Mafia 3 - Odkrycia, Teorie.

Czyli nie tylko ja te bezsensowne posty zauważyłem. Ja święty nie jestem, ale jednak staram się trzymać sens wypowiedzi. Natomiast co do konfrontacji z Salem Marcano przypomniał mi się cytat Vita z trailera który został przetłumaczony na "tylko ja mogę zabić tę gnidę" . Może to właśnie Vito się go pozbędzie? Chociaż wtedy Lincoln nie spełnił by swej Vendetty, bo jak wiadomo krzywd wyrządzonych rodzinie się nie wybacza, a Lincoln zapewne sam chciałby ją pomścić. Mam nadzieję, że otrzymamy coś czego się nie będę spodziewał, bo takie akcje zapadają najbardziej w pamięć. Chociaż takie rozwalenie budynku w którym znajduje się Sal Marcano, który ledwo żywy i przysypany gruzami coś mamrocze, a Lincoln podchodzi rozcina mu twarz i rzuca w jego głowę jakąś częścią cegły, która go wykańcza. Może trochę psychopatyczne, ale takie coś mogło by być dobre :)
Może będzie decyzja do podjęcia, kto zabije Sala? Jeśli będziemy trzymać z Vito, to nam właśnie powie, że tylko on to może zrobić? I (to będzie niefajne dla mnie) jeśli mu nie pozwolimy, to trzeba będzie zabić Vito? Hm.

Ja się zastanawiam też nad czasowością. No bo widzimy w tych filmikach Vito na pogawędce z Salem. Na logikę to początek gry, gdy Vito jeszcze nie odwrócił się od włoskiej mafii. Ale wygląd Scaletty przeczy temu, by to był początek. Wskazuje raczej na koniec. Czyżby więc spoiler? Że Vito as wystawi? Albo może to będzie podstęp? Żeby nam łatwiej było zdjąć Sala?
Kiedy widzimy Vito wraz Sal Marcano to zdecydowanie początek , twórcy mówili że Vito i Lincoln spotkają się po raz pierwszy przy okazji jednego z mafijnych interesów co do jego wyglądu to myślę że twórcy sami jeszcze niezdecydowani i jak ma on wyglądać , na ostatnim materiale zauważyłem że postarzyli lekko Sal Marcano. Co do śmierci Sala mam nadzieje że to Lincoln go zabije w końcu to jego vendetta. Ogólnie jestem już trochę zmęczony tematem Vito oraz Joe , prawie pod każdym postem z nowy materiałem dyskusje na temat gry ograniczą się do co się stało z Joe? Albo że Vito powinien być głównym bohaterem. Osobiście man nadzieje że Joe jest martwy a udział Vito grze będzie równy z pozostałymi porucznikami nie chce żeby on stał się centralną postacią w tej grze
Mnie ostatnio zaczęło ciekawić historia samochodu Lincolna. Jako, iż jest to kalka samochodów takich jak pontiac gto z 1968 oraz oldsmobile toronado z 1967 to będę go nazywał oldsmobile. Więc skąd Lincoln go miał? Zakupił go po powrocie z Wietnamu, a jak wiadomo Lincoln bogaty nie był. Ten temat zastanawia mnie już od dość dawna, a pierwszą myślą były pieniądze od państwa za walkę w Wietnamie za które Lincoln mógł kupić sobie samochód, lecz niedawno dostaliśmy trailer w którym widzimy jak Lincoln wraz z Georgim Marcano, Dannym Burkiem i jeszcze jednym kolesiem napadają na bank, więc to mogło tłumaczyć pochodzenie pieniędzy na samochód, gdyby nie jedno ALE. Forsa płonie w pożarze, a dzieje się to w tym samym dniu w którym dzieje się napad, więc ta opcja odpada. Zatem może Lincoln samochód ukradł, gdyż jest cza... ...rującym chłopcem. Raczej to też odpada, gdyż to ma być JEGO prywatny samochód więc musi być kupiony. A może to był prezent na powitanie po powrocie z wojny ufundowany przez czarną mafię?
Przekonamy się już za lekko ponad miesiąc!
Chciałbym poczytać wasze przemyślenia i teorie, więc zapraszam :]
Ten czwarty uczestnik napadu na bank to Ellis Robinson a co do samochodu to wydaje mi się że mógł dostać go od Burke w końcu to on będzie się zajmował tuningowaniem go.
Cholera nawet się nie zorientowałem, iż to jest Ellis w tym berecie ciężko poznać, ale faktycznie to on! Co do kwestii samochodu od Burka wydaje się to być trochę mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.
A może Lincoln miał ten samochód jeszcze przed wyruszeniem na front? Druga opcja jest taka, że kupił go/dostał zaraz po powrocie, od swojej Rodziny. No albo po wylizaniu się z ran po zdradzie włochów. Wiecie, "nowe" życie, nowy image, nowy... samochód. Żeby szybko i stylowo dojeżdżać do swoich celów :)
Ja najbardziej obstawiam zakup po powrocie z Wietnamu, ale przed zdradą.
I w sumie to jest najbardziej prawdopodobne. Może przed napadem na bank Lincoln też robił coś co mu dało fundusze na swój wóz. Też ciekawa jest kwestia jak bedziemy zdobywać nowe samochody podczas fabuły. I czy będziemy mieć jakiś garaż? Może będzie możliwość kupna samochodu, bo w końcu w zestawie rodzinnym dostajemy 3 samochody, tylko czy je będziemy mogli kupić, czy od razu będą odblokowane... to byłoby bez sensu.
Myślę, że napad na bank to na 100% nie pierwsza akcja Lincolna. On w momencie napadu pewnie jest w gangu/mafii już jakiś czas.
Co do kupowania samochodów - stawiam na to, że auta będą odblokowywać się wraz z postępami w grze. A garaż, jeśli takowy będzie, też dostaniemy w pewnym momencie (pewnie po zdradzie i wyzdrowieniu) i będzie tam miejsce na kilka samochodów. Albo u Burke'a będzie można wozy (wóz) trzymać, choć to mniej prawdopodobne, bo w momencie, gdyby trzebaby go zabić, to możliwość przetrzymywania u niego pojazdów zniknęłaby. Albo i nie...? Jeśli byłoby możliwe przejęcie jego siedziby...?
Mnie nadal zastanawia kilka kwestii jeśli chodzi o mafię 3. Między innymi strój Lincolna. Wiadomo, iż nie będzie można się przebierać, tylko on sam swoje ubranie będzie dostosowywał do misji, ale co po przejściu gry? Kiedy będziemy jeździć po mieście... będziemy mieli tylko jeden strój ten z kurtką i nieśmiertelnikami? A może po skończeniu fabuły będziemy mogli się przebierać... albo Lincoln zginie i po fabule będziemy sterowali kimś innym? Też mnie ciekawi jak będą wyglądały zgony Lincolna. Tak jak w poprzednich mafiach, że po śmierci będziemy odradzać się przy ostatnim checkpoincie? A może będziemy odradzać się w szpitalu... Oby nie, gdyż to nie miało by sensu. System śmierci mógłby być taki jak w dodatkach DLC w mafii 2, gdzie zapis odbywał się po skończeniu misji lub w domu. Jeszcze jedna rzecz która mnie ciekawi to paski zdrowia Lincolna. Pewnie zauważyliście, iż Lincoln czasem posiada dwa, trzy, a czasem nawet 5 pasków. Tylko jak je będzie się zwiększało? Tak jak w Far Cry 3 gdzie kolejne paski HP odblokowywało się za EXP, ale EXP w MAFII? A może będzie się zakupywało jakieś specjalnie... hymmm... zastrzyki które po wstrzyknięciu dodadzą kolejny pasek HP, to miało by sens, gdyby takie coś było albo baaaardzo rzadkie, albo baaardzo drogie. A was coś zastanawia, a może pacie jakiś pomysł, lub teorię na zrobienie jednej z rzeczy które napisałem powyżej? Piszcie :)
Mnie jeszcze zastanawia ta scenka z siostrą sala marcano która ogląda swoją zakrwawioną rękę.
Mnie sie wydaje że jest pod wpływem środków odużających .

