Mafia TCOLH Mini Army mod

Stworzyłem malutką modyfikacje(lub coś co ją przypomina) która dodaje do Freeride malutką armie w sklepie żółtego Pete'a (7 gangsterów oraz Sam'a i Paulie'go po Barem Salieri'ego) których możemy zabrać ze sobą.
Możemy to zrobić klikając przed nimi PPM.
Link:
http://www.mediafire.com/download/y9e8d ... rmymod.rar
Na podobnej zasadzie z tego co pamiętam działał Bodyguard mod (można była zabrać ze sobą kilku gangsterów), ale przetestuję tę i się wkrótce wypowiem ;-)
Dobrze by jeszcze było, gdybyśmy mogli za wynajęcie gangstera płacić odpowiednią sumkę. Wydawałoby się to bardziej realistyczne a zarazem urozmaicało rozgrywkę - musielibyśmy zarobić trochę kasy żeby takiego mafioza wynająć.


Edit: W sumie to całkiem niezły pomysł na modyfikację. Ja się średnio na tym znam, dlatego napiszę to tutaj. A gdyby tak w kilku miejscach w mieście porozstawiać takich gangsterów do wynajęcia? 5000$ na głowę? do tego każdy z animacją palenia fajki? Oczywiście thomson w asortymencie. Pewnie bym z tego często korzystał podczas gry :))
Fajny pomysl;) ja robie farm mod (ulepszam tereny pozamiejskie) niewiem kiedy wyjdzie bo narazie nie mam czasu.
Pobrałem, przetestowałem i muszę powiedzieć, że nawet niezła modyfikacja, choć takie mody już były m.in. Bodyguard mod, o którym wspomniał Bolt, czy Little Italy park mod.
Niemniej jednak, jeżeli popracujesz nad tym modem to będzie on o wiele lepszy od wyżej wymienionych.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Płacenie sumki np.1000$ za gangstera to dobry pomysł.
Pomyślałem jeszcze nad dodaniem w pewnym miejscu grupki gangsterów Morello.
Czyli bralibyśmy swoją armie i jazda!
Oraz dodaniu paru samochodów nieużytych w grze i poukrywaniu ich na mapie.
Możesz także zbudować swego rodzaju fortecę jak w Little Italy park mod ogrodzić swoje terytorium np. okolice sklepu żółtego Pete'a dać jakieś pojazdy np. Black Metal, uzbroić swoich ludzi w jakąś inną broń np M1903 Springfield czy mosiny. Fajnie by było zobaczyć mod z jakąś wojenną jatką.

