Mafia II została wykastrowana

Szukałem tego screena dobry tydzień bo dobrze pamiętam że wpadł mi w oko gdy Mafia 2 była jeszcze w wersji beta. A więc kolejna misja której się nie doczekaliśmy, napad na konwój z udziałem Vito (koszulka jeszcze z wersji beta), Joe i Henry'ego :



Na dodatek kilka innych screenów, może nie wszyscy widzieli :

Zadyma na dzielni :


Zadyma w barze :



Ostatni strój po prawej, nie pamiętam tego garniaka w grze :

muore il bandito, la mafia vive
Nie widziałem jeszcze tych screenów. Dobra robota, Mnich
Mnich napisał(a):
Ostatni strój po prawej, nie pamiętam tego garniaka w grze

Z tego, co pamiętam, to w/w garnikczek jest dostępny we FR JA V3.0.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ten garniak CHYBA pojawia się w momencie

Dałem w spojler, bo to spojler jest.

Doceniam, że napracowałeś się przy kolorowaniu tego wyrazu, ale naprawdę nie było takiej potrzeby - M.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
@Woodens
Tam pojawia się wersja bez okularów z podbitym okiem,a tutaj bez podbitego oka i w okularach.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Woodens napisał(a):
Ten garniak pojawia się w momencie

Dałem w spojler, bo to spojler jest.


Obrazek

Niewiarygodne, przecież masz rację, normalnie identyczny garnitur, tak bardzo że aż wcale ... -.-
Trzeba być chyba ślepym żeby jebnąć taką gafę.

@Łudi : Po primo panie Łudi. Gdzie ja niby robię syf? Wyjaśniłem tylko kwestię TWOJEGO SYFU, bo nawet bez żadnego sprawdzenia wypalasz tutaj że garniak pojawia się w grze mimo że się nie pojawia, co za tym idzie piszesz posta bez sensu. I nie mów mi tutaj o hamowaniu bo nawet się nie rozpędziłem, poza tym nie jesteś tutaj jakimś moderatorem więc takiego nie udawaj. Nie czepiam się, po prostu stwierdziłem że jesteś ślepy.

@Do pana problemowicza : Oczywiście nie mogło tu pana zabraknąć. Po raz wtóry doszukujesz się wyimaginowanych problemów. Nie, garnitury nie są do siebie podobne a ty pisząc swojego posta powielasz syf Łudiego. Nie omieszkam zgłosić waszych "wypowiedzi", bo właśnie tak robi się porządek.
muore il bandito, la mafia vive
Dobrze, pomyliłem się. Jakby nie było wolno. Ale garniak podobny. Może z bety/alphy?
I czemu ty się mnie czepiasz? O wszystko. Wyhamuj, bo robisz syf zamiast porządku. Ehh...
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Mnichu, czego się spinasz? Nawet jeśli, to i tak garnitury są do siebie podobne i nie wiem po co wielkie halo z tego robicie.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Aż z ciekawości pogrzebałem w plikach Mafii II i okazało się, że garniak nie jest wycięty, tylko niedostępny. Mogę go podmienić z innym strojem Joe. Jeżeli ktoś był by chętny ponosić ten garnitur, to na PW.
[Dodano 21.12.2014]
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mnichu - dobrze, że zwracasz uwagę Woodensowi, bo faktycznie się pomylił, ale można było to zrobić trochę mniej agresywnie.

Woodens - jak wspominałem wyżej, masz jakieś pytania i żale do Mnicha - pisz do niego na PW.

Problemowicz - Twój post był całkowicie zbędny, jeśli chciałeś stanąć w obronie Woodensa, również jest od tego PW do Mnicha.

Nie będę usuwał waszych postów, ale przestrzegam przed dalszymi dyskusjami nie na temat. Proszę o rozwiązywanie swoich konfliktów na PW, a nie w tematach.