A jak wy myślicie?
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Mnie zastanawia inna rzecz , wiemy że narracja gry będzie opowiadana po przez rozprawę w roku 1971 , jednak akta sprawy Lincolna prowadzone przez J. Maguire który jest obecnie na emeryturze , datowane są na rok 2016 , jednym z pokazów widzimy również Siwego Ojca Jamesa , wychodzi na to że moment kiedy Maguire mówi że Lincoln Clay zakatował mafię musi on pochodzić właśnie z 2016 roku , czyżby wiec gra miała swój początek własnie w roku 2016?
Mafia III będzie bardzo brutalna dowód to to cyt scenka w filmie poniżej (na początku filmu) (Uwaga spojler)

https://youtu.be/h6SfikX41lY

Nie jest to cała cyt scenka kilkusekundowa
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
No i jedna teoria się rozwiązała związana z samochodem Lincolna. Czarny Muscle Car który nazywa się Samson Drifter tak naprawdę był własnością Elisa, po którego śmierci Lincoln przejął go, aby wykonać swą Wendettę. Faktycznie, ciekawie rozwiązane :)
Chyba odkryłem jeszcze jedną dzielnice w New Bordeaux która nazywa się Lewis Springs znajduje sie za mostem w połnocnej częsci mapy.
Na jednym z gameplay widziany jest tam jakby pas startowy

https://drive.google.com/file/d/0Bw6T0p ... sp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0Bw6T0p ... sp=sharing

Co wy o tym myślicie
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
cron