Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Moto i Foto

To nie może być nic innego jak Fiat Siena :)) Zapewne w twoim queście chodziło o rozpoznanie koreańskiej nazwy auta, co bez posiłkowania się Wikipedią jest niemożliwe. Pyeonghwa Hwiparam o to chodzi? Moim zdaniem sam już sobie odpowiedziałeś podając w poście najpopularniejszą nazwę a nieważne ile auto ma nazw, pod każdą jest to ten sam samochód.

Jeżeli jednak się mylę, zwracam honory i gratuluję bardzo dobrego przykładu ;-)
Tak, to jest Pyeonghwa Hwiparam. Zadajesz :))
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Hmm... Może ten przepiękny pojazd? (oczywiście jak na moje gusta)

Obrazek
Aby nie było wątpliwości, jest to trójkołowiec ;-)
Velorex? Przypomina mi się z Ikarus Mod.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Dobra odpowiedź ;-)
Obrazek
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Oj coś ta zabawa stoi, a chciałem dać szansę innym :-P Żeby nie wyszło później, że tylko ja i kolega Problemowicz się tutaj bawimy...

To Lotus Seven? Skojarzył mi się z pewnym samochodem w grze The Saboteur, który był wzorowany na tym Lotusie.
Obrazek
Co to za auto? :-)
Włoski Fiat 125P?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tak jest :) Twoja kolej.
Obrazek
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To radziecka Łada Samara. Jeden z popularnieszych modeli Łady na wschodzie.
Zgadza się !
Twoja kolej.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To może ja dorzucę pewne, ciekawe auto:

Obrazek

Aby nie było wątpliwości, to nie jest maluch ;-)
Samochód posiada w zasadzie dwie nazwy.
Pierwszy raz widzę to auto na oczy, a małego fiata dobrze znam. Ale to jest samochód seryjny czy jakiś niespełniony prototyp?