Nasza-klasa

Czy masz konto na naszej-klasie?
63% (33)
25% (13)
12% (6)
0% (0)
Liczba głosów: 52
Ja usunąłem ze względu na regulamin.
Obrazek
mmm odkop widzę.
NK posiadałem, ale niedawno usunąłem, nie podobało mi się kopiowanie funkcji z Facebooka (z którego od niedawna korzystam)
@Up: Też mi się to nie podobało.

Ja wywaliłam swoje konto na nk, bo nie wiem, co było w tym regulaminie, nie czytałam go. A poza tym ktoś chciał się czegoś doszukać na moim profilu, no i w ogóle biedna ta stronka. Ten regulamin zagina. Wątpię w to, że ludzie to czytali. Trzeba przyznać, że Facebook wygryzie naszą-klasę. Ale oby pokemony zostały tam, gdzie są.

@Down: Zabrzmiało, jakbyś sądził, że wszystkich użytkowników naszej-klasy nazwałam pokemonami. Tak nie jest, nie miałam tego na myśli.
Obrazek
Facebook robi się u nas coraz bardziej popularny. Jeżeli pokona w jakimś stopniu NK, która dobitnie stara się ściągać co nowsze rzeczy z facebooka, to i tak większość ludzi (pokemony jak ich nazwałaś) właśnie na facebooku założy swoje konto.

Edit. Kasiu, z Twojego postu nie wynika że tak sądzisz oczywiście. Po prostu ja sam uważam że "pokemony", stanowią większość tego portalu, to moje zdanie i wcale Ci go nie przypisuje ;-)
muore il bandito, la mafia vive
te wszystkie portale są tak naprawde bezsensu , ja mam konto na nk ze wzgledu na "poglad" ludzi , duza baza danych jakby niepatrzec zawsze sie moze przydac .Pozatym kiedys była fotka pl powstala nk ,kazdy mowil ze nk jest ok a fotka dla pokemonow teraz jest moda zeby mowic ze nk to pokemony a facebooka wychwalacie w najlepsze :Dczy aby niezabardzo traktujecie te stronki ? przeciez to niesluzy jako jakis wpis do urzędu to gdzie mamy konto :D to są zwykle glupie strony na ktorych zakladamy konto .. nic wiecej :) wogole jakas dziwna forma kontaktu miedzyludzmi powstala przez to , kiedys byly listy potem telefony ,smsy ,maile , gadu gadu a teraz jak widac czlowiek ktory niema nk/facebooka jest odciety od swiata i ja niestety jestem zmuszony miec gdzies glupie konto zeby byc "na czasie" XD
a co do pokemonow na nk glupich prezencikow nk talkow i innych glupot , kto to nakrecil ? my sami .
Nk bylo na poczatku nastawione na klasowe znajomosci nk sie zaczelo pozniej rozwijac w nowe funkcje (od tego sie zaczelo narzekanie ze robi sie z tego fotka) ale kto tych funkcji oczekiwal ? Moi drodzy nasi rodzice ,wujkowie ktorzy maja tam konto niezniszczyli nk glupotami tylko my :) Szczegolnie swiadcza o tym wpisy typu "wole facebooka bo ma lepsze funkcje od nk ":D tym bardziej wieksza szkoda bo nk bylo przelomem w kwesti przekonania sie starszych pokolen do internetu ale my mlodzi udowodnilismy im ze internet jest gowno warty i pelny analfabetyzmu :) a potem sie dziwimy dlaczego nasi rodzice powoluja sie tylko na telewizje (a bo w telewizji mowili .... ) telewizja jest dzialką starszych ludzi , internet jest mozna powiedziec obslugiwany przez nas -młodych :) i jak narazie zrobilismy jeden wielki smietnik :) Taki samokrytyczny post :) co wy o tym myslicie ?
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Masz racje, ale to, że ktoś mówi, że facebook jest lepszy od nk, nie znaczy, że mówi to tylko dlatego, że jest taka moda. Sam używam facebook'a, ponieważ byłem kiedyś na wymianie w Niemczech i facebook, który jest międzynarodowym portalem umożliwia mi kontak z ludźmi, których tam poznałem. Kiedyś próbowałem wytłumaczyć gościowi u którego gościłem i który gościł u mnie jak założyć konto na nk, w końcu się udało, mieliśmy jakiś tam kontakt, ale potem zaczął się pytać pytać, czemu ludzie wysyłają mu ogłoszenia matrymonialne i ogólnie spamują skrzynkę, dlaczego ludzie, których nigdy na oczy nie widział wysyłają mu jakieś zaproszenia. Poradziłem mu, żeby usunął konto co też zrobił. Na fejsie raczej nie spotyka się takich sytuacji, a jak już to bardzo rzadko.
Obrazek