Mundial w RPA

Skoro praktycznie walczą o życie... :P No ale raczej z Brazylią szans nie mają.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
tia ja chcę zobaczyć w tym meczu jak się ma sprawa z kibicami koreańskimi, bo z racji tego, że koreańczykom nie wolno wyjechać z karaju, Kim Dzong Il wynajął podobno Chińczyków by dopingowali jego drużynę :D

A tak serio to mam nadzieję że ten psychol im nic nie zrobi, po odpadnięciu z mistrzostw
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Dziś gdzieś czytałem o "obozie treningowym" Koreańczyków, podobno wyjeżdżają na roczne zgrupowania gdzie ciągle biegają i się zżywają.

Poza tym sam trener powiedział, że będą grali ku chwale wodza. To jest straszne...
Obrazek
Niedługo zacznie się mecz Brazylia vs Korea, a to co usłyszałem to masakra. Podobno za porażkę Koreańczycy mogą trafić do obozu pracy(!!!). :-? Nie wiem czy to jakiś żart, czy czarny humor, ale po prostu szkoda ludzi. Ba, ponoć ich ośrodek znajduje się w jednej z biedniejszych dzielnic i jest ogrodzony drutem i pilnie strzeżony. Cholerny reżim.
"Next time... There'll be no next time"
WTF?! Ej co się dzieje z Brazylią? Czy tylko ja mam takie wrażenie że Brazylijczycy grają na pół gwizdka, aby tylko nie uwalić tych biednych Koreańczyków?

Bo patrząc na ich grę: brak ruchu do przodu za piłką, niedokładne strzały, fatalne dośrodkowania czy puszczanie Koreańczyków pod swoje pole karne nie mogę oprzeć się wrażeniu że tak jest?
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Cpt -> czytałeś na WP? Tak, to prawda. Ja przed mundialem słyszałem, że właśnie w latach 60' całąreprezentację wysłano do obozu pracy i teraz może być podobnie. Ale po dzisiejszym meczu to nie mają się czego wstydzić.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
haha a więc Hiszpanie którzy są tu murowanymi faworytami moczą w swoim pierwszym meczu no proszę, kto by pomyślał. Największa póki co niespodzianka na MŚ 2010
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Coś chyba zbyt pobłażliwie podeszli od Szwajcarów.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Honduras – Chile 0:1,

Elegancki mecz. Chile zagrali na prawdę ładną piłkę. Spokojnie mogliby strzelić więcej bramek. Mam nadzieję, że wyjdą z grupy.

Hiszpania - Szwajcaria 0:1,

Nie ma to jak pruć na bramkę przeciwnika jak głupi, ten wykona parę strzałów na twoją bramkę, ale ten jeden strzał okaże się celny :-) To jest piękno futbolu :mrgreen: Hiszpanie ładnie klepali, ale oni chyba chcieli wejść z tą piłką do bramki Szwajcarów.
"Next time... There'll be no next time"
Obu meczy nie oglądałem, ale wynik meczu Hiszpania - Szwajcaria totalne zdziwienie.

Bardzo podobał mi się także mecz w wykonaniu Koreańczyków z Północy, było widać wielki zapał do gry, nie płakali przy byle faulu jak to ma miejsce w innych zespołach, co zresztą bardzo mnie drażni, nie ma nic gorszego niż teatrzyki na boisku.
Obrazek
Sory za double.

Myślę, że już czas pochwalić się swoim miejscem w ruletce GOLa.

Obrazek

Dzięki wygranej Urugwaju skoczyłem z 1310 miejsca na 766 miejsce.
Jest to moja dotychczas najwyższa pozycja. Wasza kolej jeżeli bierzecie udział w tej ruletce.
Wklejajcie jedynie te rameczki.
Obrazek
Kurczę, nie brałem od początku udziału w tej zabawie, a teraz to raczej nie ma już sensu :-(

Argentyna : Korea Południowa 4 - 1

Meczu nie dało mi było obejrzeć, więc nie wiele mogę powiedzieć. Hattrick Higuain`a, no, no.

Grecja : Nigeria 2 - 1

Do 33` minuty Nigeria ładnie grała. Gdyby nie ta czerwona dla Kaita, mecz chyba wygrałaby właśnie Nigeria. W ogóle nie mam pojęcia co strzeliło tego gościa, ale nie chciałbym być w jego skórze teraz :-)
Grecja nie miała innego wyjścia jak przycisnąć grającą w 10 Nigerię i wykonała to co miała do zrobienia.

Francja : Meksyk

No, Francja nie ma innego chyba wyjścia jak wygrać, bo później to będzie ciężko. Malouda powinien zagrać w pierwszej 11, a Ribery`ego dałbym na pozycje bocznego napastnika, a nie skrzydłowego. Zapowiada się ciekawie, stawiam na 2 : 1, albo 1 : 0 dla Francji :mrgreen:
"Next time... There'll be no next time"
hehehe no i żabojady dostały za swoje(mówię tu o spotkaniu Francja Irlandia)w ogóle nie powinni grać na tych mistrzostwach
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Faworyci mundialu nie są tacy bezkonkurencyjni, słabsze ekipy grają porównywalnie do wspomnianych "faworytów". Jestem ciekaw czy piłka mistrzostw (Jabulani) ma jakiś wpływ na bramki decydujące o zwycięstwach? Jak można wyczytać to ta piłka jest trudna do złapania. Na chwile obecną to nie można wytypować pewnie faworyta turnieju w RPA ale jak powszednie wiadomo sport jest nieprzewidywalny.
Francja ładnie poleciała w kulki. Wystarczy, że Meksyk zremisuje z Urugwajem i Francuzi żegnają się z Mundialem. Ja to bym się cieszył jakby Meksyk z Urugwajem wyszli z grupy, bo zdecydowanie grają ciekawszy futbol od Francuzów na tym mundialu.

Z dzisiejszych meczy to cieszy przegrana Niemców z Serbami. Mam jakiś mały sentyment do Serbów (Stankovć :-) ). Ogólnie to meczy tych nie było mi obejrzeć, jedynie Anglii z Algierią. Właśnie...takiego meczu w wykonaniu Angolów się chyba nikt nie spodziewał. Tyle niecelnych podań i strat w polu. Mając takich grajków i trenera pokroju Capello to aż dziw, że z taką Algierią tylko na remis. Masa kuponów dziś poszła do kosza zapewne, a bukmacherzy zacierają ręce :-D
"Next time... There'll be no next time"