Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Moto i Foto

To Fiat 133.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun, dobrze ;-) Auto występuje też pod nazwą Seat 133.

Grucha napisał(a):
Pierwszy raz widzę to auto na oczy, a małego fiata dobrze znam. Ale to jest samochód seryjny czy jakiś niespełniony prototyp?

Auto jak najbardziej seryjne, przeznaczone głównie na rynek hiszpański. Z małym Fiatem miało niewiele wspólnego poza stylistyką.
A ode mnie coś nowszego
Obrazek
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Seat Toledo mogłeś dać coś trudniejszego :-P
Zdajesz. Twoja kolej.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To teraz może coś w stylu retro, bardziej pasujące do klimatu Mafii. Dodam że widoczny na zdjęciu egzemplarz został poddany lekkiemu tuningowi wizualnemu, jednak zmiany są naprawdę niewielkie. Jeśli ktoś zna ten model nie powinien mieć najmniejszego problemu z rozpoznaniem go.
Obrazek
Nie do końca jestem pewny, bo nazwy nie pamiętam, ale to coś nazywa się chyba Black Bat Roadster. Mogę się mylić.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Zgadza się, to nazwa tej przeróbki - co prawda mnie bardziej chodziło o model bazowy czyli Wiessman MF5 ale już się nie będę czepiał. Twoja kolej!
To auto pojawia się w Mafii TCOLH

Obrazek
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Banał...Chevi (taki mój skrót od Chevrolet) Master Sedan 1937.
Niestety, Bolt, to nie jest żaden chevrolet.

Podpowiedź: Auto wyprodukowane przez amerykańską marka samochodów osobowych. Należącą do koncernu General Motors Corporation w 1935r.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Pontiac Chromium... Wzorowano na nim Crusadera z Mafii. Zmylił mnie podobny profil boczny do realnego Schuberta Six i nie zauważyłem emblematu na masce.
Zgadza się. Twoja kolej, Bolt.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Obrazek
Toż to Fiat Multipla 600 z '62. Cacucho, jakich mało.

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron