zmieniając wszystko (również hasło. Musiałem powiadomić wszystkich znajomych w razie gdyby gostek zaczął im coś obraźliwego w profilach wypisywać). Wtedy byłem zły ale teraz uważam że oddał mi przysługę. Wkurzające był ten wyścig szczurów, kto ma najwięcej fotek, znajomych i komentarzy...
Oczywiście, że mam konto, ale bez zdjęć :D Poza tym NK to również bardzo dobry serwer do "tworzenia" różnych stron :D
SirCosmo napisał(a):
Macie tam konto? Niezły burdel po prostu tam się zrobił.


To nic w porównaniu z Epulsem. Kilka lat temu to był portal na poziomie, teraz erotomańska dzieciarnia.

Mam konto na NK ale tak jak Kevin, bez zdjęć.
Mam ze zdjeciam ale jakos nie interesuje mnie jak ty to okresiles wyscig szczurów. Poprostu "stoje z boku" i przygladam sie czasem wydaje sie to nawet smieszne
Murphy był optymistą.
A ja nawet nie wiem co to jest, ta "nasza-klasa" :mrgreen: No, a skoro tak o niej mówicie, to nie będe się tam rejestrował :-P
Krystian napisał(a):
A ja nawet nie wiem co to jest, ta "nasza-klasa" :mrgreen: No, a skoro tak o niej mówicie, to nie będe się tam rejestrował :-P

Sam wywaliłem konto, bo mi się już nie chciało tam wchodzić, ale ty nie sugeruj się opiniami innych. Musisz (możesz) samemu spróbować i jak Ci się spodoba... no to Ci się spodoba. NK to portal społecznościowy, jest tam prawie połowa Polaków (założę się, że są tam Twoi znajomi, jak i moi, ciotki, wujka, brata, itd.).

Adres: http://www.nasza-klasa.pl
Krystian napisał(a):
A ja nawet nie wiem co to jest, ta "nasza-klasa" :mrgreen: No, a skoro tak o niej mówicie, to nie będe się tam rejestrował :-P



Więc ostatni rok przespałeś zamrożony w bryle lodu? Nie chce mi się wierzyć, że ktoś może nie wiedzieć czym jest NK, tym bardziej mając neta. Bez obrazy. ;-)

Konto mam i usuwać nie zamierzam, dodaje tylko faktycznych znajomych przez, co mam zaledwie 92 a nie jak inni po 300 czy 400 osób. Czyli ogólnie widać trend lansiarstwa, kto więcej ma znajomych ten jest bardziej trendy. Zdjęcie mam tylko jedno dodane w styczniu ubiegłego roku, więc z fotami nie szaleje.

Peace
Obrazek
Grisha napisał(a):
Krystian napisał(a):
A ja nawet nie wiem co to jest, ta "nasza-klasa" :mrgreen: No, a skoro tak o niej mówicie, to nie będe się tam rejestrował :-P


Więc ostatni rok przespałeś zamrożony w bryle lodu? Nie chce mi się wierzyć, że ktoś może nie wiedzieć czym jest NK, tym bardziej mając neta. Bez obrazy. ;-)


no ale ja właśnie mam neta dopiero pół roku :-P

edit: chodzi o te "ananasy z naszej klasy"? xP
4 lata temu słyszłem o nich w TV :O ale i tak nie wiedziałem wtedy, co to jest :-P
Nie, nie chodzi o "Ananasy z naszej klasy" :-P Nawet jak nie miałeś internetu, to musiałeś chociaż o tym słyszeć, np. w Wydarzeniach, Faktach, Wiadomościach, w "Uwadze" i pewnie innych.
Ja tak czy inaczej nie zamierzam mieć tam konta... To dla mnie bezsens... Albo coś jak bezsens ;P
Obrazek
Mam konto na Naszej-Klasie, ale nawet ona tak jak fotka.pl powoli zmienia się w płatny serwis...nawet jakieś zakichane prezenty trzeba opłacać :-> Powalony ten internet co? :lol:
muore il bandito, la mafia vive
Taak, z tych właśnie powodu nie mam zamiaru mieć tam konta :) Bez NK da się przeżyć, a nawet trochę zabiera czas :D
Obrazek
Niestety mam tam konto.
Ze zdjęciami, dwoma ;-)
I 74 dodanych znajomych :-)
Przyznam się, że codziennie tam wchodzę, na 30 sekund sprawdzić czy ktoś jakichś komentarzy mi nie je*nął :-P
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Niestety? :-D
Mafioso napisał(a):
Niestety? :-D


Nie lubię tego portalu ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]