Mafia 3 - Odkrycia, Teorie.

Postanowiłem stworzyć taki temat, gdyż niestety na forum takowy jeszcze nie istnieje. A mianowicie oglądając trailery/gameplaye po raz enty można dojrzeć różne ciekawe rzeczy. Ja kilka takich odkryłem, z którymi chciałbym się z wami podzielić. Również cieszyłbym się, gdybyście sami tutaj opisywali swoje odkrycia, lub dyskutowali na temat już istniejących odkryć. Tak wiec ja zacznę :)

#1: Zdjęcia bossów do wyeliminowania w całej fabule.
Na Trailerze z E3, gdy Donovan składa zeznania widać tablicę na której możemy zobaczyć osoby, które Lincoln prawdopodobnie już wyeliminował. Widać 7 zdjęć na 9, być może te 2 miejsca na zdjęcie to niezidentyfikowani wspólnicy Marcano. Brakuję tutaj m.in Tommego, czyli tego gościa z PKS'ami który strzela Lincolnowi prosto w łeb. Na samej tablicy rozpoznałem 4 osoby. Widać tam Tonego Derazio, Psycho-babkę z trailera, Lou Marcano, oraz samego Sala Marcano.
Obrazek

#2: Gość z Bokobrodami, który Strzela do Lincolna to jest Tommy, którego Lincoln wywozi na bagna w pierwszym trailerze. Jest to ta sama osoba, która rzuca papierosa do rozlanej benzyny.
Obrazek
Obrazek

#3: Lincoln i Tommy kiedyś się prawdopodobnie przyjaźnili. W trailerze, gdy Lincoln wyskakuje z rampy w motorówce można zauważyć, że na pokładzie jest Tommy i 2 inne osoby. Za sterami siedzi Lincoln. Czyżby Lincoln z Tommym się wcześniej przyjaźnili? Co ciekawe widać jakby płynęli tą łodzią dla zabawy, a nie w celu jakieś misji. Być może to miało miejsce przed Wietnamem.
Obrazek

Mam nadzieję, ze temat wam się spodoba i wywiąże się z tego jakaś ciekawa polemika :)
Ten gościu co strzela lincolnowi w głowę to Giorgi Marcano (syn Sala Marcano) a nie tommy http://vignette3.wikia.nocookie.net/maf ... 0627015744
Tomy to moze byc (na 2 zdj pierwszy po prawej) https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q= ... 9710382194
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
To w takim razie coś mi tutaj nie pasuje. Lincoln wywozi na Bagna Tommego, który to rzuca tego fajka w benzynę. Widać po butach, że to on. A na 3 trailerze widać, że to ten... Giogri rzuca. Coś mi tutaj nadal nie pasuje.
Nie sugerował bym się za bardzo pierwszym trailerem , praktycznie wszytko od tamtej pory uległo zmianie łącznie z wyglądem postaci , być może Giogri pierwotnie nazywał się Tommy co do tej psycho baki to gdzieś przeczytałem ze jest ona siostrą Sal Marcano.
Tylko czy buty muszą oznaczać tą samą osobę? Przecież takie same buty mogło mieć kilku facetów w tamtych latach, więc tym bardziej dwóch. A zauważcie, że spodnie w obu przypadkach są inne. Raz ciemne - Tommiego, a raz jasne - Giorgiego.
Poza tym, trailer z wywożeniem na bagna to nie był trailer pokazujący fabułę i ostateczne postacie z gry, tylko prezentujący tematykę gry.
CO do butów to w pierwszym trailerze właśnie po nich ewidentnie mieliśmy poznać, że Lincoln na bagna wywozi tę samą osobę, co podpaliła lokal Sammiego. Widać to właśnie podczas rzucania fajka, oraz gdy po wbiciu kosy w żebra, aligatory wciągają zwłoki do bagien, właśnie wtedy jest charakterystyczne zbliżenie na buty, które znikają z ekranu. Inaczej nie miałoby to sensu. Chociaż nadal nie ma. Skoro Tommy nie jest Georgim to... to nie ma sensu.