ps. Również popieram płacenie swoim ludziom,ale Paulie i Sam mogli by być darmowi.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Zrobiłem kolejną wersje moda.
Zmiany:
-dodany Celeste w wersji brązowej przed sklepem Zółtego Pete'a
-dodane pojazdy przed modelem Clark'a: Traktor i motor
-dodane grupek wrogich gangsterów w okolicach boiska do football'u
Link:
http://www.mediafire.com/download/i7cux ... ymodV2.rar
No no no... popracuj jeszcze trochę, a mod będzie czymś bardzo ciekawym :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wersja trzecia.
Zmiany:
-za wynajem gangsterów trzeba płacić u ich szefa(którego znajdziemy w korytarzu) ,by to zrobić klikamy przednim PPM ,zabierze nam to 1000$(np. chcemy jednego gangstera klikamy jeden raz ,chcemy trzech klikamy trzy razy itp.) i idziemy po gangstera/gangsterów na dół ,klikamy przed nim/nimi PPM i wtedy zaczyna/zaczynają podążać za nami.
Link:
http://www.mediafire.com/download/q4394 ... ymodV3.rar
Kurde... Jak tak dalej będziesz pracował, to do jutra nową mafię będziemy mieli. :-D
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hahah, dokładnie. Nie spiesz się tak, pomyśl co mogłoby być dobre, co można zmienić, dodać i na spokojnie, nie wydawaj kilka wersji dziennie, tylko jedną porządną :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dałem dwie wersje jednego dnia bo zapomniałem o pewnej rzeczy do moda(tutaj o funkcji płacenia za wynajmowanie gangsterów).
Przetestowałem moda i szczerze to jestem średnio zadowolony. Pomysł super, aczkolwiek kilka rzeczy nie zostało dobrze przemyślanych.
Podczas gdy wybrałem trzech gangsterów, dwóch poszło za mną zaś trzeci lekko podszedł do mojej postaci po czym się zatrzymał i już dalej za mną nie ruszył. Jest to spowodowane pewnie tym, że się zablokował o inne postacie. Tak jak podejrzewałem, wiele interaktywnych postaci w małej przestrzeni to średni pomysł :-/ Lepiej, gdyby werbować ich bezpośrednio z ulicy.
Drugą już nieco drobniejszą sprawą jest znacznik życia bandziora. Jest na nim wizerunek Paulie'go, ponadto nawet gdy wybierzemy kilku i tak pozostaje cały czas jeden znacznik. Nie lepiej gdyby go po prostu nie było wcale?
Szef jak to szef, ale takiej armii to również powinien być uzbrojony nie byle w co. Zamiast stać jak ta *** kiedy go atakujemy, powinien natychmiast poczęstować nas ołowiem ze śrutówki. Podobnie z gangsterami, gdy ich atakujemy nie powinni być już po naszej stronie ;-)
Małe też rozczarowanie ceną za gangstera. 1000$ możemy zarobić zabijając dwóch konkurencyjnych na ulicy lub przekraczając prędkość 100 km/h przez 10 sekund. Cena usług takiego Pana to powinno być nie więcej, nie mniej jak 5000$

Sorry że tyle narzekania, tym bardziej że na chwilę obecną sam bym tego nawet nie umiał zrobić, ale uwielbiam mieć produkt dobrze wykonany i sprawiający frajdę ;-) Z brązową Celestą fajny pomysł. Ogólnie tyle parkingów w Mafii jest pustych, dobrze by było chociaż po jednym lub dwa auta tak postawić bynajmniej na większości z nich :-)
Z tymi pustymi parkingami to wcześniej na to wpadłem.
Kilka będzie zapełnionych ,ale reszta pozostanie pusta(np. pod szpitalem dałem pare samochodów i dwa ambulanse ,w auto komisie w hoboken parę Boltów(czerwonych)
,i nie będzie można ich kupić są tylko na ozdobę ,dlaczego? bo nie da się z tamtąd nimi wyjechać).
A z zacinającymi się gangsterami ja ich wyprowadzałem po kolei ze sklepu.
Zacinali się dlatego bo inni gangsterzy pewnie zagradzali im drogę.
Cieszę się z tych aut na parkingach ;-) zawsze takie elementy dodają uroku grze. Ogólnie od bardzo dawna marzyła mi się modyfikacja dodająca nieco życia do freeride. Jakieś stragany w Chinatown i większe grupy ludzi przy nich zebrane. Ludzie rozmawiający na ulicy w małych grupkach dwu lub trzy-osobowych, czy robotnicy wykonywujący jakieś prace przy elewacjach, elementach otoczenia itp. Tworzenie takiego moda to z pewnością kupa roboty i nie sugeruję aby te elementy się pojawiły w kolejnych wersjach, to tylko takie moje rozkminki.
Od dawna używam modyfikacji zwiększającej natężenie ruchu ulicznego, przez co pojawia się dużo więcej aut oraz przechodniów w zasięgu naszego wzroku, co cholernie podnosi na realiźmie i uprzyjemnia komunikację po mieście.
Mafia jest grą już dość wiekową, cieszę się że są jeszcze tacy ludzie jak chociażby ty, którzy jeszcze o niej pamiętają i starają się uprzyjemnić rozgrywkę do niewyobrażalnego jak na tamte czasy poziomu ;-) Trzymam kciuki za tą modyfikację i z pewnością będę ogrywał każdą koleją wersję.