Mafia 3 - Odkrycia, Teorie.

To już jest dawno wiadome :p Tam będzie znajdowało się Lotnisko, a główną atrakcją tego miejsca będzie DLC "Faster Baby" gdzie Lincoln wraz ze swą dawną miłością Roxy będą chcieli zabić pewnego szeryfa ;)
A skrócie odkryłeś przedmieścia Nowego Bordeaux o których wiadomo już od ponad miesiąca :D

#Edit

Ostatnio zastanawiałem się jak długa może być mafia 3. Postanowiłem spróbować oszacować czas jaki będzie trzeba poświęcić na ukończenie tej produkcji. Dodam tylko, iż czas gry szacuję razem z cutscenkami ;) Zacznijmy od prologu który wg. kilku źródeł ma trwać ok. 2 godzin w trakcie którego mamy wczuć się w grę i poznać Lincolna od tej strony ludzkiej, a nie tylko terminatora mordującego innych. Po prologu trzeba doliczyć kolejne dwie godziny na zakładanie naszej rodziny czyli poznanie Vita, sprzymierzenie Cassandry i Burka. Kończąc tę cześć liniowej gry zacznie się zabawa sandoboxowa. Przypomnijmy, że mamy dziesięć dystryktów do odbicia. Zakładając, że rozwalanie budżetu każdego z nich zajmie nam powiedzmy godzinę plus do tego ok. pół godziny na misję fabularną to zdobycie 10 dystryktów wraz z wykonaniem misji fabularnych zajmie nam kolejne 15 godzin! Po przejęciu miasta pozostanie nam już tylko główny cel, czyli wyeliminowanie dwóch ostatnich wrogich dla nas ludzi, czyli Salvatora Marcano głowy włoskiej mafii w NB oraz jego syna Georgiego, który posłał nam kulkę w łeb. To zajmie nam ok. godziny dwóch. Podsumowując w mafii 3 będziemy mieli ponad 20 godzin <może dużo więcej> zabawy. Większość pewnie tylko wypełniaczami typ zmniejszanie budżetu danego bossa dzielnicy, ale mimo wszystko będziemy mieli ok. 10 godzin dobrej gangsterskiej opowieści.
Mnie zastanawia gdzie bedziemy nabywac bron jesli zabijemy cassandre.
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo