Nasza-klasa

Czy masz konto na naszej-klasie?
63% (33)
25% (13)
12% (6)
0% (0)
Liczba głosów: 52
Acozz napisał(a):
Bardzo bezmyślne z ich strony. Swoją drogą to też ściągnięte za logiem Google które co chwile jest zmieniane w taki "historyjkowy" sposób.


Najgorsze jest to, że nasza-klasa coraz częściej ściąga od innych stron, o ściąganiu kasy nie wspominając.
muore il bandito, la mafia vive
Mam i nie mam zamiaru usuwać.
To co czytam u nie których którzy mówią że mają osoby po 300-400 osób na naszej-klasie to połowa to ,,FAN KLUB KREJZOLEK PLAYBOYA"..
Sam mam 466 znajomych z czego mogę powiedzieć że 150 około to Friend z Gier, portali takich jak Mafiatown mam np.Gangstera :)
Reszta to rodzina i znajomi ONLY !
Nie mam zamiaru płacić im za nic..
A jak GG ma te swoje 'problemy' nk raczej działa i można się dogadać z kim się chce :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hanys napisał(a):
z Gier, portali takich jak Mafiatown mam np.Gangstera :)


Prawda ^^

No więc jak widać mam konto na nk, i też nie usunę, chociaż jest tam bu**** z lekka. Wkurzające te emo i inne :/ Powinni to zablokować, jedyne fajne fikcyjne konto na nk to MafiaTown :D No a to płacenie za prezenty... Na co to komu, a naiwni ludzie i tak to kupują :-/ To nie ta sama nk co kiedyś.
Obrazek
Gangster napisał(a):


Prawda ^^

No więc jak widać mam konto na nk, i też nie usunę, chociaż jest tam bu**** z lekka. Wkurzające te emo i inne :/ Powinni to zablokować, jedyne fajne fikcyjne konto na nk to MafiaTown :D No a to płacenie za prezenty... Na co to komu, a naiwni ludzie i tak to kupują :-/ To nie ta sama nk co kiedyś.


Nie widać :-P

Coraz częściej ludzie usuwają tam konto, ale i tak 90% z nich wróci za jakiś czas. Ja nie usuwam, tymi wszystkimi bajerami się nie interesuje i nie ma sensu robić wielkiego halo, że NK zmienia się w fotke.pl, taka już natura portali społecznościowych. Jestem, będę, nie usunę i żyje i żyć będę. :mrgreen:
Obrazek
Nasza-Klasa, zmieniała się z "Portalu dla ludzi z klasą" na "Miejsce spotkań" :->
muore il bandito, la mafia vive
Jeszcze trochę i się z tego zrobi serwis randkowy :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Off Top :
Przystojny Rafał Kameralnie.Szukamy władcy który uczyni ze mną co chce. Instrukcje z krótką animacją Tresury !! xD (Legionowo klasa III c rocznik 56) Szukam Offert <lol2>
To będzie dobre Shizone daje ci 5 za ten komętarz:p
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A tak pomijając oferte pana z góry,NK się stacza.Wyciąganie kasy,jakieś super zdjęcia,Eurogąbki...Nigdy nie lubiłem naszej-klasy ,a teraz to to uczucie się jeszcze powiększa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
A tak pomijając oferte pana z góry,NK się stacza.Wyciąganie kasy,jakieś super zdjęcia,Eurogąbki...Nigdy nie lubiłem naszej-klasy ,a teraz to to uczucie się jeszcze powiększa.


Komercja - prędzej czy później każdy jej ulegnie.
Mam i polecam go innym bo bardzo fajna stronka 8-)
***BRAK*** DJ RemoOoOOOooo DJ TiestOoOoOo hihihi
Niegdyś miałem tam konto, wtedy stronka była jeszcze w miarę fajna. Ostatnio jednak postanowiłem je usunąć, bo moim zdaniem portal "zszedł na psy" i traci swoją pierwotną funkcję. Łatwo przekonać się o tym wpisując w Google np. hasło "absurdy nasza -klasa", itp. Dla przykładu taka strona:
http://naszaklasa.blox.pl/2010/03/Wspinaczka-na-slupa.html
Po porostu zraża mnie głupota niektórych użytkowników tego portalu.

// Linki podawaj w tagach URL - M.
Mam konto na NK, ale to już nie to samo co wcześniej. ;-) Wkurza mnie to, bo zrobili drugą Fotkę pl, a przecież wcześniejsza wersja była o wiele lepsza. Nie było tego oceniania zdjęć itp. Potem niektórzy skasowali swoje konta, ja jeszcze jakoś mam swoje, nie chce mi się jego kasować ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Ja nie mam konta i nie zamierzam mieć. Uważam , że NK została stworzona dla starszych ludzi , którzy nie widzieli się od przynajmniej kilkunastu lat.
Salieri Cię dorwie
Mam kknto na nk, ale prawie w ogóle z niego nie korzystam, sprawdzam, tylko czasem, czy piszą coś ludzie z mojej klasy w sprawie sprawdzianów.
Do kontaktów tworzyskich używam fejsa :))
Obrazek
też mam konto.ale bum na nk już minął. Wchodzę raz na jakiś czas popatrzeć. To jest lepsze niż mohery pod kościołem.Wiadomo po fotkach kto z kim gdzie co i jak i czy już urodzone dziecko jak ma na imie i ile waży. :P teraz znów zauważyłem przechodzą wszyscy na Face Book.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I