Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Moto i Foto

Coś z Polski, proszę podać markę, model i rocznik.
Obrazek
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
FSO Polonez 1500 MR '87
Hold that tiger, hold that tiger...
Nick na M2-mp: Preston Tucker
Odpowiedź jest poprawna. Zapodaj swoje pytanie, bo nie doczekalibyśmy się reakcji od Problemowicza.
Proszę bardzo :)

Ten, kto poda mi jeszcze historię tego konkretnego egzemplarza, ma niemałe propsy!
Akurat mam ten film u siebie na dysku (fakt, że po francusku ale mam) :mrgreen:
Tak więc obrazek przedstawia Forda Mustanga Mach 1 czyli Eleanor z filmu Halickiego z 1974.
Samochód jest przerobioną wersją z '71 roku na model '73 - nie powiem dokładnie która to sztuka spośród trzech, które reżyser kupił ale to nieistotne.
Z wikipedii akurat wyczytałem, że kiedy Halicki przeskoczył nad tymi autami w ostatniej scenie, tosobie nadwyrężył 10 kręgów i od tamtej chwili już nie chodził tak jak kiedyś :-F Kawał prawdziwego Muscle Cara z lat siedemdziesiątych.
Zgadza się. Ten egzemplarz to ten sam, który istnieje do dziś w formie porozbijanej i brał udział w scenie skoku. A większość wgnieceń z przodu zawdzięcza scenie, w której Eleanor uderza w słup i się obraca. Ta scena w rzeczywistości była wpadką (Halicki naprawdę stracił kontrolę nad autem), jednak uznano ją za dobrze nakręconą i umieszczono w filmie.
Obrazek
Zabawkowe autko ze sweet 90'ies :->
Kto odgadnie?
Samochód w kształcie wściekłego psa. Zgadłem?

Dobra..

Obrazek
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
DAIHATSU Gran Max Natknąłem się kiedyś na to, podczas przeglądania ofert na popularnym serwisie motoryzacyjnym :-)

Ktoś odgadnie co to za cudeńko? :

Obrazek
Każdy fan polskiej motoryzacji powinien wiedzieć co to za autko - to replika CWS T1, pierwszego samochodu produkowanego w Polsce (początek produkcji w 1927). Zdjęcie chyba z targów Auto Nostalgia 2014, masa pięknych aut się tam pojawiła ;-)
Oczywiście :-) Replika jest wykonana fenomenalnie. Rekonstruktorowi należą się ogromne brawa za wysiłek, jaki musiał wyłożyć na wykonanie tego dzieła sztuki na kołach. Co do samych targów, szkoda że nie miałem okazji na nich zagościć. W moim mieście niewiele jest organizowanych tego typu imprez.
Wcisnę się na chama i prostaka, nie bijcie mnie :P
Obrazek
Obrazek
Porsche 911 GT3?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Nie. Ale kształt faktycznie jest bardzo podobny :-F
Obrazek
No przecież to jest RUF RT12 ;P
dobra to od razu z grubej rury
Obrazek
Podpowiedź - to nie jest Fiat Siena.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
cron