Każdy następny post nie na temat będzie nagradzany ostrzeżeniem.
Kolejną rzeczą która została usunięta (mam nadzieję że się nie powtarzam) są wyścigi. Prawdopodobnie tryb szybkiego wyścigu był dostępny w menu gry. Ciekawym materiałem do tego może być



oraz artykuł na Empire Times - http://www.game-archivist.com/empirebay/bts_racing.php
Z tym wyścigiem, to już dawno się dowiedziałem. ZAHAR zresztą ma chyba zamiar przywrócić wszystko, co zostało wycięte. Z tego, co wiem, to Friends For Life jest nadal rozbudowywane i kto wie może doczekamy się tej chwili, gdy będziemy mogli zagrać w ''pełną'' Mafię II.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hm, nielegalne wyścigi? To trochę głupie, że dali możliwość modyfikacji auta (jako tako), a nie można nawet brać udziału w wyścigach. Głupi byłby argument, że takie coś jest zarezerwowane tylko dla NFS-a. A z taką fizyka jazdy, jaka jest w Mafii II - cudo.
Napisałem zbędny post :(
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Cześć, prześledziłem cały temat odnoście Mafii 2 beta, kiedyś też dowiedziałem się że w finalnej wersji wycięto licencję na broń, ale pojawia się jedna dziwna sytuacja. Jakiś czas temu rozmawiałem z kolegą o Mafii 2 i mówiłem mu o becie i co zostało wycięte z gry. Kiedy mu powiedziałem o tym że w grze miało być zezwolenie na broń, on był bardzo zdziwiony i mówił mi że przecież pozwolenie na broń jest w finalnej wersji, kłóciliśmy się, nie wierzyłem mu. W końcu kolega powiedział że jak mu nie wierze to nagra dla mnie telefonem kawałek rozgrywki, jak wyciąga broń przy policjantowi, policjant do niego podchodzi i mówi żeby pokazał mu pozwolenie na broń, i na dole przy radarze pojawia się funkcja nie pamiętam dosłownie ale "show me your LTC" czy jakoś tak. Pomyślałem że to jakiś film z YT z bety, ale ostatnio na wigilię klasową kolega przyniósł lapka do szkoły żebyśmy sobie mogli pograć w gry. Odpaliłem Mafię i sprawdziłem jak jest z tą licencją i mnie nie okłamywał, grę ma pirata, ściągana bodajże z TNT torrent albo Kickass torrent, u mnie na pirackiej wersji z TPB nie było licencji na broń, i z dilmu Vadmim M też wynika, że licencja na broń jest tylko w becie więc cała sprawa wygląda ciekawie, na dniach od kumpla zgram sobie jego wersję Mafii 2 i sprawdzę co i jak. Także rzuciło mi się w oczy to że bronie mają większy odrzut niż u mnie (może mi się tylko wydawało) ale było to bardzo zauważalne, na przykład kiedy strzelałem ze strzelby, celownik leciał na samą górę ekranu odwracając kamerę ku niebu, z Thompsonem podobnie tylko że kamera uciekała znacząco na boki. Wiem że pewnie mi nie wierzycie ale kolega nadal ma chyba nagranie na telefonie z rozgrywki, więc postaram wam się je w najbliższym czasie udostępnić.
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Z tego co widziałem w niektórych problemach na forum, gdzie się potem okazywało, że osoby mają piraty, stwierdzam, że mają to do siebie, że mają powgrywane różne gówna, dziwne modyfikacje, jakieś syfy itp. jakoś mnie to nie dziwi. W oryginalnej grze po licencji na broń zostały tylko nieużyte teksty w plikach.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tutaj zdjęcia z bardzo wczesnej wersji gry. Jak widać jest wiele elementów takich jak radar których brakuje w ostatecznym wydaniu. Co ciekawe to grafika wydaje się być na tych zdjęciach o wiele bardziej szczegółowa, np. budynki mają znacznie więcej detali.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I mam jeszcze pewne pytanie, czy istnieją takie lokacje, czy zostały usunięte? Bo poruszając się po mapie, nigdzie nie ich zauważyłem. A może są już zbyt przemodelowane i ich nie poznałem?
cron