Jak wygląda wasza Swobodna Jazda?

Ostatnia aktualizacja 18.12.2010

Obrazek


:mrgreen: :mrgreen:
Wsiadam we Wrighta i zwiedzam świat przestrzegając równocześnie przepisów drogowych (oprócz ograniczenia prędkości)
A ja od razu wysiadam z samochodu i rozwalam gangsterów, którzy kręcą się po okolicy ;-) . Jak objadę połowę miasta i w końcu to wszystko mi się nudzi, to kupuję bronie u Żołtego Pete'a i robię "Wojnę z policją". Jeżdżę też na stacje benzynowe, by zatankować auto po przejechaniu miasta. A potem wszystko już zaczyna się nudzić i przystępuje do wykonywania misji w tejże grze ;-)
Obrazek They never fight alone...
Aktualizacja :mrgreen:

Obrazek
mashh tak wygląda Twoja jazda? hmm... fotki w paczkę i do adminów. Na stronie głównej jest galeria.A tu no cóż chyba już wiemy jak wygląda Twoja jazda.Ja aktualnie jeżdżę i szukam dziur w mapach...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
A ja jeżdżę taksą. A potem, na wsi przekraczam prędkość... i tyle.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
A ja biorę takse,potem zarabiam kasę i idę do sklepu Żołtego Pete,a na końcu robię rozróbe :satan:
Glory Glory ManUtd XD
A ja to mało oryginalnie zdobywam na gangsterach 2000$ kupuje karabin Springfield M 1903 (wolałbym Mosina ale ta lunetka denerwuje jak jej nie uzywam) i blokuje drogę Lassiterem V16 Fordorem (moje ulubione auto) i wyciągam ich po kolei z aut i zanim się podniosą strzelam head'a z karabinu moze trochę sadystyczne ale nigdy się nie nudzi :D PS sorry za brak znaków polskich czasami pisane z telefonu
A ja przyznam się bez bicia praktycznie w ogóle nie grałem w swobodną jazdę, wolę już raczej pośmigać w jeździe ekstremalnej (ze względu na skocznie). Swobodną jazdę wykorzystwałem tylko do kręcenia filmów z sekretami i ciekawostkami.
Ja ostatnio bawię się w "ekstremalną jazdę taksówką", ale mam także save, gdzie parking w Little Italy jest wypchany kilkoma rzędami Thompsonów od gangsterów :)
Mam pozwolenie na odkopanie tematu, więc mogę śmiało pokazać moją swobodną jazdę.
Korzystam z moda, który usuwa bramę do garażu znanego nam z prawie wszystkich misji w grze.
Ten biały to mój, ale później o autach:
Obrazek
Jestem kolekcjonerem, ponownie zaczynam zbierać bronie od gangsterów, policjantów i cywilów. Oczywiście ostrzę sobie ząbki na strzelby :-)
Obrazek
No i samochody, na te dwa pierwsze nie zwracać uwagi ;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oczywiście zmodyfikuję traffic w freeride, bo za mało różnorodnych samochodów jeździ po ulicach.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Zupełnie jak ja, zawsze znajdowałem sobie jakiś zaciszny zakątek czy zaułek, lub korzystałem z City Bars Moda, i tam zawsze też kolekcjonowałem samochody i bronie. Część od ofiar, a część od Yellow Pete. Ostatnimi czasu jak nie mam czasu to lubię po prostu pojeździć taksówką udając, że na coś zbieram :-D Może kiedyś jak będę spał na czasie (analogicznie do przysłowia ze spaniem na pieniądzach, bo czas to najwyższa waluta) to pobawię się znowu w takie zbieractwo i wrzucę kilka screenów.

@Down
O właśnie, hajs to też zbierałem, starałem się żeby na każdym zapisie zarobić, tzn. na zapis za $2000 zbierałem $3000, żeby był 1000 zarobiony :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Co do hajsu to fajnie, że wspomniałeś. Tylko 800$, bo na zapisy idzie :-D

EDIT:
Mała apokalipsa XD
Obrazek
Obrazek
A tutaj bronie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najwięcej mam tego:
Obrazek
I tego, jeszcze więcej:
Obrazek
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
No więc tak - wczoraj i dzisiaj trochę pograłem w Mafię na zapisie FR no i tak to teraz wygląda:

Jest tego więcej niż wtedy:

Kolekcję uzupełniłem granatami na odkorkowanie ulic w Little Italy.

Co do tych dwóch Wrightów to tam był postawione dwa Falconery gangsterskie jako barykada, no a zrobił się taki bajzel.

Garaż prezentuje się biednie.

Tak, dlatego radiowóz nie ma cienia, podobna akcja jak z Wrightami.

Tyle.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Cóż - od pewnego czasu ustawiam sobie tryb nocny, ruch uliczny ograniczam do minimum, wyłączam muzykę i spaceruję sobie po Works Quarter :)

PZDR
cron