Jak wygląda wasza Swobodna Jazda?

Nie da się ukryć, że każdy z nas zna swoją Mafię na wylot.
Kierowany czystą ciekawością, proszę o pokazanie kilku ciekawostek z waszej Swobodnej Jazdy :-D

Moja swobodna Jazda dzieje się w Mieście za dnia. Nie mam w niej żadnych modyfikacji (Ilość amunicji jest bugiem po dawnym edytowaniu thompsona - wystarczy prze/załadować i wraca na 50/200.

EDIT 08/04/2010 (miniaturki zdjęć)
A oto kilka z wielu pamiątek po Gangsterach.
Obrazek
W grze widać ich duuużo więcej niż na fotce :-/

Gram bez policji, lecz pewien bug w Mafii pozwolił mi "zarekwirować" kilka radiowozów ;-)
Obrazek

A hajs zarobiłem uczciwą i sumienną pracą. Żadnego modyfikowania.
Obrazek
Ja gram bez modów, a jeśli chodzi o samą rozgrywkę to strzelam do wszystkiego co się rusza.

Za niedługo wrzucę parę fotek.

PS. Ty grasz ciągle na tym samym save czy grasz od nowa. Bo sądząc po ilości pieniędzy to grasz na jednym. :-P
Ja kiedyś grałem ponad rok na jednym save. Przez cały ten czas trochę "naśmieciłem" w mieście. Wszędzie było pełno porozwalanych samochodów, różnorakiej broni itp. Niestety straciłem tego save przez format kompa. Ogólnie lubię grać w mafię na kierownicy, fajnie można się wczuć w jazdę. Szczególnie miło się jeździ poza miastem. Czasem po ciężkim dniu, dla odreagowania, biorę kierownicę i kręcę się bez celu po Lost Heaven. Takie np GTA IV chyba nawet nie ma możliwości podłączenia kierownicy z tego co wiem, zresztą chyba żadne GTA jej nie ma.
Obrazek
Obrazek
To jest moja najstarsza rozgrywka. Pierwszy raz ją zapisałem na Mafii z 2002. Gdzieś ją zgubiłem ale się odnalazła :-)

Tylko jest jedna kapitalna rzecz: NIE wolno wyjeżdżać poza miasto, bo wszystkie nazbierane fury i bronie pójdą się walić. Ale to chyba żadna nowość :-/
Obrazek
Ja właśnie kiedyś nie wiedziałam, że bronie i samochody pójdą się ... po wyjeździe za miasto. Miałam duuużo broni, samochodów naprawianych i ładnie poukładanych, a za miasto wyjechałam jakimś nędznym boltem ^^ A po powrocie... Nie było nic. Byłam wściekła, ale mi przeszło i zaczęłam jeszcze raz, potem jeszcze raz na innym profilu. Obecnie mam 100$ i nic ciekawego do pokazania, ale pogram trochę i pochwalę się screenami ;-)
Obrazek
A ja sobie jeżdżę tu i tam :P Nieraz szukam glitchów. Nieraz chodzę tam gdzie mnie nigdy nie było. Ostatnio zacząłem jeździć po obrzeżach miasta. Na stacje i takie tam :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
A moja rozgrywka w swobodnej jeździe wygląda tak że niekiedy biorę taksówkę i zaczynam szukać klientów tak jak przedtem pracował Tommy jakiś czas grałem z modem ten co otwiera wszystkie miejscówki takie jak bar Salierego i miałem też tego moda z śniegiem i ogólnie się fajnie grało ale też trochę strzelałem do gangsterów rzecz jasna :p ale żadnych screenów nie mam. TO TYLE
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Stary temat... ale jak odkopany, to odkopany :-P

patricko napisał(a):
Takie np GTA IV chyba nawet nie ma możliwości podłączenia kierownicy z tego co wiem, zresztą chyba żadne GTA jej nie ma.


Hehe - zwolnij kolego ;-) Pamiętam, że w swoim czasie grałem w GTA III (tak, to było daaawno temu..) na PS2 z kierownicą. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale na pewno w GTA III było można.

Ale przyznam Ci, że podoba mi się pomysł krążenia po Lost Heaven za swoją kierownicą :-D. Jak dotąd, w ogóle o tym nie pomyślałem.
Obrazek
Moja swobodna jazda to... biorę jakiś samochód prototyp... HotRod najczęściej :) byleby szybki.
Później zostawiam go na parkingu gdzieś, oraz szukam ciężarówki (w czym u mnie jest ona naszym kochanym Żukiem) i gdy znajdę już ciężarówkę, to zabawiam się w dostarczyciela :) zabawa super bo trzeba przestrzegać wszystkich zasad, liczy się czas a można jeździć max 40. I tak od miejsca do miejsca. A na końcu najlepszą niespodzianką są przejechane kilometry i ilość spalonego paliwa. Gdy znudzi mi się dostarczanie towarów to zabieram się za demolkę oraz rajd po ulicach LH oraz Obrzeżach miasta.

A Wy ile średnio przejeżdżacie km lub spalacie paliwa na pojedynczej zabawie ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
SharkY napisał(a):
zabawiam się w dostarczyciela :) zabawa super bo trzeba przestrzegać wszystkich zasad, liczy się czas a można jeździć max 40. I tak od miejsca do miejsca.


Ale bawisz się w to, tak dla jaj czy masz wgrany jakiś mod?

A Wy ile średnio przejeżdżacie km lub spalacie paliwa na pojedynczej zabawie ?

Nigdy nie liczyłem kilometrów ani benzyny :-P Tylko parę razy wóz mi stawał z jej braku (w momencie kradzieży było już mało wachy w baku...
Obrazek
Nie, nie, nie mam żadnych modów po prostu zamieniłem sobie kilka samochodów na żuka i tarpana i jeżdżę ;)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Moja "Swobodna" jest dość prymitywna, ale podoba mi się :)
Na początek biorę jakiegoś prototypa i jeżdżę tu i tam, szukając miejsc, jakie otwiera Mod "City Bars".
Gdy mi się to znudzi bawię się w "Tomka i Sarę". Chodzi o to, że jadę po Sarah do pracy (jest to szpital). Potem jedziemy np. do restauracji coś zjeść itd. Jednak czasem uderzam w gangsterów. Sara panikuje, ja walczę. I kłócę się z nią (ona zaczyna, "co ty robisz?!" itp.).
Pod koniec głównie zrzucam ją z mostu albo wysadzam. ;-)

Krótko mówiąc - Sarah's death :mrgreen:


Pozdrawiam,
Rnaki
// Nie cytuj posta pod postem - M.
Sorki! :-(

Lol Pozytywny :lol:

Moja swobodna jazda jest bez pośpiechu.
Jeżdzę do okoła i oglądam miasto.
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
Lol pozytywny, czy Lol niepozytywny?

Nie cytuj posta nad postem!

Sorry za OT
Ja lubie bawic sie z policja i skakac autem przez mosty zwdzone.