Dodatkowo na mafiawiki znalazłem ciekawe odpowiedzi Developerów na niektóre kwestie w mafii 3. Wkleję po angielsku, gdyż mój angielski super perfekcyjny nie jest, ale aby z tego tekstu zrozumieć sens wypowiedzi wystarczy znać ten język na poziomie uszczelki od umywalki :)

-The game will fill in Vito's time between Mafia II and now, what happened after he killed Falcone and how he ended up in New Bordeaux.

-As to the fate of Joe Barbaro, you will most definitely find out in the game what happened to him. You'll have to spend time working with Vito for the information to come out though. It was a little vague, but they made it sound like Vito doesn't even know and you will somehow find out together.

-The New Bordeaux Postcards are definitely from Leo Galante, no word on if he will make an appearance in the game though.

-Again, they were vague, but they said all of Lincoln's clothing in the game will be scripted to fit what he's doing at the itme, so you wont be able to strut around in tailor made three piece suits like a proper gangster. They did however add in "at this time", so we'll have to wait and see.

-They said you can get into any vehicle and drive it around but the only mention of being able to store them was that Lincoln "will be able to build a fleet of cars".

-No needing to fill up with gas at all.

-You will be able to drive boats, both regular and airboats.

-The Lincoln Clay Case Files were written by Agent Maguire in the present day (2016).

-Police will be very tough, opening fire on them will probably end in you getting killed. No mention of arrest or traffic tickets.

-One of Burke's perks will be access to a police dispatcher to call off the cops.

-Another perk will be an employee at the phone company that can intercept calls, so if you're in a shootout and someone calls the cops, they can make sure those calls don't go through. For those of you unfamiliar with how phones worked back in those days, 911 didn't exist, you had to dial 0 to get an operator who patched you through.

-They said they drew inspiration from the last half of Goodfellas, where everything was falling apart and a documentary called cocaine cowboys.
There will be rocket and grenade launchers.

-No GTA style side activities like shooting pool or hanging out with friends, there will be small side missions like making drug pick-ups and such, but every activity is geared towards Lincoln taking down Sal Marcano and building his criminal empire.

-In addition to the Family Kick-Back Pack, consoles have a couple of pre-order bonuses too. Xbox One will have an avatar and PS4 will have a theme.

-Your underbosses, Burke, Cassandra and Vito will have very in depth backstories.

-The soundtrack will have over 100 licensed songs and they confirmed that every song used in trailers and gameplay videos will be in the game.

-You can get attacked by gators, but you can also feed dead bodies to them.

-There will be a full day/night cycle, time and weather will effect people. Not as many people will be on the streets at night and they'll pull out umbrellas when it rains. There will also be hurricanes and weather will effect car handling.
A z jakiej strony to wziąłeś?
Mógłbyś podać link?
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
"wziąłeś" się pisze.
Masz jak BYK napisane, że z MAFIAWIKI.
Masz tutaj dokładnie źródło:
http://mafiagame.wikia.com/wiki/User_bl ... A_sessions


#Edit.
Wyjaśniło się. Tommy to brat Sala Marcano. PsychoLaska jak ja ją lubię nazywać to również faktycznie siostra Sala, która ma na imię Oliwia. Oraz Georgi, czyli syn :)
Mnie osobiście ciekawi czy dowiemy się coś więcej o rodzicach Lincolna , najbardziej zananą teorią jest ta że jest on synem Joe , co jest według mnie bardzo małe prawdopodobne , niezłym zwrotem fabularnym by było jak by się okazało pod koniec gry że jego Ojcem jest Sal Marcano :)
Ain Sal Marcano, ani Joe nie mogą być jego rodzicami, gdyż jego ojciec musi być czarnoskóry, inaczej nie wyjdzie taki mulat.
Nie wystarczy że matka będzie czarnoskóra?
Z tego co wiem to chyba nie, ale pewny nie jestem. Też kiedyś tak myślałem, ale zostałem wyprowadzony z tego błędu.
Mulat – termin określający potomka mężczyzny rasy białej i kobiety rasy czarnej lub kobiety rasy białej i mężczyzny rasy czarnej - Wikipedia

Nawet w pierwszym demie twórcy mówili że Lincoln jest miksem dwóch ras
TO chyba wiadomo, że mulat to hybryda dwóch ras, ale słyszałem, że aby mualt był... mulatem ojciec musi być czarny.
Nie musi, wystarczy aby jeden z rodziców byl czarny.
cron