Jak wygląda wasza Swobodna Jazda?

Ja potracam gangsterow i robie rozróbę
Obrazek
Ja albo zabijam gangsterów albo policja mnie ściga lub wykonuje przewozy taksówką
MAFIA II
ja to samo co bartek, ale policja w mafii jest za słaba;f
Czemu slaba :?:
Obrazek
nie umieją jezdzić, strzelać ogólnie słabe IQ
Możesz mieć własne zdanie, ale dla mnie policja w Mafii stoi na bardzo przyzwoitym poziomie (jak na tamte czasy, 2002r)

Jak wygląda moja Swobodna Jazda? A jak może wyglądać - zabijam gangsterów, jeżdże po pasażerów do mojej taksówki i naprawiam wozy u Lucasa.
Obrazek
Swego czasu dorobiłem się 400 000 $ na gangsterach, taksówkach i prędkości... parę wozów z gangsterami w środku też poszło w powietrze - bardzo miła rzecz dla oka, dostawać za jeden granat 1100 $ ^^

Teraz tylko sobie jeżdżę i podziwiam krajobrazy. Oczywiście, testując jednocześnie różne mody.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Ja biorę Black Metala i rozbijam się z policją.
Salieri Cię dorwie
Black Metal ist Krieg? :D

Moja siostra zwykle nim jeździ, kiedy ma ochotę na rozpierduchę, bo kierowca z niej żaden i jeździć nie umie. Tak więc niezbędną rzeczą jest zaopatrzenie się w Black Metala ;)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Ja - nie wiem czemu - ostatnio w ogóle nie gram w Swobodna, wole robić misje :mrgreen: Ale jeśli już sobie włączę, to chętnie zwiedzam miasto, jak i okolice.
U mnie nic specjalnego. Niektóre typy gry to:
-Wzorując się na misji ze ściganiem Sergio, bawię się w ucieczkę jakąś limuzyną przed gangsterami. Zwykle prowokuje jeden czy dwa wozy, po czym zwiewam z jednego końca mapy na drugi, jeśli gangsterzy przeżyją, to jeżdżę po dzielnicy aż z powodu upadków/wypadków/wywróceń do góry nogami w samochodzie nie zginą. Zwykle do tego używam Lassitera V16 Police bądź Fordor, Silvera Fletchera, Wrighta Fordora czy Thora 812 Cabrioleta (Zwykle nie używam pomarańczowego, ale kradnę sobie czarny)
-Biorę na start Hillbiliego i używam go jako taksówki, podczas pracy przy okazji dostaję kasę za prędkość bądź zabijanie gangsterów. Jak dobrze pójdzie to z jednego kursu wyjdzie 2000$. Potem strzelam do okna na mostku i biorę Bolta Throwera, zwykle stawiam go obok HillBilliego i wyłapuję szczegóły między nimi. Ogólnie, lubię te dwa samochody najbardziej wśród tych prototypowych.
-Czasem robię "Własną historię mafii". Tzn. bawię się zwykle tak, iż z początku jestem zwykłym kurierem i jeżdżąc Boltami Ace lub Modelami B jako Pickapy, bądź Boltem Model B Delivery. Później jakośtam uderzam przez przypadek w gangsterów, którzy chcą mnie zabić za zarysowanie bryki, uciekam do swojego ostatniego klienta, Żółtego Pete'a (Fajnie się ucieka Boltem przed Falconerem). Ten po dłuższym zastanowieniu daje nam Tommy Gunna (Na początku Swobodnej Jazdy zabiłem dwóch gangsterów by mieć 1000$), zabijamy gangsterów, proponuje Pete przyłączenie się do mafii, zgadzamy się, itp. Później wymyślam sobie misje używając aut np. ucieczka przed gangsterami czy atak na gangsterów w samochodzie, zabicie jednego, odjechanie ich autem i sprowokowanie go do ścigania nas podstawionym mu autem, i na niby że zwiewamy np. przed jakimś elitarnym gangsterem w Lassiterze Appolyonie.
-Zarobienie jakimś sposobem minimum 20000$, potem prowokowanie policji by wszczęła poszukiwania. Barykadujemy się pod drzwiami szpitala, robimy rozpierduchę, zabijamy wszystkich policjantów naokoło, może i jakiś przejeżdżający wozik z gangsterami się znajdzie. W przypadku małej ilości hp do szpitala, i tak dalej. Kiedyś udało mi się około osiem wozów policyjnych łącznie z policjantami tak załatwić.
-Jadąc z Black Metalu prowokuję gangsterów, czekam aż wyładują wszystkie magazynki w swoich broniach, wysiadam, i zaczynam robić mordobicie z nimi.
Ja teraz sobie SJ urozmaicam Lost Heaven 1932 mod. ;-)
Obrazek
Ja sobie codziennie lubię pojezdzic poza miastem i zarabiać kasę albo postrzelać w gangsterów i potem uciekać paliwa w samochodzie starcza mi na na 2 realne tygodnie ale nie mam czasu teraz grać w wakacje tankowałem 2 a nawet 3 razy w tygodniu rekord zarobionej kasy w dzień to 120 tyś

Od sierpnia są już 3 miliony pomaga mi w tym bolt throwrer któremu dołożyłem tylko 4 bieg i obniżyłem mase do 950kg i nic więcej !! bez żadnych modów czy pomocy


Obrazek


Do wakacji mam zamiar uzbierać 10 mln w święta i ferie na pewno trochę pojeżdzę


ktoś gra podobnie ? ile macie kasy ?

Fotki z dnia 22.11.10
Ja miałem w ciągu kilku dni ok. 250tys. dolarów. Niestety, zainstalowałem jednego moda i wszystko się poszło walić... a miałem podobną sumę do osoby powyżej
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja to gram na modzie, który nazywa się CityBars Mod. Lubię chodzić po tych pomieszczeniach :mrgreen:. A dla rozluźnienia, najczęściej napadam na cywilnych (nie zawsze) kierowców i leję ich kijem bejsbolowym :mrgreen:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy